Oprogramowanie

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Miska84
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2015, 22:23
Oprogramowanie

autor: Miska84 » 08 cze 2015, 22:24

Czy ktoś korzystał z usług firmy Insoft. Czy jest ta firma godna polecenia?

Torysz
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 16 lip 2015, 8:57
Re: Oprogramowanie

autor: Torysz » 03 mar 2016, 14:05

Nie słyszałem o nich wiele, to chyba jakaś mała firma. Nie wiem, co dokładnie Cię interesuje, ale zakładam, że szukasz oprogramowania do zarządzania firmą, stąd pytanie. Możesz zobaczyć na stronie http://www.connecto.pl/erp-system-do-zarzadzania-firma jak działają takie systemy, jak wygląda wdrożenie i z kim warto podjąć współpracę. Wiem, że wybór systemu nie trwa pięć minut dlatego proponuje najpierw zapoznać się z możliwościami.

monikabert90
Aktywny
Aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 16 lis 2016, 17:21
Re: Oprogramowanie

autor: monikabert90 » 21 cze 2018, 10:25

Jeśli chodzi o oprogramowanie dla firmy, to polecam wdrożenie systemu workflow DMS. System ten umożliwia przede wszystkim elektroniczny obieg dokumentów w firmie oraz ich elektroniczną archiwizację, co może się okazać bardzo przydatne.

builder11
Aktywny
Aktywny
Posty: 187
Rejestracja: 17 lis 2017, 13:48
Re: Oprogramowanie

autor: builder11 » 21 sie 2018, 10:57

Na pewno warto pomyslec o oprogramowaniu, ktore by pomagalo w prowadzeniu naszej firmy. Wiem, ze mozna znalezc firme, ktora robi takie programy. Nowoczesne rozwiazania sa dzisiaj wskazane.

builder11
Aktywny
Aktywny
Posty: 187
Rejestracja: 17 lis 2017, 13:48
Re: Oprogramowanie

autor: builder11 » 27 wrz 2018, 10:15

Nowoczesne oprogramowania na pewno sie przydadza w firmie i beda ja rozwijac. Warto zerknac na firme, ktora takie tworzy. W ten sposob bedzie sie nam szybciej wyknywalo prace.

nieZadlużony
Aktywny
Aktywny
Posty: 133
Rejestracja: 30 maja 2016, 9:22
Re: Oprogramowanie

autor: nieZadlużony » 03 wrz 2019, 19:36

Wybór odpowiedniego oprogramowania oczywiście zależy od branży, w której się obracamy. Ja pomagam właśnie znajomemu w branży automotive. Wspólnie natrafiliśmy na ofertę tej firmy: Camtechnology i zdecydowaliśmy się na współpracę. Zagwarantowali nam wdrożenie i szkolenia przy wprowadzeniu nowego oprogramowania hyperMILL. Są jedyną firmą na ternie Polski, która oferuje takie rozwiązanie, polecam ;)

szotka
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 23 lip 2019, 10:37
Re: Oprogramowanie

autor: szotka » 26 paź 2019, 13:48

Ale trzeba dokładnie określić jaki mamy problem i w czym to oprogramowanie ma nam pomóc. Ja na przykład mam takie bo zależało mi żeby była hurtownia danych, która gromadzi kopie z systemów transakcyjnych co jest bardzo pomocne przy prowadzeniu większego przedsiębiorstwa albo sprzedaży

olka246
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 36
Rejestracja: 13 lip 2018, 7:23
Re: Oprogramowanie

autor: olka246 » 11 maja 2020, 9:14

Polecam program do zarządzania zadaniami w firmie Icon. Jest modułowy, elastyczny, prostu do wdrożenia i jeszcze łatwiejszy w obsłudze.

swen
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 58
Rejestracja: 23 mar 2017, 19:38
Re: Oprogramowanie

autor: swen » 18 cze 2020, 10:45

Oprogramowanie to naprawdę świetna sprawa. Usprawnia ono działanie firmy i ułatwia codzienną pracę w firmie. Warto jednak pomyśleć o oprogramowaniu, które ma za zadanie zabezpieczyć nasze przedsiębiorstwo. Mnie udało się znaleźć najlepszego antywirusa, więc się na niego zdecydowałem.

piernikstefan
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 04 sty 2022, 17:18
Re: Oprogramowanie

autor: piernikstefan » 04 sty 2022, 17:36

Witajcie, to mój pierwszy post na forum, więc chciałem się z Wami przywitać. Dzień dobry :D

Generalnie ostatnio interesowałem się trochę tematem. Lubię nowości i pewną łatwość w obsłudze. Ostatnio miałem okazję testować rozwiązanie chmurowe dla budownictwa: Jak na ten moment korzystam z darmowej wersji i na tym się zatrzymałem.

palisandra12
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 06 kwie 2018, 8:27
Re: Oprogramowanie

autor: palisandra12 » 29 sty 2022, 8:26

Miałam okazję sprawdzić i pracować na różnych oprogramowaniach, ale jeśli mam być z wami szczera, to narzędzie przygotowane przez FaciliTime do zarządzania pracownikami w terenie, sprawdza mi się zdecydowanie najlepiej :)


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości

Gotowe projekty domów