Jak wybrać ekspres do kawy? Poznaj rodzaje ekspresów do kawy

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Jak wybrać ekspres do kawy? Poznaj rodzaje ekspresów do kawy

autor: Redakcja » 02 wrz 2019, 5:24

Wybór ekspresów do kawy jest tak duży, że kupno dobrego i dopasowanego do indywidualnych potrzeb sprzętu może okazać się trudne. Poniżej... Jak wybrać ekspres do kawy? Poznaj rodzaje ekspresów do kawy >>
Redakcja

zezulla
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 21 maja 2019, 20:27
Jak wybrać ekspres do kawy? Poznaj rodzaje ekspresów do kawy

autor: zezulla » 02 wrz 2019, 5:24

Właśnie jestem na etapie wyboru ekspresu do kawy, bez którego obawiam się nie będę mogła jednak normalnie funkcjonować :) Chciałabym dobry ekspres do kawy ciśnieniowy z młynkiem. Słyszałam, ze kawa mielona w młynku jest najlepsza. Myślałam o marce DeLonghi.

sabina89
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 08 sie 2019, 23:59
Jak wybrać ekspres do kawy? Poznaj rodzaje ekspresów do kawy

autor: sabina89 » 03 lis 2019, 22:38

Mój ekspres marki DeLonghi poradzi sobie z każdymi ziarnami, nawet te wielkie mieli na drobny mak. Tutaj znalazłam fajny poradnik o tym, jaką wybierać kawę delonghi.com/pl-pl/produkty/kawa/delonghi-kawa/jaka-kawa-do-ekspresu. Ma to znaczenie odnośnie tego, jakiej chcemy się napić.

Filipia
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 13 cze 2016, 20:03
Re: Jak wybrać ekspres do kawy? Poznaj rodzaje ekspresów do kawy

autor: Filipia » 16 lis 2019, 22:42

Nie jest to zadanie proste, jaki ekspres do kawy kupić, bo jest wiele rodzajów, wiele marek, a na dodatek każdy rodzaj danej marki ma wiele typów. Mi pomógł poradnik - Jaki ekspres kupic do domu? No ale myślę, że to dzięki temu, że byłam już wcześniej przekonana tej firmy.

Awatar użytkownika
budek11
Aktywny
Aktywny
Posty: 261
Rejestracja: 27 kwie 2015, 16:30
Kontaktowanie:
Re: Jak wybrać ekspres do kawy? Poznaj rodzaje ekspresów do kawy

autor: budek11 » 09 lip 2020, 12:49

Pytanie jest tutaj głównie o fundusze ;) Moim zdaniem jeśli nie ma się odpowiednich funduszy na to aby kupić sobie ekspres porządnie wykonany, z gornej pólki, to lepiej jest zdecydować się na kupienie zaparzacza. Szczególnie jeśli na co dzien preferujemy głównie czarną kawę. Kawa również wyjdzie aromatyczna, nie będziemy musieli bawić się z fusami. Jednoczesnie cena takiego urządzenia jest znacznie niższa. Z tych lepszych polecam produkty Berghoffa. https://ostry-sklep.pl/zaparzacz-do-kaw ... 00ml-21626
Cenowo wychodzi bardzo korzystnie, jednocześnie nadaje się również do zaparzania herbaty.
Obrazek

Aska85
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 01 kwie 2015, 7:25
Re: Jak wybrać ekspres do kawy? Poznaj rodzaje ekspresów do kawy

autor: Aska85 » 21 gru 2020, 12:15

Ekspres do kawy jest bardzo ważny czy ciśnieniowy, czy droższy czy tańszy. Ale na samą kawę ma również wpływ kawa jaką kupujemy do ekspresów. Ja kupuję kawę ziarnistą tak wa jest naprawdę dobra, różni się o wiele niż te kawy marketowe, do tego kawa jest bardzo intensywna, świeżo palona. Smakuje super jako espresso, ale również zw połączeniu z mlekiem.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości

Gotowe projekty domów