Ubezpieczenie dla sprzętu RTV i AGD

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem nowej pralki czy telewizora, a nie wiesz co wybrać, poradź się innych forumowiczów i wybierz najlepszy dla siebie model. Tutaj znajdziesz informacje o najnowszych produktach RTV i AGD.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

emsti
Aktywny
Aktywny
Posty: 244
Rejestracja: 02 sty 2016, 10:37
Ubezpieczenie dla sprzętu RTV i AGD

autor: emsti » 25 sie 2019, 9:22

Pytanie: czy warto jest wykupować ubezpieczenie dla kupowanego sprzętu RTV i AGD? Mowa o tych wszystkich uszkodzeniach związanych z przepięciami i które mogą się wydarzyć w czasie eksploatacji.
Kupujecie takie ubezpieczenie? Z tego co analizuję OWU różnych towarzystw ubezpieczeniowych, to można takowe zakupić razem z polisą domu.

karp30
Aktywny
Aktywny
Posty: 115
Rejestracja: 07 paź 2014, 11:36
Re: Ubezpieczenie dla sprzętu RTV i AGD

autor: karp30 » 26 sie 2019, 10:18

Trudo stwierdzić. Wiele zależy jeszcze od samego sprzętu który miałby zostać zakupiony. Bo umówmy się, w sprzedaży jest taki który szybciej może ulec awarii - np te wszystkie telewizory. Na drugiej stronie są pralki, lodówki czy opiekacze, które pod względem technologicznym nie są skomplikowane. Nie powinny więc ulec awarii. Gdybym miał wykupować ubezpieczenie, to pewnie od tych wszystkich przepięć, które mogą przyczynić się do uszkodzenia tych wszystkich układów scalonych. Można to zrobić w ramach ubezpieczenia domu lub mieszkania.
Sprawdź jeszcze koszta oraz OWU.
Ostatnio zmieniony 29 sie 2019, 8:24 przez karp30, łącznie zmieniany 1 raz.

szymek33
Aktywny
Aktywny
Posty: 135
Rejestracja: 05 lis 2016, 9:46
Re: Ubezpieczenie dla sprzętu RTV i AGD

autor: szymek33 » 27 sie 2019, 21:52

Wszytko, moim zdaniem, zależy od tego, jak drogi masz sprzęt. Im droższy tym bardziej opłaca się wykupić ubezpieczenie. Choć nie wiem, czy jest dużo firm, które takie ubezpieczenie mają w swojej ofercie. Najlepiej zgłoś się do biura ubezpieczeń Jadwigi Czajkowskiej z Piły. Tam wyszukają ci najlepsze tego typu oferty, do ubezpieczycieli godnych zaufania. Będziesz mieć pewność, że ubezpieczenie które masz, jest dobre i faktycznie cię ochroni w kryzysowej sytuacji.

skaut
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 10 wrz 2019, 9:57
Re: Ubezpieczenie dla sprzętu RTV i AGD

autor: skaut » 24 wrz 2019, 13:35

U mnie takie ubezpieczenie jest elementem ubezpieczenia calego lokalu - wydaje mi sie ze to najrosadniejsze rozwiazanie

Awatar użytkownika
martan
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 490
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: Ubezpieczenie dla sprzętu RTV i AGD

autor: martan » 28 kwie 2022, 9:03

Ubezpieczenie takie oferowane jest przez duzę sklepy sprzedajace sprzęt rtv oraz agd. Sam analizowałem koszt takiego ubezpieczenia i jest wysoki, dlatego też nigdy nie zdecydowałem się na skorzystanie z niego. Zresztą do tej pory nie zepsuł mi sie nigdy żaden sprzęt kuchenny.

Kupuję ogólnie ubezpieczenie mieszkania, które obejmuje nie tylko uszkodzenia murów ale i wyposażenie ( w firmie Compensa).

Polecam zwrócić uwagę na ubezpieczenie od kradzieży, kradzieże w ostatnim czasie zdarzają sie niestety często.
http://www.forumbudowlane.pl/


Wróć do „Sprzęt RTV i AGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości

Gotowe projekty domów