Kabina prysznicowa Roma Hydro WZ-90

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

marconip
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2019, 9:06
Kabina prysznicowa Roma Hydro WZ-90

autor: marconip » 21 maja 2019, 9:15

Cześć
Mam pytanie czy ktoś spotkał się z kabiną prysznicową: Obrazek
Mam problem z montażem, instrukcja producenta jest taka jak by jej w zasadzie nie było. Być może ktoś posiada jej ulepszoną wersję lub mógł by napisać na co szczególnie wrócić uwagę podczas montażu?

dariawaria
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 10 kwie 2018, 12:58
Re: Kabina prysznicowa Roma Hydro WZ-90

autor: dariawaria » 24 maja 2019, 11:50

ja znów wolę kabiny prysznicowe polysan bo mają opcję obracanych kabin, dla mnie to mega wygodne ale oczywiście to kwestia gustu.

gzt28
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2019, 20:25
Re: Kabina prysznicowa Roma Hydro WZ-90

autor: gzt28 » 26 sie 2019, 20:29

Witam, mam pytanie poradził sobie pan z montażem tej kabiny? bo ja właśnie planuje jej kupno? poleca pan tą kabine?

zdzichu13
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2019, 9:46
Re: Kabina prysznicowa Roma Hydro WZ-90

autor: zdzichu13 » 13 lis 2019, 9:59

Nie polecam. W skrócie:
- kabina malowana bez podkładu farba odpryskuje już przy montażu aluminium to trudne podłoże więc to ewidentny błąd
- syfon renomowanego producenta Geberita nie pasuje jest za mało miejsca od spodu brodzika
- profile aluminiowe cienkie jak papier dosłownie, sztywność kabiny porażka
- za krótki gwint do przyłączenie wężyka prysznica kombinowanie z dwoma uszczelkami nakładanymi na siebie
- instrukcję montażu można wyrzucić bez czytania

Na marginesie Obi usuwa negatywne komentarze.

MarzennaJan
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 sty 2020, 11:08
Re: Kabina prysznicowa Roma Hydro WZ-90

autor: MarzennaJan » 10 sty 2020, 11:14

U mnie mąż składał więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć, ale wygląda bardzo ładnie- polecam też infolinie bardzo pomocni ludzie :D

jankowsn
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2020, 10:44
Re: Kabina prysznicowa Roma Hydro WZ-90

autor: jankowsn » 30 wrz 2020, 10:48

Ta kabina to totalna porażka. Panel prysznicowy przecieka w kilku miejscach, konstrukcja chwiejna a farba na konstrukcji jest bardzo łatwo rysowalna. Odradzam, żałuje zakupu.

Patryk&Anita
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 gru 2020, 18:23
Re: Kabina prysznicowa Roma Hydro WZ-90

autor: Patryk&Anita » 15 gru 2020, 18:32

MarzennaJan pisze:U mnie mąż składał więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć, ale wygląda bardzo ładnie- polecam też infolinie bardzo pomocni ludzie :D

A gdzie mąż składał w obi a pani z nudów siedzi i udziela się na forach tak? Dzwoniłem na infolinię mieli wysłać email z instrukcją nawet tego nie zrobili podzielam wszystkie negatywne opinie do tego dodam że moje elementy kabiny rysują się jak szalone przy każdej próbie montażu ale po otwarciu kartonów były już strasznie porysowane do tego po zagniatane aluminiowe elementy jak to będzie wyglądać przy próbie wyprostowania? Instrukcja świetna trzeci dzień zastanawiam się jak to złożyć jadę właśnie na sklep zobaczyć jak to wygląda u nich, człowiek zdany sam na siebie!!!


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Gotowe projekty domów