Cegła nad blatem w kuchni?

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

TomekŚmialek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 50
Rejestracja: 05 lut 2019, 19:54
Re: Cegła nad blatem w kuchni?

autor: TomekŚmialek » 26 sie 2019, 20:22

jakby ktoś był zainteresowany, to zrobiłem sobie taką wariację jak na zdjęciu powyżej:
położyłem płytki klinkierowe King Klinker, a jako zabezpieczenie, zastosowałem płyty szklane właśnie w tych najbardziej narażonych na zniszczenia miejscach ;)

KalinaKarolina
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 12 wrz 2019, 19:11
Re: Cegła nad blatem w kuchni?

autor: KalinaKarolina » 25 wrz 2019, 17:27

ja mam podobne rozwiązanie, z tym, że mam płytki z Roben. Tez zastosowałam płyty szklane, żeby nie pryskało.

ArkadiuszKrol
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 25 maja 2019, 19:49
Re: Cegła nad blatem w kuchni?

autor: ArkadiuszKrol » 25 wrz 2019, 20:41

Bardzo dobry pomysł.

e-Rzecznik Śnieżka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1227
Rejestracja: 25 maja 2012, 8:26
Kontaktowanie:
Re: Cegła nad blatem w kuchni?

autor: e-Rzecznik Śnieżka » 08 paź 2019, 10:41

Bardzo fajny pomysł, nada wnętrzu nastrój, trzeba jednak dobrze zaimpregnować cegłę lub pomalować ją farbą zabezpieczająca przed wnikaniem wilgoci. Np. Śnieżką Kuchnia-Łazienka

retfog
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 20 sie 2019, 19:07
Re: Cegła nad blatem w kuchni?

autor: retfog » 15 paź 2019, 18:05

Moim zdaniem fajny pomysł, ja całą kuchnie kupiłam na wymiar .

e-Rzecznik_Magnat
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 654
Rejestracja: 27 lis 2014, 20:38
Lokalizacja: Warszawa
Re: Cegła nad blatem w kuchni?

autor: e-Rzecznik_Magnat » 07 lis 2019, 11:43

Cegła pasuje do kuchni rustykalnej, prowansalskiej, industrialnej, klasycznej. W każdej odsłonie może wyglądać nieco inaczej, ale ma w sobie coś ciepłego i swojskiego przez co wprowadza do wnętrza dobry, swobodny klimat. Dobrze zaimpregnowana sprawdza się nawet w tak trudnych do utrzymania czystości miejscach jak ekran kuchenny i ma tą zaletę, że nie widać na niej zachlapań (tak jak np. na ekranach szklanych).


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości

Gotowe projekty domów