Który deweloper w Warszawie?

Zakup mieszkania jest poważną inwestycją, często na długie lata. Dlatego dobrze jest sprawdzić, czy deweloper, od którego chcemy je kupić jest rzetelny, a budowane przez niego mieszkania ? funkcjonalne i dobrze wykonane. W tym dziale możesz poznać opinie na temat różnych deweloperów.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

LeeLee
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 21 maja 2019, 14:34
Re: Który deweloper w Warszawie?

autor: LeeLee » 09 sie 2019, 16:26

Tak, Wilania rzeczywiście jeszcze ma dobre rozkłady. Mnie nie pasowała ilość pokoi, ale bez problemu można zaaranżować dodatkową ściankę i masz pokój więcej.

Majaja
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 338
Rejestracja: 17 kwie 2018, 13:00
Re: Który deweloper w Warszawie?

autor: Majaja » 12 sie 2019, 12:28

Zdecydowanie Home Invest, bo nie robią masówki, tylko naprawdę się przykładają do swoich inwestycji. Kupuję od nich drugie mieszkanie i jestem bardzo zadowolony. Poza tym pomagają w kwestiach papierkowych i nie trzeba się martwić o dokumenty. Naprawdę angażują się w sprawę.

Olanna
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 07 maja 2019, 11:59
Re: Który deweloper w Warszawie?

autor: Olanna » 14 sie 2019, 13:12

LeeLee pisze:Tak, Wilania rzeczywiście jeszcze ma dobre rozkłady. Mnie nie pasowała ilość pokoi, ale bez problemu można zaaranżować dodatkową ściankę i masz pokój więcej.


A my odwrotnie (też Wilania), planujemy wyburzenie ścianki działowej. W tę stronę też można ;)

RobertLEW
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 30 kwie 2019, 17:00
Re: Który deweloper w Warszawie?

autor: RobertLEW » 14 sie 2019, 13:36

Te raporty o których ktoś wyżej pisał to nawet dość ciekawe. Tym bardziej po przeczytaniu utwierdzam się w przekonaniu, że tylko gracze, którzy długo są na rynku wchodzą w grę. Lepiej nie ryzykować tylko iść w coś pewnego.

karolex88
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 09 paź 2018, 21:28
Re: Który deweloper w Warszawie?

autor: karolex88 » 17 sie 2019, 21:11

W tym tygodniu miałam odbiór techniczny w inwestycji Nowy Park na Białołęce. Poza małymi rzeczami wynikającymi z niedokładności robotników, wszystko wypadło dobrze. Fachowiec od odbiorów technicznych powiedziała, że na tle innych osiedli na Białołęce inwestycja wypada naprawdę dobrze.

elka3
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 22 sie 2019, 14:56
Re: Który deweloper w Warszawie?

autor: elka3 » 23 sie 2019, 15:56

Trzeba trafić na odpowiedniego dewelopera taka jest prawda, możecie spróbować zerknąć na mieszkania inter-bud wydaje mi się, że są one dobrze usytuowane. Oczywiście wiele rzeczy zależy od waszych preferencji, może nie będzie pasować wam układ czy strona mieszkania. Według mnie u tego deweloper znajdziecie coś dla siebie.

draczek
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 03 lut 2016, 8:28
Re: Który deweloper w Warszawie?

autor: draczek » 24 sie 2019, 8:29

karolex88 pisze:W tym tygodniu miałam odbiór techniczny w inwestycji na Białołęce. Poza małymi rzeczami wynikającymi z niedokładności robotników, wszystko wypadło dobrze. Fachowiec od odbiorów technicznych powiedziała, że na tle innych osiedli na Białołęce inwestycja wypada naprawdę dobrze.


Fajnie, ja też planuję zamieszkać w tej dzielnicy i mam nadzieję że na osiedlu Bliżej Gwiazd na Mehoffera też wszystko pójdzie tak sprawnie i szybko

Bliskie Bemowo 2
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2019, 16:05
Re: Który deweloper w Warszawie?

autor: Bliskie Bemowo 2 » 28 sie 2019, 16:14

GRUPO-LAR Nie polecam tego dewelopera! Standard wykończenia mieszkania nie zgadza się z rzeczywistością. Otrzymaliśmy standard od dewelopera z informacją że wysokość mieszkania będzie wynosiła 2,68cm. Podczas odbioru do protokołu została wpisana usterka o wysokości mieszkania niezgodnie ze standardem który otrzymaliśmy podczas rezerwacji mieszkania. W odpowiedzi na nasze pismo deweloper poinformował nas że standard który został nam przekazany nie obowiązuje strony. Kolejną wadą która nie jest możliwa do usunięcia to szerokość drogi manewrowej niezgodnej z Warunkami Technicznymi. W odpowiedzi na nasze pismo otrzymaliśmy szkic poglądowy nie inwentaryzacje geodezyjną.
Podczas rozmów deweloper jest nieprzyjemny. Wizyta w biurze Grupo Lar zakończyła się tym że deweloper mówił do nas podniesionym tonem.

Kasiul
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 24 kwie 2019, 9:35
Re: Który deweloper w Warszawie?

autor: Kasiul » 30 sie 2019, 11:40

RobertLEW pisze:Te raporty o których ktoś wyżej pisał to nawet dość ciekawe. Tym bardziej po przeczytaniu utwierdzam się w przekonaniu, że tylko gracze, którzy długo są na rynku wchodzą w grę. Lepiej nie ryzykować tylko iść w coś pewnego.


Tak, kupno mieszkania to zbyt duża rzecz.

raku
Aktywny
Aktywny
Posty: 118
Rejestracja: 08 mar 2016, 11:18
Re: Który deweloper w Warszawie?

autor: raku » 04 wrz 2019, 15:56

hmm, może Atal? To jest znany z wielu fajnych osiedli deweloper który buduje ładne osiedla w całej Polsce. W stolicy też ma kilka naprawdę udanych inwestycji.

animka
Aktywny
Aktywny
Posty: 264
Rejestracja: 09 gru 2013, 21:36
Lokalizacja: Kraków
Re: Który deweloper w Warszawie?

autor: animka » 05 wrz 2019, 9:25

A co myślicie o Avista development z Warszawy? Zastanawiamy się nad kupnem mieszkania na Wiktoria Osiedle w Malcanowie wybudowali dość fajne osiedle, ale jeszcze 14 września jedziemy na dzień otwarty. Szukam póki co opinii o samym deweloperze - pomożecie?
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2019, 11:02 przez animka, łącznie zmieniany 1 raz.

Biolog
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 wrz 2019, 11:50
Re: Który deweloper w Warszawie?

autor: Biolog » 11 wrz 2019, 11:52

Ma ktoś mieszkanie od Polnordu na Wilanowie?

MichałO
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 09 maja 2019, 14:03
Re: Który deweloper w Warszawie?

autor: MichałO » 17 wrz 2019, 11:43

Biolog pisze:Ma ktoś mieszkanie od Polnordu na Wilanowie?


Ja :)

Biolog
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 wrz 2019, 11:50
Re: Który deweloper w Warszawie?

autor: Biolog » 17 wrz 2019, 11:50

[quote="MichałO"][quote="Biolog"]Ma ktoś mieszkanie od Polnordu na Wilanowie?[/quote]

Ja :)[/quote]

Coś więcej? Jak się mieszka, jak ogólne wrażenia?

MichałO
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 09 maja 2019, 14:03
Re: Który deweloper w Warszawie?

autor: MichałO » 17 wrz 2019, 11:53

Ogólnie uważam, że dobra robota, nie mieliśmy żadnych technicznych problemów, mieszkamy już ze dwa lata. Resztę, jak okolica, piętro, strona mieszkania, musisz dobrze wybrać sam. :)


Wróć do „Opinie o deweloperach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Gotowe projekty domów