Jakie nawadnianie do ogrodu?

Czy jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami ogrodu z tarasem czy malutkiego balkonu musimy się zastanowić nad aranżacją tego miejsca i doborem roślin. Tutaj znajdziesz inspiracje, ciekawe pomysły i nietypowe rozwiązania związane z tym tematem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

ArkadiuszKrol
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 25 maja 2019, 19:49
Re: Jakie nawadnianie do ogrodu?

autor: ArkadiuszKrol » 22 sie 2019, 20:17

Ja zamówiłem system nawadniania od firmy aatrenkar-karcher.pl. Posiadają wysokiej jakości urządzenia w przystępnych cenach. W ich ofercie znajdziesz zarówno systemy automatyczne, jak i ręczne.

Kriss9
Aktywny
Aktywny
Posty: 209
Rejestracja: 05 lut 2018, 11:40
Re: Jakie nawadnianie do ogrodu?

autor: Kriss9 » 31 mar 2022, 8:17

Właściwie nie ma znaczenia jakie nawodnienie masz zorganizowane jest bardzo dużo ciekawych propozycji, które można do własnych potrzeb dopasować.

JoannaZakopane43
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 14 kwie 2022, 13:16
Re: Jakie nawadnianie do ogrodu?

autor: JoannaZakopane43 » 14 kwie 2022, 13:22

polecam linie kroplujące wzdłuż żywopłotu i na rabatach i dodatkowo oczywiscie nawadnianie wynurzalne z programatorem czasowym.

Awatar użytkownika
tetate
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 627
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Jakie nawadnianie do ogrodu?

autor: tetate » 02 cze 2022, 13:51

Stworzenie nawodnienia z jednej strony wydaje się prostą rzeczą. Z drugiej strony dopasowanie go do potrzeb roślin oraz rozplanowanie połozenia rurek, wcale tak proste nie jest.
Brałem pod uwagę zaplanowanie nawodnienia samodzielnie, zdecydowałem się jednak na skorzystanie z usług firmy która mi to nawodnienie zaprojektowała. Podobnie jak cały ogród. Zajęli się również nasadzeniami.

Jestem zadowolony, wątpię, ze udałoby mi się samodzielnie tak to zaplanować.

Klaudia94
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 22 sie 2022, 17:26
Re: Jakie nawadnianie do ogrodu?

autor: Klaudia94 » 22 sie 2022, 18:52

Ciekawy wątek :) Jak jesteśmy w temacie ogrodu to ja miałam spory problem z moimi drzewkami owocowymi. Jeśli zastanawiacie się dlaczego drzewa owocowe nie kwitną? Mogą za to odpowiadać czynniki atmosferyczne, na które nie masz wpływu, ale w większości przypadków zaburzenie kwitnienia jest spowodowane błędami w uprawie.

Baks
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 560
Rejestracja: 03 wrz 2020, 10:33
Lokalizacja: Bydgoszcz
Re: Jakie nawadnianie do ogrodu?

autor: Baks » 29 wrz 2022, 7:29

Również mogę polecić system nawadniania firmy Karcher, zainwestowałem 2 lata temu i jestem nim zachwycony! A chłopaki z Karcher Pestar idealnie mi wszystko obliczyli i ogarnęli.

bronek111
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 07 gru 2022, 18:54
Re: Jakie nawadnianie do ogrodu?

autor: bronek111 » 07 gru 2022, 19:06

Warto zamontować zbiornik do zbiernia deszczówki, potem można z niego zrobić świetne nawadnianie. W internecie pojawia się coraz lepsza oferta systemów nawadniania. Warto się rozejrzeć i znaleźć coś interesującego.


Wróć do „Ogrody, balkony i tarasy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

Gotowe projekty domów