Generalne porządki w domu

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

gargamello
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 02 sie 2019, 14:48
Re: Generalne porządki w domu

autor: gargamello » 02 sie 2019, 14:53

Mam natomiast inne pytanie , jak wy często robicie takie rzeczywiście generalne porządki w Waszym domu lub mieszkaniu ? Nie chodzi mi o takie zwykłe sprzątanie , ale o takie sprzątanie , gdzie czyścicie dokładnie każdy zakamarek

Michałowy
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 35
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:20
Re: Generalne porządki w domu

autor: Michałowy » 22 sie 2019, 10:57

Generalne porządki równa się generalne sprzątanie, więc racja, trzeba to zaplanować. Ja wtedy biorę się za solidne i dokładne czyszczenie oraz impregnację wszystkich powierzchni. I wówczas korzystam z Petrus Serwis. Mają naprawdę duży wybór środków np. do pielęgnacji i czyszczenia drewna, ale nie tylko. Szybka realizacja zamówienia, ich produkty są wydajne i naprawdę świetnie sobie radzą z zabrudzeniami. Poza tym znajdziecie tam również akcesoria do sprzątania i wszystko co potrzebne do generalnych porządków!

Andrewww
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 sie 2021, 7:07
Re: Generalne porządki w domu

autor: Andrewww » 17 sie 2021, 7:38

Ostatnio doceniłam zakupy online. Szczególnie w przypadku środków czystości bo się nie boję że coś im transporcie się stanie. W wielu drogeriach już można kupić środki czystości.

OloBoss
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 22 lip 2021, 10:35
Re: Generalne porządki w domu

autor: OloBoss » 09 lis 2021, 12:31

Ja z rodziną się dzielimy obowiązkami. Syn zabiera się za swój pokój 3 razy w tygodniu, a ja w sumie z żoną reszte wtedy kiedy mamy na to czas. Odkurzać nie musimy bo mamy irobota co nam pomaga. Jedynie to jakieś mycie okien 2 razy w tygodniu i codzienne kurze.

Awatar użytkownika
koziolowy
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 20 gru 2017, 19:59
Re: Generalne porządki w domu

autor: koziolowy » 21 lis 2021, 18:22

W codziennych porządkach pomaga nam Brava od iRobota :) Jest z nami już 2 rok i bardzo sobie chwalimy dokładność czyszczenia. Na duży plus jest również cicha praca.

molaaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 29 lis 2021, 11:51
Re: Generalne porządki w domu

autor: molaaa » 31 mar 2022, 15:39

Robiąc porządki warto sobie ulatwić zadanie. :) Ja mam małego pomocnika irobot i7, który pomaga mi utrzymać czystość i sprzątać w moim mieszkaniu :) Jest naprawdę świetny


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości

Gotowe projekty domów