Firma montująca platformy, windy dla niepełnosprawnych

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

hemmis
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 03 gru 2015, 16:39
Firma montująca platformy, windy dla niepełnosprawnych

autor: hemmis » 23 lut 2018, 10:44

Witam. Potrzebny mi jest namiar do firmy (najlepiej z lubuskiego lub okolic), która specjalizuje się w doradztwi i montażu wind dla niepełnosprawnych, osób po wypadkach, personelu medycznego i tak dalej. Chodzi o montaż takiej windy/platformy w nowym centrum medyczny. Projekt budynku oczywiście dostarczę, o cenach nie chcę rozmawiać bo wiem, że to indywidualna sprawa. Będę wdzięczny za podanie namiaru.

cyfro
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 02 gru 2015, 16:49
Re: Firma montująca platformy, windy dla niepełnosprawnych

autor: cyfro » 25 lut 2018, 22:51

cena zawsze będzie ustalana indywidualnie, w tej branży biorąc pod uwagę różnorodną charakterystykę budynków po prostu nie ma dwóch takich samych zleceń. trzeba pokazać plany żeby firma oceniła co tam w ogóle można zrobić

andrzejparko
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 92
Rejestracja: 09 kwie 2014, 10:03
Re: Firma montująca platformy, windy dla niepełnosprawnych

autor: andrzejparko » 04 mar 2018, 21:55

Tak, to indywidualna sprawa bez dwóch zdań jest. Na pewno będzie potrzebna wizyta na miejscu, aby wszystko sprawdzić, pomierzyć, zobaczyć co najlepiej pasuje. Mogę Ci zarekomendować firmę Windpoldźwig. Są o ile pamiętam z Zielonej Góry, ale działają ogólnopolsko. Właśnie ogarniają takie tematy, o których piszesz. U nas w bloku montowali i konserwują windy, jest też platforma dla niepełnosprawnych kilku osób, bo deweloper pozwolił zainstalować. Wejdź na ich www, zadzwoń, na pewno coś pomogą. Pozdrawiam i powodzenia!

olka246
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 36
Rejestracja: 13 lip 2018, 7:23
Re: Firma montująca platformy, windy dla niepełnosprawnych

autor: olka246 » 20 sie 2018, 12:35

Musisz skontaktować się ze specjalistą, bo wpływa na to wiele zmiennych. Różnie jest w różnych firmach. Nie da się postawić znaku równości: podnośnik dla niepełnosprawnych cena zaporowa albo korzystna :) Można dodatkowo uzyskać dofinansowania :) Jeśli chcesz mogę polecić Ci kilka firm, między innymi windy-schodowe. Pisz w razie potrzeby.

Ulfar
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 69
Rejestracja: 14 sie 2018, 14:13
Re: Firma montująca platformy, windy dla niepełnosprawnych

autor: Ulfar » 01 paź 2018, 13:34

Winda dla niepełnosprawnych to chyba nie jest tania inwestycja, ale na pewno przydatna. Wydaje mi się, że ok 8 tys. wzwyż. Nie znam osobiście jakiś firm specjalnych, ale jak na szybko wygooglowałem to wyszły windy-schodowe.pl - sprawdź sobie.

betikostrzewa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 11 sty 2016, 0:03
Re: Firma montująca platformy, windy dla niepełnosprawnych

autor: betikostrzewa » 10 lis 2018, 16:38

Od miesiąca mam w domu taką platformę, zamontowała właśnie wyżej wymieniona firma Windpoldźwig. Namiar do nich znalazłam na jednym z forów budowlanych. Wysłałam do nich zdjęcia schodów i poprosiłam o pomoc, wykonali projekt. Dogadaliśmy bez problemu wszystkie szczegóły, oni zajęli się montażem. Teraz w domu jest taka platforma, którą codziennie wykorzystuję. Jest zapewniony komfort, którego do tej pory nie miałam

wojtas86
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 16 lis 2018, 17:02
Re: Firma montująca platformy, windy dla niepełnosprawnych

autor: wojtas86 » 16 lis 2018, 17:44

Może sprawdźcie sobie firmę Global lift, jeżeli interesują Was takie usługi. Oni mają duże doświadczenie, potrafią fachowo doradzić w kwestii doboru windy czy komponentów dźwigowych. Warto decydować się na współpracę z firmami z dużym doświadczenie, które wiedzą, co robią.

arek_ch
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 636
Rejestracja: 28 paź 2016, 14:44
Re: Firma montująca platformy, windy dla niepełnosprawnych

autor: arek_ch » 19 lis 2018, 22:20

WINDPOLDŹWIG zajmuje się serwisem tego typu urządzeń (zajmuje się również ich sprzedażą). Może warto byłoby się z nią skontaktować i poprosić o wycenę? Myślę, że to dobry pomysł…

anianast
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 11 kwie 2018, 8:35
Re: Firma montująca platformy, windy dla niepełnosprawnych

autor: anianast » 19 gru 2018, 12:47

Dużo osób na forum poleca Windy Schodowe, z tego widzę mają też uczciwy cennik i od razu wiadomo ile kosztują ich dźwigi dla niepełnosprawnych. Myślę, że to ważne, zwłaszcza jeśli komuś zależy na czasie.

tekla62
Aktywny
Aktywny
Posty: 237
Rejestracja: 12 mar 2014, 14:13
Re: Firma montująca platformy, windy dla niepełnosprawnych

autor: tekla62 » 20 gru 2018, 23:03

Zadzwoń do Global-lift. Pomogą ci dobrać odpowiednie urządzenie tak, aby się zmieściło i spełniało swoje zadanie . Dbają o każdy detal zarówno techniczny jaki i estetyczny.

LiftPlus
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2019, 10:26
Re: Firma montująca platformy, windy dla niepełnosprawnych

autor: LiftPlus » 22 sie 2019, 10:56

Faktycznie cena jest mocno indywidualną sprawą. Wszystko zależy od tego do jakich wysokości ma być winda oraz czy montowana będzie w środku, czy na zewnątrz budynku. Na naszej stronie znajdą Państwo szeroki wybór zarówno wind, jak i platform przyschodowych czy ramp najazdowych. Wszystko, by móc w jak największym stopniu przystosować obiekt do osób niepełnosprawnych.

Feliks86
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 02 wrz 2021, 7:19
Re: Firma montująca platformy, windy dla niepełnosprawnych

autor: Feliks86 » 25 paź 2021, 9:56

Windy dla niepełnosprawnych są z reguły często używane ze względu na ich prostotę. Myślałeś nad wózkami schodowymi? Są zdecydowanie tańsze i praktyczne. Więcej informacji na ich temat znajdziesz w http://onkoline.pl/jak-dzwigi-schodowe-moga-ulatwic-prace-medykom.

Dariusz80
Aktywny
Aktywny
Posty: 110
Rejestracja: 14 lut 2021, 11:01
Re: Firma montująca platformy, windy dla niepełnosprawnych

autor: Dariusz80 » 05 gru 2021, 12:37

My od wielu lat współpracujemy z pogotowiem dźwigowym Paw-Lift z Łodzi. Zajmują się naprawą, serwisem i montażem wind oraz schodów ruchomych w naszych biurowcach. Swoje usługi wykonują kompleksowo, rzetelnie i terminowo. Jak dotąd jesteśmy bardzo zadowoleni i z czystym sumieniem mogę ich polecić.


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Gotowe projekty domów