Dotacje unijne

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

szmeraczka
Aktywny
Aktywny
Posty: 175
Rejestracja: 01 maja 2013, 17:28
Dotacje unijne

autor: szmeraczka » 15 kwie 2019, 12:28

Chcę się Was poradzić , czy ktoś z Was korzystał z takich dotacji jest teraz taka opcja dla projektów realizujących badania przemysłowe i eksperymentalne prace rozwojowe nad rozwiązaniami technologicznymi, których celem jest wzmocnienie pozycji przedsiębiorstwa i zastanawiam się czy nie skorzystać , w końcu nie powtórzy się już taka okazja. Jak uważacie ?

jacekmogliwia
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 370
Rejestracja: 16 lis 2017, 10:30
Re: Dotacje unijne

autor: jacekmogliwia » 22 maja 2019, 8:21

Da się je jeszcze zdobyć?

zmarzlak
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 88
Rejestracja: 20 sie 2015, 11:26
Re: Dotacje unijne

autor: zmarzlak » 17 cze 2019, 8:23

Jak sytuacja wygląda z dotacjami dla rolnictwa? Prowadzę gospodarstwo rolne i myślę o postawieniu takiej dosyć dużej hali stalowej. Czy istnieje aktualnie jakaś szansa na otrzymanie dotacji na taki cel?

draczek
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 03 lut 2016, 8:28
Re: Dotacje unijne

autor: draczek » 20 sie 2019, 7:05

Wiele na ten temat nie wiem ale wiem że rodzice korzystają z takich dotacji. Poza tym mogę też leasingować maszyny i ciągniki tak jak np firmy leasingują samochody. Taki leasing polega na udzieleniu przedsiębiorcy prawa do użytkowania przedmiotu umowy przez określony czas, w zamian za opłacany regularnie czynsz leasingowy.

tinky_winky
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 23 lut 2013, 17:30
Re: Dotacje unijne

autor: tinky_winky » 22 sie 2019, 9:06

Istnieje jeszcze szansa aby je pozyskać?

monikabert90
Aktywny
Aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 16 lis 2016, 17:21
Re: Dotacje unijne

autor: monikabert90 » 20 lis 2019, 23:24

A czy słyszeliście o czymś takim jak dotacje norweskie? W ich pozyskaniu może Wam pomóc na przykład firma Subito Advising. Na ich stronie znajdziecie na ten temat więcej informacji, polecam się zapoznać ;)


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

Gotowe projekty domów