Pomoc w ocenie stanu technicznego domu/ Potrzebny fachowiec

Opinie techniczne budynków i budowli, odbiory robót w imieniu Inwestora, Doradztwo techniczne, Nadzory inwestorskie, optymalizacja kosztów budowy.
TomOskroba
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 18 lip 2017, 8:35
Pomoc w ocenie stanu technicznego domu/ Potrzebny fachowiec

autor: TomOskroba » 29 sty 2018, 8:20

Witam serdecznie.
Mam nie małą zagwozdkę dotyczącą remontu 1 piętra.
zaczynając od początku.
Dom w którym mieszkam od urodzenia powstał w 1978 r.
posiada parter i 1 piętro. parter od samego początku powstania budynku był przez nas zamieszkiwany. 1 piętro do tej pory służy jako strych.
powierzchnia obu pięter to ok 80-90m2
chciałbym wyremontować 1 piętro i w nim zamieszkać.
i tu się zaczynają schody. rok temu odkryliśmy, że mamy kornika w krokwiach i słupach podtrzymujących konstrukcję, więc potrzebna jest całkowita wymiana dachu, ale to martwi mnie najmniej.
dach nie stoi u nas od początku powstania budynku. kiedyś podłoga służyła jako stropodach. dopiero z czasem pobudowaliśmy zadaszenie.
nie wiem w jakim stanie jest ta podłoga. czy trzeba to dobrze wzmocnić, czy jednak nie trzeba ładować się w tego typu koszty. bo wiadomo, że porządne wzmocnienie kosztuje.
był u nas już nie jeden 'fachowiec' który robi 'wszystko' i mówili.
"Panie delikatnie wzmocnimy wylejemy szlichtę i będzie cacy"
Nie chcę takich ekspertów, to poważna inwestycja i potrzebuję fachowca/inżyniera, który zna się na rzeczy. Przyjedzie do mnie i zobaczy jak to wszystko wygląda i doradzi.
Potrzeba osoby godnej polecenia, a nie pierwszą lepszą z internetu. chce się dowiedzieć, czy warto robić ten remont.
Jest ktoś może kto podjął by się tematu ? zna się na rzeczy ?
Proszę o kontakt pod tym postem bądź na numer telefonu:

513-180-903

Pozdrawiam

Agat83
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 495
Rejestracja: 29 lis 2016, 12:44
Re: Pomoc w ocenie stanu technicznego domu/ Potrzebny fachowiec

autor: Agat83 » 14 cze 2018, 10:05

Hmmm no rozumiem, że nie chcesz byle kogo. Usługi projektowe, kosztorysowanie i inwentaryzacje budowlane znalazłam u Akint, może z nimi się skontaktuj i przedstaw swoją sytuację? To rzetelna firma, na pewno coś zaproponuje.

martinrekk
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 328
Rejestracja: 03 lip 2018, 8:54
Re: Pomoc w ocenie stanu technicznego domu/ Potrzebny fachowiec

autor: martinrekk » 05 lip 2018, 13:57

Na stronie firmy Klinika Budowlana ma ofertę firma z której usług my korzystamy, robią nam przeglądy półroczne już jakiś czas i jesteśmy zadowoleni z kontaktu, nie ma problemów żeby się dodzwonić, profesjonalnie podchodzą do sprawdzania instalacji, nie jest to robota na odwal, byle szybko i byle jak.

KrystianM
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 90
Rejestracja: 03 maja 2019, 9:15
Re: Pomoc w ocenie stanu technicznego domu/ Potrzebny fachowiec

autor: KrystianM » 20 sie 2019, 9:22

W sprawie solidnego wykonania wszelkich ekspertyz technicznych polecam współpracę z firmą Impact w Gdańsku. To nieocenieni fachowcy uczciwi i rzetelni. Wszystko dokładnie, terminowo i niedrogo.


Wróć do „Ekspertyzy budowlane i opinie techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Grapeshot [Crawler] i 38 gości

Gotowe projekty domów