Meble do pokoju dziecka

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

robertrys
Aktywny
Aktywny
Posty: 257
Rejestracja: 17 cze 2017, 18:14
Meble do pokoju dziecka

autor: robertrys » 27 mar 2019, 16:50

hej
Skąd zamawialiście meble do pokoju dziecka?
Szukam jakiejś fajnej nowoczesnej komody, regału i łóżeczka zależy mi aby wszystko było w kolorze białym.

fiftusiek
Aktywny
Aktywny
Posty: 207
Rejestracja: 06 kwie 2017, 12:07
Re: Meble do pokoju dziecka

autor: fiftusiek » 28 mar 2019, 19:45

Zajrzyj na bobozakupy.pl ja stąd zamawiałam dość dużo mebelków do pokoju dziecka. Mebelki naprawdę przepiękne bardzo dobre jakościowo warto.

qazxsw12
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 05 maja 2018, 11:48
Re: Meble do pokoju dziecka

autor: qazxsw12 » 29 mar 2019, 13:15

Przepiękna komoda https://www.bobozakupy.pl/meble/5895-klups-komoda-z-przewijakiem-marsell.html właśnie o takiej zawsze marzyłam aby mieć w pokoju dziecięcym i nawet nie droga.

robertrys
Aktywny
Aktywny
Posty: 257
Rejestracja: 17 cze 2017, 18:14
Re: Meble do pokoju dziecka

autor: robertrys » 29 mar 2019, 13:17

qazxsw12 pisze:Przepiękna komoda https://www.bobozakupy.pl/meble/5895-klups-komoda-z-przewijakiem-marsell.html właśnie o takiej zawsze marzyłam aby mieć w pokoju dziecięcym i nawet nie droga.


No masz rację przepiękna. My też z żoną coś podobnego szukamy. Widzę że w tym sklepie jest naprawdę bardzo duży wybór mebli dziecięcych i to w takim stylu jak chcemy z żoną. Na pewno coś kupimy.

dariaborowinka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: 04 sie 2018, 22:09
Re: Meble do pokoju dziecka

autor: dariaborowinka » 29 mar 2019, 14:31

My wiekszosc kupilismy w salonie agata, bo tak sie nam spodobaly te aranzacje ze szlismy bardzo w ich kierunku :) Mebelki swietne, dobrze wykonane, wiec nie ma co narzekac

idylla38
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:24
Re: Meble do pokoju dziecka

autor: idylla38 » 29 mar 2019, 14:50

Koniecznie zobacz na kidstown.pl, mają w ofercie właśnie meble do pokoju dziecięcego, ale nie tylko - też inne akcesoria do pokoju maluszka, tekstylia, dywany, zabawki :)

miki789
Aktywny
Aktywny
Posty: 256
Rejestracja: 27 lis 2015, 10:21
Re: Meble do pokoju dziecka

autor: miki789 » 19 cze 2019, 7:10

Do małego pokoiku łóżeczko idealne moim zdaniem łóżeczko kasia z szufladą, od producenta z ocenami maksymalnymi z Allegro. W sklepie jest trochę taniej niż na aukcjach, więc dlatego zostawiam namiar. Za 350 złotych masz łóżko z materacem, co jest wręcz nieprawdopodobnie w takiej cenie. Szuflada bardzo pojemna na zabawki u mnie akurat. Lekkie, zaokrąglone krawędzie delikatnie, żadnych błędów wykończeniowych. No i dwa lata gwarancji.

Kejleb
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 21 wrz 2018, 8:17
Re: Meble do pokoju dziecka

autor: Kejleb » 19 lip 2019, 9:40

A znacie może meble od marki Meblik. Bardzo podoba mi się łóżko Obrazek. Czy ktoś z Was kupował u nich jakiś mebel? Warto w nie zainwestować, bo zależy mi na łóżku, które będzie z nami latami?

MarekArnal
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 59
Rejestracja: 18 kwie 2013, 12:42
Re: Meble do pokoju dziecka

autor: MarekArnal » 19 sie 2019, 16:03

Kupując meble dziecięce warto poszukać systemu, który oferuje jak największą funkcjonalność. Meble, które łączą praktyczność z ładnym wyglądem. Dobrze się prezentują i są w miarę uniwersalne. Unikałbym zestawów typu "piłka nożna" albo "świat księżniczki", które są dobre na rok może dwa a później musimy myśleć o zmianie bo dziecku się już nie podoba.

pakita
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 29 gru 2016, 18:24
Re: Meble do pokoju dziecka

autor: pakita » 05 gru 2019, 10:22

meble dla dziecka można też zrobić samodzielnie, to fajna zabawa dla dziecka i rodzica. No i można zrobić dzięki temu ciekawe projekty, jakich się nie kupi w sklepie. My na przykład planujemy zrobić te łóżko: Obrazek - tylko na różowo ;)

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Meble do pokoju dziecka

autor: Złotowłosa » 10 lut 2020, 8:18

Dobrze jest sprawić dziecku wygodne biurko, przy którym bedzie moglo odrabiać lekcje oraz rysować czy pisać.
Jeśli w pokoju jest wystarczająca ilość miejsca, warto umieścić w nim meble młodzieżowe takie jak szafa, gdzie nastolatek będzie mógł powiesić wszystkie bluzy i spodnie, a także komoda na koszulki oraz bieliznę. Jak rownież na zabawki.

Kolor ścian powinien być możliwie neutralny. W takich sytuacjach najlepiej sprawdzi się klasyczna, ponadczasowa biel, ewentualnie modna szarość.

Świetną serią mebli do pokoju dziecka jest seria colors.

Obrazek

malwiszon
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 36
Rejestracja: 28 sty 2020, 10:33
Re: Meble do pokoju dziecka

autor: malwiszon » 03 sie 2020, 19:16

My mamy drewniane łózko z szufladami pod spodem, moim zdaniem najlepsza opcja dla takiego dzieciaka. Jedynie co materac lepszy bo zdrowy, wygodny, taki ze zdejmowanym pokrowcem który można uprać w pralce. Wybralismy model Odeo + z Fiki Miki

rodzinka_w_komplecie
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:44
Re: Meble do pokoju dziecka

autor: rodzinka_w_komplecie » 19 wrz 2020, 20:49

Hej!
My kupilismy mebelki, ktore jednoczesnie pelnia dwie funkcje. Szafa z regalem i komoda z regalem. Jestesmy mega zadowoleni. Sa piekne i jakosc bardzo dobra. Do tego wszystkiego jeszcze rabat nam dali :-)

edytazadora
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 23 lut 2021, 9:28
Re: Meble do pokoju dziecka

autor: edytazadora » 23 lut 2021, 9:39

W sieci jest tych propozycji sporo więc wydaje mi się, że jak nie będziesz miał konkretnej marki do wyboru to warto szukać producentów z dobrymi opiniami. Są dostępne meble od różnych firm i łatwiej będzie coś sensownego wybrać. Im większy wybór tym oczywiście lepiej.

brylewicz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 25 lut 2021, 20:14
Re: Meble do pokoju dziecka

autor: brylewicz » 01 mar 2021, 0:15

W Fiki miki kupicie dobre materace i do łożeczka dla niemowlaka ale i dla większych pociech. U nas już materac z tych drugich, bardzo dobry Vera + nam się udało kupić


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości

Gotowe projekty domów