Chciałem odmalować wnękę balkonową - POMOCY!!!

Czy jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami ogrodu z tarasem czy malutkiego balkonu musimy się zastanowić nad aranżacją tego miejsca i doborem roślin. Tutaj znajdziesz inspiracje, ciekawe pomysły i nietypowe rozwiązania związane z tym tematem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

wLX
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 05 sie 2019, 8:42
Chciałem odmalować wnękę balkonową - POMOCY!!!

autor: wLX » 05 sie 2019, 13:00

A więc zacznę od tego, że jestem DEBILEM.... chciałem odmalować wnękę balkonową i po zeskrobaniu starej farby i zagruntowaniu położyłem na to GŁADŹ szpachlowoą finisz franspola do użytku wewnętrznego :(

wiadomo jaki to efekt dało...


próbowałem skrobać gładź spachelką na sucho i na mokro ale idzie jak po grudzie... mocno się trzyma i nie puszcza.....

pytanko do Was czy jak bym to zagruntował i położył na to tynk silikonowy to coś jeszcze odratuję czy jestem skazany przez 3-4 najbliższe dni skrobać gładź?

wiem, że jestem idiotą tak więc nie musicie mnie cisnąć w komentarzach :P

marles
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 07 cze 2019, 13:10
Re: Chciałem odmalować wnękę balkonową - POMOCY!!!

autor: marles » 13 sie 2019, 12:42

Troche zeskrobać ponacinać porobić bruzdy i moze troche młotkiem ponakłuwać i zagruntować. Potem naciągnąc klejem, dotrzeć i jeszcze raz zagruntowac.

Można dąć jeszcze siatke elewacyjną dla wzmocnienia pod klej, dotrzeć zagruntować i dopiero tynk


Pzdr


Wróć do „Ogrody, balkony i tarasy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości

Gotowe projekty domów