Meble do salonu

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
tetate
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 626
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Meble do salonu

autor: tetate » 04 cze 2019, 7:50

Sama ostatnio przeglądałam sobie jakieś ciekawe meble i wyposażenie do salonu i wpadły mi w oko dwa dodatki. Pierwszy to drabina zamiast tradycyjnych pólek:
Obrazek
Druga opcja, już bardziej elegancka to stolik kawowy z marmuru:
Obrazek

Aktualnie dobre promocje na wiele designerskich mebli jest w sklepie bihome. Polecam zajrzeć. Szczególnie, że obecnie mają naprawdę sporą wyprzedaż.

Damina90000
Aktywny
Aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 31 maja 2019, 8:47
Re: Meble do salonu

autor: Damina90000 » 14 cze 2019, 8:23

Mozecie wierzyc albo i nie ale polecam meble z firmy Unii meble, są bardzo solidnie wykonane, warto korzystac z mniej znanych sklepów, bo wtych popularnych to sam złom

aga01
Aktywny
Aktywny
Posty: 201
Rejestracja: 20 sty 2016, 13:18
Re: Meble do salonu

autor: aga01 » 16 cze 2019, 11:22

Poniekąd zgadzam się z Tobą co do tych popularnych sklepów. Faktycznie z jakością jest w nich na bakier, a druga sprawa to to, że maja to samo róznica jest tylko w cenach. My tak samo poszperaliśmy w sieci, poczytaliśmy i zobaczcie tylko co udało sie nam wygrzebać w sieci [link wygasł] meble, że aż chce się na nie patrzeć i juz na pierwszy rzut oka widać, że warto je kupić, na dodatek to wszystko jest ręczna robota, konstrukcje z drewna a nie z płyty, a materiały obiciowe z belgii i włoch, zatem jakość gwarantowana i lepiej jest chyba nawet te parę groszy dołożyć ale mieć coć ekstra.
agadys

MajkaRel
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 08 kwie 2019, 17:16
Re: Meble do salonu

autor: MajkaRel » 01 lip 2019, 12:28

Warto czasami postawić na pełne zestawy, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się dobrze zagospodarowaną przestrzenią i wszystko też znajdzie swoje miejsce. Cenowo też w takich przypadkach to wszystko lepiej wychodzi.

meszek808
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 12 kwie 2015, 21:05
Re: Meble do salonu

autor: meszek808 » 26 lip 2019, 10:55

Jeśli chodzi o niestandardowe meble do salonu czy innych pokoi, to polecam zajrzeć na stronę Meblar. Mają ciekawą ofertę i nie powielają produkcji sieciówek. A jeśli chodzi o jakość to meble służą mi już od 4 lat i nie widać na nich żadnych śladów zużycia. Poza tym mają meble modułowe, więc zawsze dobierzesz coś dla siebie i wykorzystasz maksymalnie nawet najmniejsze przestrzenie.

Majaja
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 338
Rejestracja: 17 kwie 2018, 13:00
Re: Meble do salonu

autor: Majaja » 08 sie 2019, 12:07

Dla mnie najlepsze meble sa w Unia Meble i kropka. Poleciła mi szwagierka i po remoncie kupiliśmy od nich komplet do salonu. Solidne i estetyczne.

chłopczyca
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 30 mar 2017, 12:19
Re: Meble do salonu

autor: chłopczyca » 02 paź 2019, 14:14

Wolon pisze:Oczywiście że narożnik to najlepsza opcja dla gości jeśli ma funkcję spania. Ładny znalazłem na meblosfera.pl wśród wielu modeli najbardziej podobał mi się model koral express ma bardzo ciekawą gamę kolorów.


Zgadzam się. Narożniki są uniwersalne. Teraz sama się rozglądam za jakimś. Widziałam fajne małe narożniki w alvako . Różne wzory, ceny w miarę OK. Pewnie coś wybiorę np. coś takiego:

Obrazek

Zastanawiam się tylko czy warto czy firma w porządku itp. Kupował może ktoś coś od nich i wie czy produkty są dobrej jakości?
Ostatnio zmieniony 10 paź 2019, 12:24 przez chłopczyca, łącznie zmieniany 2 razy.

Kriss9
Aktywny
Aktywny
Posty: 209
Rejestracja: 05 lut 2018, 11:40
Re: Meble do salonu

autor: Kriss9 » 08 paź 2019, 8:27

Dużo jest ofert w internecie, ale albo wysoka cena, albo opinie nie dobre. A odpowiednią znaleźlismy w Puszmanie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu wiec polecamy!

Majaja
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 338
Rejestracja: 17 kwie 2018, 13:00
Re: Meble do salonu

autor: Majaja » 26 lis 2019, 11:46

Ja mam meble z Kieleckiej Fabryki Mebli i trzymają się bardzo dobrze. Widac, że polskie, solidne wykonanie, a nie jakas taniocha z ikei.

jeruszka
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2019, 11:47
Re: Meble do salonu

autor: jeruszka » 26 lis 2019, 11:48

też szukam mebli do salonu kochani :)

karolinamak
Aktywny
Aktywny
Posty: 288
Rejestracja: 15 cze 2017, 22:57
Re: Meble do salonu

autor: karolinamak » 28 lis 2019, 23:09

My bardzo długo szukaliśmy mebli do salonu, nie powiem, ja jestem dość wybredna i wymagająca. Mnie meble mają się podobać ale jednocześnie być dobrej jakości, wytrzymałe i to ma być inwestycja na długo a nie na chwilę. Udało mi się znaleźć na szczęście firmę, która robi stylowe meble a jednocześnie porządne - Woodea. I jestem zadowolona z zakupów u nich

ArkadiuszKrol
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 25 maja 2019, 19:49
Re: Meble do salonu

autor: ArkadiuszKrol » 02 gru 2019, 10:50

Bardzo ładny ten narożnik. Jednak martwiłbym się o jego jasne elementy.

polinkaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 01 kwie 2019, 6:43
Re: Meble do salonu

autor: polinkaa » 17 lut 2020, 9:46

narożniki modułowe czy sofy warto zamawiać w Caya Design. Tu wszystkie meble robione są ręcznie i pod konkretne zamówienie. Bogate wzornictwo materiałów obiciowych, duża funkcjonalność ( funkcja spania i pojemniki na pościel). Ceny nie są wygórowane a czas realizacji zamówień to tylko 5-6 tyg.

Magda.Olech
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 21 lis 2019, 10:43
Re: Meble do salonu

autor: Magda.Olech » 17 lut 2020, 14:13

Jeśli chodzi o meble do salonu to polecam [więcej informacji poprzez PW]. Świetna tapicerka, narożnik jest bardzo wygodny. Maja też duży wybór mebleścionek.

Gegi87
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 14 wrz 2019, 13:10
Re: Meble do salonu

autor: Gegi87 » 17 lut 2020, 18:53

Jestem świeżo po przeczytanie bardzo fajnego artykułu wyjaśniającego jak czyścić meble, który znajdziecie na tej stronie http://www.e-mieszkanie.pl/poradnik-wne ... -2234.html naprawdę kilka porad mnie zaskoczyło i sprawdziłem w Google i faktycznie są one dalej polecane. Zamierzam je wykorzystać ;)


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Gotowe projekty domów