Kompleksowe usługi wyburzeniowe - cała Polska

Opinie techniczne budynków i budowli, odbiory robót w imieniu Inwestora, Doradztwo techniczne, Nadzory inwestorskie, optymalizacja kosztów budowy.
ZamowMariana
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 20 lis 2018, 10:17
Re: Kompleksowe usługi wyburzeniowe - cała Polska

autor: ZamowMariana » 17 cze 2019, 8:56

Po wyburzeniach zostaje cała masa odpadów różnego rodzaju, dlatego takie usługi to duża wygoda. Przy mniejszych zleceniach wystarczy zamówić odpowiednią firme. Nie wszyscy potrzebują kompleksowej pomocy. Zapraszam:)

Ignas87
Aktywny
Aktywny
Posty: 118
Rejestracja: 31 paź 2017, 11:02
Re: Kompleksowe usługi wyburzeniowe - cała Polska

autor: Ignas87 » 16 lip 2019, 9:05

Ja mogę polecić bardzo dobrą firmę, która oferuję usługi dźwigowe "DŹWIGAMY" z Pszczyny. Firma ponadto oferuję wynajem dźwigów oraz profesjonalne usługi dźwigowe, prace wyburzeniowe, oraz transport maszyn.

Marek.Rozacki
Aktywny
Aktywny
Posty: 103
Rejestracja: 03 kwie 2018, 9:30
Re: Kompleksowe usługi wyburzeniowe - cała Polska

autor: Marek.Rozacki » 07 sie 2019, 11:39

Jeżeli takie wyburzanie budynków to tylko w profesjonalną firmę jak MK Explosion z Warszawy. Firma specjalizuje się w wyburzeniach i rozbiórkach rozmaitych obiektów budowlanych. Firma pracuję na specjalistycznych maszynach takich jak : koparki
ładowarki,kruszarki, młoty wyburzeniowe.

LeopoldBoberek78
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 26 lut 2020, 11:55
Re: Kompleksowe usługi wyburzeniowe - cała Polska

autor: LeopoldBoberek78 » 19 mar 2020, 12:29

A macie może zaufaną firmę od, której wynajmujecie maszyny budowlane i inne urządzenia ?. Ja z taką firmą współpracuję i jest to firma, która ma w swojej ofercie wiele maszyn i urządzeń na wynajem w bardzo przystępnych cenach.

Jendrula469
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 54
Rejestracja: 21 paź 2019, 8:21
Re: Kompleksowe usługi wyburzeniowe - cała Polska

autor: Jendrula469 » 14 sie 2020, 13:06

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję profesjonalne usługi wyburzeniowe to polecam skontaktować się z firmą emetal. Firma specjalizuję się w kruszeniu gruzu, rozbiórki budynków czy demontaży.


Wróć do „Ekspertyzy budowlane i opinie techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Dot [Bot], Proximic [Crawler] i 35 gości

Gotowe projekty domów