Meble kuchenne lublin - co polecacie ?

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
szmeraczka
Aktywny
Aktywny
Posty: 175
Rejestracja: 01 maja 2013, 17:28
Meble kuchenne lublin - co polecacie ?

autor: szmeraczka » 18 kwie 2018, 11:38

Hej! Przymierzam się do zamówienia kuchni na wymiar w tej firmie meble kuchenne lublin. Projekt zrobili mi przecudowny, wpasowując się w mój gust, ale moje pytanie czy ktoś z Was korzystał już z ich usług?

hodra
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 56
Rejestracja: 03 gru 2017, 17:06
Re: Meble kuchenne lublin - co polecacie ?

autor: hodra » 18 kwie 2018, 15:22

Skoro byli w stanie przygotować Ci świetny projekt to pewnie do samego zlecenia przyłożą się tak samo. My nie robiliśmy mebli na wymiar, to nie na naszą kieszeń.
Potrzebowaliśmy tylko szafy bo jak na razie stare meble trzymają się dobrze. Zamawialiśmy szafę z tego sklepu Wikimeble jeśli ktoś szuka tańszych, ale dobrych jakości mebli.

SandraD
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 04 cze 2019, 14:44
Re: Meble kuchenne lublin - co polecacie ?

autor: SandraD » 04 cze 2019, 14:48

No właśnie tu zawsze jest dylemat. Jedni wolą tanie meble - ale jakości... Średniej. A inni jakość wysoką. JA polecam meble od producenta - takie można znaleźć chyba w najlepszych cenach na rynku. Sklep firmowy i szybka realizacja - bez pośredników.

ewelina546
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 24 mar 2014, 11:39
Re: Meble kuchenne lublin - co polecacie ?

autor: ewelina546 » 06 sie 2019, 20:03

Z doświadczenia wiem, że najlepiej szukać wykonawcy z polecenia - taki zwykł nie mieć terminów, trzeba swoje odczekać ale jest wtedy czas na szukanie porad i przykładowych aranżacji - sama tak wybrałam taborety i wykorzystałam dzięki nim przestrzeń pod schodami. Miałam gotową wizje a wykonawca spełnił moje oczekiwania po ponad pół roku czekania. Szybko nie będzie tanio, tanio nie będzie dobrze a dobrze nie będzie ani szybko, ani tanio :)


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

Gotowe projekty domów