Listwy przypodłogowe

Planujesz budowę lub remont? Zastanawiasz się jakie materiały wykorzystać? W tym dziale znajdziesz opinie na temat różnego rodzaju materiałów i rozwiązań konstrukcyjnych. Możesz też podzielić się swoimi doświadczeniami.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

asiax84
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 431
Rejestracja: 14 kwie 2015, 16:43
Re: listwy przypodłogowe

autor: asiax84 » 02 sie 2019, 19:26

Listwy przypodłogowe białe są ogólnodostępne w sklepach bardzo mi się podobają no i plus sklepu to, że jest w nim duży ich wybór

Marek.Rozacki
Aktywny
Aktywny
Posty: 103
Rejestracja: 03 kwie 2018, 9:30
Re: listwy przypodłogowe

autor: Marek.Rozacki » 20 sie 2019, 14:54

Jeżeli szukasz materiałów samoprzylepnych to polecam zapoznać się z ofertą P.H.U “DUO” . W ofercie firmy znajdziemy taśmy samoprzylepne z nadrukiem, taśmy lakiernicze, , pianki powlekanie klejem samoprzylepnym i wiele innych.

Tadzik23
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 17 kwie 2020, 11:01
Re: Listwy przypodłogowe

autor: Tadzik23 » 08 cze 2020, 8:13

Jeżeli chodzi o listwy przypodłogowe to zdecydowanie najpopularniejszy rodzaj sztukaterii wewnętrznej. Atrakcyjna cena, szeroki wybór, niesamowita jakość! Polecam :D

tomaszmoryc
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 19 paź 2020, 8:40
Re: Listwy przypodłogowe

autor: tomaszmoryc » 24 lis 2020, 9:38

Teoretycznie w sieci tych różnych propozycji jest dużo, jednak trudno znaleźć sensowny sklep, gdzie będzie można liczyć na jakąś sensowną podpowiedź co będzie warto wybrać. Ja ostatecznie kupowałem listwy przypodłogowe w sklepie DekorPlanet właśnie z tego względu, że można było liczyć na podpowiedzi pracowników co wybrać i jak potem będzie trzeba takie listwy montować. Więc dzięki temu ten wybór był nieco łatwiejszy.


Wróć do „Materiały wykończeniowe - opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Gotowe projekty domów