Białe meble w pokoju dziecka

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

szmeraczka
Aktywny
Aktywny
Posty: 175
Rejestracja: 01 maja 2013, 17:28
Re: Białe meble w pokoju dziecka

autor: szmeraczka » 09 mar 2018, 12:28

Cześć, ja urządziłam pokój córeczki białymi meblami ze strony miretto.pl . Jest to polski producent . Świetna jakość, miła obsługa, prosty montaż, a pokój mojej córeczki wygląda jak z bajki!

MarekArnal
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 59
Rejestracja: 18 kwie 2013, 12:42
Re: Białe meble w pokoju dziecka

autor: MarekArnal » 11 maja 2018, 22:26

Białe mebelki są jedną z najlepszych opcji do pokoju dziecka, ładne widziałem w ikea, tylko ta ich jakość, słaba troszkę, brat ma zestaw Miki, który skompletował na tej stronie artbo.pl szafa + komoda + łóżko porządna płyta

Piotr1955
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 320
Rejestracja: 05 lip 2018, 10:35
Re: Białe meble w pokoju dziecka

autor: Piotr1955 » 23 lip 2018, 12:30

Rewelacyjne łóżeczko udało mi się namierzyć u Lionelo, jest w pełni regulowane można powiedzieć że rośnie razem z dzieckiem, a nasz synek to rośnie jak na drożdżach ani się człowiek nie rozejrzy jak będzie wyższy ode mnie ;) Ich łóżeczka są atestowane, bezpieczne, zrobione z tworzyw zdrowych dla dziecka, na lionelo.com/product_category/lozeczka/ są konkretne modele które aktualnie sprzedają.

agaga87
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 31 lip 2018, 7:10
Re: Białe meble w pokoju dziecka

autor: agaga87 » 31 lip 2018, 9:56

Mnie się bardzo podobają białe meble do pokoju dziecięcego :) Fajnie pasują do różnych wnętrz i są też uniwersalne, więc jak dziecko rośnie, to wciąż są OK :)

moni54
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 31 lip 2018, 12:46
Re: Białe meble w pokoju dziecka

autor: moni54 » 09 sie 2018, 12:24

moja córeczka ma białe meble od fiorentino. Bardzo się jej podobają a w swoim pokoiku czuje się jak mała księżniczka

joannam82
Aktywny
Aktywny
Posty: 109
Rejestracja: 17 kwie 2013, 15:19
Re: Białe meble w pokoju dziecka

autor: joannam82 » 25 sie 2018, 10:13

Całe białe to może niekoniecznie, ale bardzo podobają mi się białe z dodatkami jak meble memone, gdzie biały przeplata się z kratę i innymi kolorami, bardzo udane połączenie kolorów. Całe białe sprawiają, że pomieszczenie staje się zimne i monotonne. Jestem na NIE
Obrazek

INTER DOOR
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 06 kwie 2018, 10:37
Re: Białe meble w pokoju dziecka

autor: INTER DOOR » 12 wrz 2018, 12:17

Białe meble są bardzo uniwersalne i dopasowują się do wielu różnych aranżacji. Przy białych meblach można dać białe drzwi, co da nam efekt spójnego wnętrza. Można także wybrać drzwi w jasnym dębowym wykończeniu, np. DI MODA STANDARD dąb sawanna, dzięki czemu pomieszczenie zyska bardzo naturalny i przytulny charakter. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skontaktowania się z nami :) [więcej informacji poprzez PW]

Velos32
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2018, 10:15
Re: Białe meble w pokoju dziecka

autor: Velos32 » 16 gru 2018, 10:19

Do białych mebli pasują czarne dekoracje ścienne.

decoris
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 23 gru 2018, 18:21
Re: Białe meble w pokoju dziecka

autor: decoris » 23 gru 2018, 21:22

My mamy białe :) Meble dziecięce zamawiałam 100% z internetu, w większości ze sklepu Kidstown, tam też zamawiałam dywan i kilka ozdób :)

Ulfar
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 69
Rejestracja: 14 sie 2018, 14:13
Re: Białe meble w pokoju dziecka

autor: Ulfar » 29 sty 2019, 12:46

Osobiście uważam, że rodzaj mebli należy wybierać do charakterku naszych dzieci - dla moich białe meble to byłoby idealne miejsce do wykazania się umiejętnością mazania mazakami. Ale tak, to jestem jak najbardziej za. Są ładne i śliczne. Jak nasz syn się urodził, miał początkowo pokój jasno niebieski z jasno szarymi mebelkami, gdzie do jednej z półek dołączyliśmy listwy meblowe, żeby ładnie się podświetlała. Białe meble i te bardzo jasne, łatwiej jest później przemalować na inny kolor.

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 553
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: Białe meble w pokoju dziecka

autor: smichalek » 31 lip 2019, 12:53

Obrazek

A na ścianę coś takiego. Koszty niewielkie, a powinno się to doskonale sprawdzić. Wybieracie fajne zdjęcie, wrzucacie je w aplikacji Empik Foto i czekacie na przesyłkę. To bardzo fajnie pasuje do wielu aranżacji i może zrobić całkiem dużą różnicę.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości

Gotowe projekty domów