Klimatyczne dekoracje świąteczne

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
TomeczekBBS
Aktywny
Aktywny
Posty: 128
Rejestracja: 09 mar 2017, 12:23
Re: Klimatyczne dekoracje świąteczne

autor: TomeczekBBS » 06 gru 2018, 17:28

Mam dostać od żony wyrzynarkę ryobi, więc raczej przed świętami nie zdążę tego zrobić, ale świetnym pomysłem na dekorację świąteczną jest wycinana z drewna choinka przyczepiona do ściany. ozdabia się ją tylko lampkami lub można jeszcze pomalować na biało i wygląda fantastycznie!

tekla62
Aktywny
Aktywny
Posty: 237
Rejestracja: 12 mar 2014, 14:13
Re: Klimatyczne dekoracje świąteczne

autor: tekla62 » 21 gru 2018, 11:59

Ja lubię praktycznie - dlatego wybieram raczej sztuczne drzewko. Rok temu kupiłam sobie też siatki do pakowania co już w ogóle usprawnia poświąteczne porządki :) https://egarden24.pl/akcesoria-choinkowe-1113# -Tutaj jest spory wybór, są też stojaki do żywych i sztucznych i inne zimowe akcesoria.

walery p
Aktywny
Aktywny
Posty: 166
Rejestracja: 20 maja 2016, 11:21
Re: Klimatyczne dekoracje świąteczne

autor: walery p » 30 lip 2019, 14:08

Apropo choinek - co roku kupujemy żywą choinkę i jesteśmy bardzo zadowoleni. Drzewko jest piękne, pachnące i rozłożyste. A i plantator przeciął drzewko do wybranej wysokości, dopasował pień do stajaka także full serwis ;) A w ofercie mają też choinki w doniczkach, z pełnym systemem korzeniowym + stojaki, wieńce z gałązek.

krystek3
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 61
Rejestracja: 11 sty 2019, 9:15
Re: Klimatyczne dekoracje świąteczne

autor: krystek3 » 04 paź 2019, 10:10

Najlepiej zrobić samemu! Bardzo fajnie opisane, koszt nie duży, a ile radości z samodzielnie wykonanej pracy.

arekcebul
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 65
Rejestracja: 28 lis 2016, 10:33
Re: Klimatyczne dekoracje świąteczne

autor: arekcebul » 07 paź 2019, 17:10

Na początku grudnia to ogarniam

jeremi_
Aktywny
Aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 20 cze 2017, 11:21
Re: Klimatyczne dekoracje świąteczne

autor: jeremi_ » 28 paź 2019, 12:34

Moja żona w tym roku już mi oznajmiła, że wszystkie dekoracje świąteczne będzie kupować w sklepie EuroFirany. Rzeczywiście ofertę mają bardzo rozbudowaną a i jakość produktów rewelacyjna. Szyliśmy u nich niedawno rolety na wymiar i wyglądają obłędnie. ceny bardzo okej :)

Kaśkakaśka
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 18 paź 2018, 10:47
Re: Klimatyczne dekoracje świąteczne

autor: Kaśkakaśka » 01 lis 2019, 22:25

Najlepsze dekoracje świąteczne to takie ręcznie robione dlatego ja zawsze przed świętami kupuję ozdoby świąteczne ze strony z polskim rękodziełem. Mają tam kartki świąteczne, gwiazdeczki szydełkowe, aniołki, bałwanki, dekoracje choinkowe i wiele innych pięknych produktów.

kukusia142
Aktywny
Aktywny
Posty: 162
Rejestracja: 24 cze 2016, 15:52
Kontaktowanie:
Re: Klimatyczne dekoracje świąteczne

autor: kukusia142 » 18 lis 2019, 9:50

Super są te niektore pomysly , z pewnoscia z niektorych skorzystam :) Ja na razie planuje powiesic kilka swiatecznych obrazow w salonie- podobno zimy na swieta ma nie byc wiec takie akcenty zimowych pejzaży beda pasowac :D Planuje oprawić je w drewniane ramy, bo w nich beda prezentowac sie najlepiej - tak klimatycznie :)

Awatar użytkownika
TomeczekBBS
Aktywny
Aktywny
Posty: 128
Rejestracja: 09 mar 2017, 12:23
Re: Klimatyczne dekoracje świąteczne

autor: TomeczekBBS » 04 gru 2019, 12:36

Kurczę, ale rok szybko minął... Jeszcze patrzę, że wyżej pisałem o robieniu ozdób świątecznych, a tu już znów trzeba do tego siadać. Rzeczywiście przydały mi się narzędzia ryobi. No i drewniane ozdoby wyszły mi tak dobrze, że w ty roku w sumie mam o wiele mniej pracy.

trudlewski
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 12 kwie 2016, 12:35
Kontaktowanie:
Re: Klimatyczne dekoracje świąteczne

autor: trudlewski » 06 gru 2019, 14:24

kto ma już ubraną choinkę :)? Co wy na takie drewniane bombki z imieniem Obrazek? :D

idea
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 13 lip 2017, 13:35
Re: Klimatyczne dekoracje świąteczne

autor: idea » 30 lip 2021, 6:49

Nie tylko dekoracje świąteczne są pełne uroku… A co powiecie na unikatowe figurki z metalu, które z łatwością wkomponują się w każdą przestrzeń? Przystępna cena produktów, solidna metalowa konstrukcja, a także szerokie możliwości dekoracji sprawiają, że wyroby takie spotykają się z ogromnym zainteresowaniem ze strony klientów.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości

Gotowe projekty domów