Kawa, lubicie ją? Ile kaw dziennie pijecie?

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

dariawaria
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 10 kwie 2018, 12:58
Kawa, lubicie ją? Ile kaw dziennie pijecie?

autor: dariawaria » 12 kwie 2019, 12:36

hej,

Lubicię kawę? Ile ich dziennie pijecie? Mój faworty to kawa ziarnista świeżo palona, piję 2 czasem trzy gdy dzien naprawdę daje mi w kość, myślicie,że to za dużo?

monikabert90
Aktywny
Aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 16 lis 2016, 17:21
Re: kawa

autor: monikabert90 » 24 kwie 2019, 8:44

Ja bardzo lubię pić kawę, ale tylko taką z ekspresu do kawy. A czy wy macie taki sprzęt w domu? Jeśli tak, to jak o niego dbacie? Jak często wymieniacie w nim filtry? Ja staram się to robić regularnie, zamówiłam sobie zapas takich filtrów na stronie strefafiltrow.pl, więc nie muszę pamiętać, aby je kupić ;)

andrzej1985
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 18 mar 2019, 15:22
Re: kawa

autor: andrzej1985 » 25 kwie 2019, 10:41

monikabert90 pisze:Ja bardzo lubię pić kawę, ale tylko taką z ekspresu do kawy. A czy wy macie taki sprzęt w domu? Jeśli tak, to jak o niego dbacie? Jak często wymieniacie w nim filtry? Ja staram się to robić regularnie, zamówiłam sobie zapas takich filtrów na stronie strefafiltrow.pl, więc nie muszę pamiętać, aby je kupić ;)


Strefa filtrów... te Wasze komentarze widzę dosłownie wszędzie :evil:

andrzej1985
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 18 mar 2019, 15:22
Re: kawa

autor: andrzej1985 » 25 kwie 2019, 10:42

dariawaria pisze:hej,

Lubicię kawę? Ile ich dziennie pijecie? Mój faworty to kawa ziarnista świeżo palona, piję 2 czasem trzy gdy dzien naprawdę daje mi w kość, myślicie,że to za dużo?


18zł za kawę 250g :shock: :shock: :shock: z pewnością jest super jakości

dariaborowinka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: 04 sie 2018, 22:09
Re: kawa

autor: dariaborowinka » 29 lip 2019, 15:10

to moze taki ekspres nespresso lattissima? w nim mozesz przygotowac rozne kawy, bo wkladasz po prostu kapsulke a on dziala sam :)

jacekmogliwia
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 370
Rejestracja: 16 lis 2017, 10:30
Re: kawa

autor: jacekmogliwia » 31 lip 2019, 9:15

Które smakowe lubicie?

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Kawa, lubicie ją? Ile kaw dziennie pijecie?

autor: Złotowłosa » 04 sie 2021, 6:43

A jaką kawę do ekspresu polecicie?

Kayac
Aktywny
Aktywny
Posty: 244
Rejestracja: 25 lut 2019, 9:17
Re: Kawa, lubicie ją? Ile kaw dziennie pijecie?

autor: Kayac » 04 sie 2021, 7:27

My z mężem zamawiamy Kawa ziarnista Quba Caffe. Najlepsza kawa w domu - ja wolę brazylijską lagodniejszą, mąż preferuje mocniejsze typu Indonezja. Przy każdej kawie na stronie jest podana moc i kwasowośc.

W sklepie poza tym jest opcja zamówienia sobie kaw w mniejszych opakowaniach. Dzieki temu będziesz mogła posmakować poszczególne rodzaje i dzięki temu zdecydować się na kawę, której smak najbardziej Ci odpowiada. Bardzo wygodna opcja moim zdaniem .
Ostatnio zmieniony 06 sie 2021, 11:28 przez Kayac, łącznie zmieniany 1 raz.

marek_poletko
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 05 sie 2021, 15:03
Re: Kawa, lubicie ją? Ile kaw dziennie pijecie?

autor: marek_poletko » 05 sie 2021, 15:07

Ja piję minimum jedną, a najczęściej dwie kawy dziennie, typowo dla smaku

Awatar użytkownika
martan
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 490
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: Kawa, lubicie ją? Ile kaw dziennie pijecie?

autor: martan » 06 kwie 2022, 8:11

Mam u siebie ekspres do kawy . I szczerze to kawa rozpuszczalna, którą piłem w przeszłości zupełnie mi już nie smakuje. Kawa swieżo zmielona ma o wiele lepszy aromat. Szczególni jeśli zamówicie sobie dobrą kawę z palarni kawy.

Od siebie polecam ten Sklep z kawą Studiokawy.pl.

W sklepie można zamówić sobie dobrej jakości kawę z renomowanych upraw.
http://www.forumbudowlane.pl/

driver.a
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 04 maja 2023, 6:39
Re: Kawa, lubicie ją? Ile kaw dziennie pijecie?

autor: driver.a » 04 maja 2023, 6:50

ja zamiast kawy przerzuciłam się na yerbe mate tak samo pobudza a przy okazji pomogła mi zjechać z wagi Odkad pamietam probowalam sie odchudzic, latwo oczywiscie nie bylo, bo ciagle cos podjadam, taka specyfika chyba organizm,u, szczególnie kocham kolacje. Moge jednak smialo powiedziec, ze warto sie postarac, bo odkad schudlam 3,5 kilograma, czuje sie rewelacyjnie. Moze to nie jest mega wynik, ale juz wiem ze warto. Stosowałam już wiele suplementów niby które miały sprawić że w miesiąc schudne 10 kg głupio w to wierzyłam przyznam .... Miałam ponad 20 kg nadwagi i żaden lekarz nie zaproponował mi lekarstwa po którym bym schudła.Bralam różne lekarstwa na odchudzanie z apteki ale nie było żadnego rezultatu..Błędne koło sporo kasy wydane i nie pomogło. Jakiś czas temu byłam u nas w Poznaniu w centrum nie opodał św, Marcina na ul Ratajczaka jest sklep konopny Konopna Farmacja zaszłam tam i kupiłam dwie rzeczy yerba mate z konopiami i Muscle Care Green Tea wszystko kosztowało nie całe 40 zł znajdziecie ich sklep w sieci.... Yerbe piłam 6 razy dziennie kapsułkę stosowałam jedna na dzień. w miesiąc może nie schudłam 10 kg ale ponad 3 kilo ze mnie zeszło więc polecam jak ktoś chce pomału natruralnie gubić z wagi

SpecOdWszystkiego
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 07 gru 2022, 21:00
Re: Kawa, lubicie ją? Ile kaw dziennie pijecie?

autor: SpecOdWszystkiego » 04 maja 2023, 7:18

U mnie od 2 do 4 dziennie

moniasz169
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2023, 8:11
Re: Kawa, lubicie ją? Ile kaw dziennie pijecie?

autor: moniasz169 » 25 lip 2023, 8:18

U mnie to są góra dwie kawy dziennie. Stomatolog powiedział mi, że większa ilość może osłabić mi moje bardzo wrażliwe zęby.

Luberto
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 02 sty 2023, 10:54
Re: Kawa, lubicie ją? Ile kaw dziennie pijecie?

autor: Luberto » 03 sie 2023, 13:59

Oferta jak chodzi o te proponowane obecnie kawy wygląda całkiem solidnie i firma Moak ma tego całkiem sporo, na pewno na stronie moakcaffe-pl/ pojawiają się ich kawy, można się zapoznać z tym co proponują. Firma z Sycylii, ma jednak swoich sprzedawców w Polsce.

niespodzianka
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 24 lis 2022, 14:02
Re: Kawa, lubicie ją? Ile kaw dziennie pijecie?

autor: niespodzianka » 28 sie 2023, 19:06

Bardzo lubię kawusię i nie wyobrażam sobie picia kawy bez kilku dymków, co znowu niekorzystnie wpływa na wygląd mojego uzębienia. Mogłabym zrezygnować z kawy oraz papieroska jednak co by mi wtedy pozostało? Żadnej porannej przyjemności? Popytałam i postanowiłam zacząć stosować irygator dentystyczny firmy Waterpik, który powinien rozwiązać ostatecznie ten problem.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości

Gotowe projekty domów