Klub nocny

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

fabiangoral
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 05 gru 2018, 16:50
Klub nocny

autor: fabiangoral » 16 gru 2018, 19:04

Siemka. Mój kumpel za dwa miesiące się hajta i stwierdziliśmy z kolegami, że zorganizujemy mu niezapomniany wieczór kawalerski. Plan jest taki, że jedziemy do Wrocławia. Po drodze mamy zamiar wstąpić do jakiegoś nocnego klubu. koledzy polecili mi bardzo fajny klub Sweet Dream byliscie?

PiotrNiski
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 471
Rejestracja: 01 cze 2012, 11:30
Re: Klub nocny

autor: PiotrNiski » 15 mar 2019, 15:37

Wizyta w nocnym klubie sprzyja wypiciu dużych ilości alkoholu. Polecam wam wziąć ze sobą 2KC, żeby nie okazało się, że musicie zbyt wcześnie wrócić do domu. Środek ten przetestowałem już wielokrotnie i muszę przyznać ze chroni przed kacem wzorowo, nawet w przypadku mocno zakrapianych imprez. O jego działaniu możecie przeczytać sobie na stronie 2KC, albo jak wolicie obejrzeć filmik na kanale na YouTube. Ze swojej strony oczywiście polecam.

karolinamak
Aktywny
Aktywny
Posty: 288
Rejestracja: 15 cze 2017, 22:57
Re: Klub nocny

autor: karolinamak » 17 kwie 2019, 15:30

Na kawalerski to można poszaleć. u nas ostatnio znajomi brali ślub to panowie na kawalerski jechali do warszawy do klubu New Orleans balować. Wrócili zachwycenie bo to taki klub dla gentelmentów, naprawdę na poziomie, taki stylowy. Podobno super się bawili, jakieś swietnie whiskey pili no i na stekach w ich restauracji byli

DarkElf
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 311
Rejestracja: 06 lip 2016, 22:17
Re: Klub nocny

autor: DarkElf » 29 kwie 2019, 19:23

Oj zgadzam się, w klubach takich jak New Orleans naprawdę można poszaleć :D Byłam tam niedawno i jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona wieloma rzeczami. Przede wszystkim bardzo podobało mi się to, że tancerki naprawdę miały talent to tańczenia! A jedzenie, które można u nich zamówić, jest naprawdę pyszne. Można tam spędzić bardzo miły i kulturalny wieczór :D

teresa.oros
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 20 paź 2018, 17:04
Re: Klub nocny

autor: teresa.oros » 23 lip 2019, 15:37

Co do tego klubu New Orelans to też tam byłam kilka tygodni temu i fajnie wspominam. W cenie mieliśmy dojazd na terenie całego miasta, za 200zl już mieli open bar. Wybór alkoholi mnie zaskoczył, fajna muzyka i dobre jedzenie też na plus.

Kaliko9
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 lip 2019, 16:28
Re: Klub nocny

autor: Kaliko9 » 23 lip 2019, 16:38

Wygląda spoko. Uważajcie tylko na tych ludzi z parasolkami co zapraszają do klubów, niektóre to jakieś szemrane interesy

budowlankka
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 02 lut 2018, 18:46
Re: Klub nocny

autor: budowlankka » 29 lip 2019, 12:35

Klub nocny na wieczór kawalerski jest jak najbardziej dobrym rozwiązaniem. Wcześniej oczywiście trzeba się odpowiednio przygotować w domu, jedzonkiem i napojami. Nie zapomnijmy także o elementach dekoracyjnyh. Przecież konfetti czy balony z Godan Party w specjalne wzory to jest rzecz obowiązkowa!
Ostatnio zmieniony 02 sie 2019, 8:44 przez budowlankka, łącznie zmieniany 1 raz.

jacekmogliwia
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 370
Rejestracja: 16 lis 2017, 10:30
Re: Klub nocny

autor: jacekmogliwia » 31 lip 2019, 9:16

Pytaliście się go jak chce spędzić ten wieczór?

sokowa
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 26 cze 2019, 8:29
Re: Klub nocny

autor: sokowa » 30 sie 2019, 8:18

Jeśli chodzi o Rzeszów to tutaj jeden klub jest wart uwagi Rasputin Club. Jeśli chcecie miło spędzić czas, napić się dobrych drinków i popatrzeć na ładne tancerki to to miejsce jest idealne dla was


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości

Gotowe projekty domów