Najlepsze okna na rynku

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Hemos
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 38
Rejestracja: 06 wrz 2018, 15:51
Re: Najlepsze okna na rynku

autor: Hemos » 11 lut 2019, 15:02

Skoro już mowa o dobrej klasy i jakości wykonania oknach, to polecam zerknąć także do nas, stolarka budowlana to właśnie nasza specjalizacja i chętnie doradzimy :)

uuwjad
Aktywny
Aktywny
Posty: 231
Rejestracja: 26 maja 2019, 20:38
Re: Najlepsze okna na rynku

autor: uuwjad » 04 cze 2019, 18:22

Na rynku jest tak duży wybór, że ciężko z marszu wybrać te najlepsze. Wszystko zależy zarówno od oczekiwań, preferencji, jak i budżetu. Osobiście mimo wszystkich zniechęcających komentarzy wybrałem okna drewniane. Wcześniej miałem PCV i szczerze mówiąc, nie zauważyłem różnicy w kwestii szczelności. Jeżeli chodzi o producenta to u mnie jest Drutex. Znajomy mi podpowiedział i jestem wdzięczny.

ArkadiuszKrol
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 25 maja 2019, 19:49
Re: Najlepsze okna na rynku

autor: ArkadiuszKrol » 09 cze 2019, 8:54

Przejrzyj także ofertę firmy oknabft.pl. Ja wybrałem okna z serii BF 500. Gwarantują duże bezpieczeństwo, dobrą izolację cieplną i akustyczną oraz modny design. Na pewno będziesz z nich też zadowolony.

Marcin.28
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 70
Rejestracja: 11 maja 2018, 14:32
Re: Najlepsze okna na rynku

autor: Marcin.28 » 14 cze 2019, 9:12

Moim zdaniem najpopularniejsze są jednak okna z PVC, bo są praktyczne i proste w utrzymaniu. Najsolidniejsze z nich powstają na profilach Schuco, mają odpowiednio zwymiarowane wzmocnienia i dobrej jakości okucia, a to czyni okno praktycznie bezawaryjnym. Sprawdziły się w wielu realizacjach, zarówno w budynkach jednorodzinnych, jak i blokach, gdzie są często intensywniej eksploatowane. W Warszawie zamawialiśmy je w MarkBudzie z Łomianek, mają bardzo dobre standardy produkcji i zawsze dostarczają na czas produkt zgodny ze specyfikacją.

budowa876
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 590
Rejestracja: 06 paź 2017, 10:53
Kontaktowanie:
Re: Najlepsze okna na rynku

autor: budowa876 » 22 cze 2019, 11:40

Wiadomo, że każdy może mieć inne opinie, bo każdy współpracował z inną firmą, ale jeśli chodzi o mnie to firma Drutex posiada świetne okna. I trwałość i jakość. Nic z biegiem lat się nie psują. Z tego, co słyszałem mają też fajna gwarancję, ale to już trzeba sobie sprawdzić.

agnieszkasroka
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 22 kwie 2017, 0:13
Re: Najlepsze okna na rynku

autor: agnieszkasroka » 26 lip 2019, 13:33

Iglo Light Drutex, praktyczne plastiki o dobrych parametrach.

hejek
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2019, 13:46
Re: Najlepsze okna na rynku

autor: hejek » 26 lip 2019, 13:48

dzięki za porady bo mam mętlik już

EuroMat
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 01 cze 2010, 15:34
Lokalizacja: Piastów
Kontaktowanie:
Re: najlepsze okna na rynku

autor: EuroMat » 26 lip 2019, 13:50

pokoe pisze:Ważne są wysokiej jakości okna, ale równie ważny jest dobry montaż. Może ktoś będzie chciał skorzystać z listy polecanych wykonawców na http://poid.eu/dobrymontaz . Polecam ten spis.


Wg naszej oceny najważniejszy jest odpowiedni montaż. Jakość wykonania okien to bardzo często ocena indywidualna.

merkury
Aktywny
Aktywny
Posty: 115
Rejestracja: 23 lut 2015, 19:42
Re: Najlepsze okna na rynku

autor: merkury » 27 lip 2019, 13:02

Wiele jednak zależy od tego, kto takie okna produkuje i jaką mają specyfikację. Zamawianie okien z najniższej półki nigdy nie jest najlepszym wyjściem. Druga strona medalu to oczywiście dobry montaż. Musi on być zapewniony aby zapewnić komfort użytkowania okien

Caryk77
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 43
Rejestracja: 12 wrz 2019, 12:53
Re: Najlepsze okna na rynku

autor: Caryk77 » 23 paź 2019, 13:46

Ja mieszkam w bloku nie tak dawno oddanym do użytku i z tego co widziałem u dewelopera w dokumentacji, gdy kupowałem mieszkania to okna były przygotowane przez firmę Vitopolska. Dopiero zacząłem tam mieszkać, ale ogólnie póki co problemów z oknami nie mam. We wszystkich pomieszczaniach okna PCV.

KrystianM
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 90
Rejestracja: 03 maja 2019, 9:15
Re: Najlepsze okna na rynku

autor: KrystianM » 29 paź 2019, 21:17

Polecono mi firmę Domega. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z nimi. Przyjechali w umówionym terminie. Montaż trwał krótko, czysto i sprawnie.

Marek.s84
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 94
Rejestracja: 23 lut 2018, 8:50
Re: Najlepsze okna na rynku

autor: Marek.s84 » 14 lis 2019, 13:55

Uważam, że biorąc pod uwagę obecny rozwój technologii budowlanych oraz rosnących wymogów dotyczących energooszczędności warto zainwestować w solidne rozwiązania systemowe. Czas kupowania najtańszych okien już odszedł w przeszłość. Poza tym koszty termomodernizacji domu są za wysokie, by wyrzucać pieniądze w błoto. Lepiej potraktować tą inwestycję długoterminowo. Mogę polecić firmę Kapica, która już bardzo długo funkcjonuje na rynku i produkuje dobrej jakości okna i drzwi na uznanych na całym świecie systemach Schuco.


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości

Gotowe projekty domów