Usług remontowe w Poznaniu

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Miłoszek
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 20 cze 2016, 12:53
Usług remontowe w Poznaniu

autor: Miłoszek » 13 cze 2017, 13:37

Janer-bud firma remontowa z okolic Poznania. Działają na rynku od 2005 roku. Mają w ofercie malowanie i szpachlowanie, wykańczanie wnętrz i zabudowy GK. Głównym priorytetem działalności firmy remontowej JANERBUD z Poznania jest zagwarantowanie klientom satysfakcji i najwyższej jakości świadczonych usług. Do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy indywidualnie, dostosowując ofertę potrzeb.

marek33
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 384
Rejestracja: 10 paź 2016, 15:14
Re: Usług remontowe w Poznaniu

autor: marek33 » 31 sie 2017, 8:28

Miałem dużą kawalerkę, którą chciałem zamienić na mieszkanie dwupokojowe z podziałem przestrzeni. Konsultowałem się w tej sprawie z panem Goślińskim z Firmy Remontowej Wojciech Gośliński. Mam teraz przestrzeń rozdzieloną ścianką działową i takim rozsuwanym panelem. Z jednego dużego pokoju zrobiły się dwa skromne, ale wszystko się mieści. Wyraźnie też wzrosła wartość nieruchomości, a remont u niego naprawdę mi się opłacił. Miałem tylko pomysł i powiedziałem, co chcę osiągnąć. Resztą się zajął bezbłędnie. O to chodziło. Pozdrawiam.

martinrekk
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 328
Rejestracja: 03 lip 2018, 8:54
Re: Usług remontowe w Poznaniu

autor: martinrekk » 04 lip 2018, 12:04

Kilka miesięcy temu zlecałem hydroizolację tarasu, do tego remont podłogi i wyburzenie jednej ściany, żeby zrobić otwartą kuchnię z jadalnią. Zlecenie poszło do Wojciecha Goślińskiego z Poznania, bo kontakt na żywo mnie przekonał, a później pierwsze wrażenie tylko się potwierdziło. Miałem, można powiedzieć częściowy remont i nowa aranżacja wyszła genialnie. Mam wszystko, jak chciałem, a za materiały budowlane nie przepłaciłem. No i dostałem dwa lata gwarancji.

robertkrajcarz
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 405
Rejestracja: 15 lut 2018, 11:13
Re: Usług remontowe w Poznaniu

autor: robertkrajcarz » 29 sie 2018, 9:54

Dobrze wspominam kontakt z panem Goślińskim -http://abartremonty.pl. Konkretny człowiek znający się na robocie, nie musiałem po 3 razy tłumaczyć jak ma być pokoj pomalowany czy wyjaśniać o jaki projekt mebli mi chodzi. Dobre warunki cenowe porzadna jakość materiałów – w każdym razie póki co plytki się trzymają nie odchodzą nie pękają kleju jest położone tyle ile trzeba.

pawelszabla
Aktywny
Aktywny
Posty: 283
Rejestracja: 14 sie 2018, 8:08
Re: Usług remontowe w Poznaniu

autor: pawelszabla » 05 lut 2019, 11:47

robertkrajcarz pisze:Dobrze wspominam kontakt z panem Goślińskim -http://abartremonty.pl. Konkretny człowiek znający się na robocie, nie musiałem po 3 razy tłumaczyć jak ma być pokoj pomalowany czy wyjaśniać o jaki projekt mebli mi chodzi. Dobre warunki cenowe porzadna jakość materiałów – w każdym razie póki co plytki się trzymają nie odchodzą nie pękają kleju jest położone tyle ile trzeba.

Również polecam :)

sroka22
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 07 lut 2019, 10:05
Re: Usług remontowe w Poznaniu

autor: sroka22 » 07 lut 2019, 10:06

dzięki za polecenie

gaga10
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 07 lut 2019, 20:23
Re: Usług remontowe w Poznaniu

autor: gaga10 » 07 lut 2019, 20:41

super opcja :D

marek33
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 384
Rejestracja: 10 paź 2016, 15:14
Re: Usług remontowe w Poznaniu

autor: marek33 » 26 lip 2019, 13:10

Zlecałem układanie paneli przez http://abartremonty.pl i nie tylko mi doradzono, ale wyszło taniej niż pierwotnie zakładałem, a to naprawdę coś, szczególnie w obecnej sytuacji gospodarczej. Znalazłem Wojciecha Goślińskiego przez poradnik wykończeniowy i dział inspiracji, bo właśnie się zastanawiałem, co w moim małym mieszkaniu się sprawdzi. Niedługo prawdopodobnie poleci przez niego generalny.


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Gotowe projekty domów