Poszukuję firmy budowlanej - Poznań i okolice

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

kichol
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 lis 2016, 21:27
Poszukuję firmy budowlanej - Poznań i okolice

autor: kichol » 18 lis 2016, 21:32

Witam serdecznie,

Poszukuję dobrej, sprawdzonej i uczciwej firmy budowlanej z Poznania lub okolic.
Głównie do zrobienia fundamenty, ściany i strop.
Zależy mi aby firma miała pojęcie w budowaniu cegłami porotherm profi.

Z góry dziękuję za polecenie firmy.

Pozdrawiam,

keisha
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 78
Rejestracja: 17 mar 2010, 21:22
Re: Poszukuję firmy budowlanej - Poznań i okolice

autor: keisha » 21 lis 2016, 16:18

Z czystym sumieniem polecam firmę Renowation z Poznania. Przeprowadzali u nas kompleksowy remont - od zmian w elektryce i sieci wodno-kanalizacyjnej, aż po skuwanie tynków, totalny remont i organizację zabudowy kuchennej i podłączenie wszystkich urządzeń.
Naprawdę znają się na rzeczy, mają wszystkie uprawienia i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Nie jest to jakiś pan Zdzisio, co to raz przyjdzie, innym razem nie, a przy okazji jakąś fuszerę odwali.

marek33
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 384
Rejestracja: 10 paź 2016, 15:14
Re: Poszukuję firmy budowlanej - Poznań i okolice

autor: marek33 » 26 lip 2019, 12:58

Zlecałem wstępnie wykończenie salonu u Wojciecha Goślińskiego, a współpraca zamieniła się na pełny remont, jak zobaczyłem ogarnięcie. Miałem od lat skaczącą podłogę w niektórych miejscach. A on mi od ręki to wyrównywał :D Każdy materiał budowlany, który polecił od ręki zaakceptowałem.

marekmitan
Aktywny
Aktywny
Posty: 112
Rejestracja: 15 paź 2019, 8:54
Re: Poszukuję firmy budowlanej - Poznań i okolice

autor: marekmitan » 17 lip 2020, 13:31

Ja od kilku lat przy remontach różnego typu korzystam z oferty jednej firmy i porad jakie mają dla każdego. Świetni specjaliści, którzy faktycznie bardzo dobrze sobie z tematem poradzą, warto będzie z ich usług skorzystać.

lucaskruszyna
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:27
Re: Poszukuję firmy budowlanej - Poznań i okolice

autor: lucaskruszyna » 10 cze 2021, 11:06

Może Pan Wojtek Gośliński będzie dobra opcją. Doświadczeni wykonawcy jeśli chodzi o remonty od bardzo dawna na rynku wydaje mi się, że warto będzie z ich usług właśnie skorzystać.


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

Gotowe projekty domów