Czy warto drukować ulotki?

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Adrian44422
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 16 lip 2019, 11:46
Re: Czy warto drukować ulotki?

autor: Adrian44422 » 16 lip 2019, 11:49

Moim zdaniem drukowanie ulotek zawsze na pewno się opłaca.O tym na pewno wie każdy.

Ews-34
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 03 kwie 2019, 14:21
Re: Czy warto drukować ulotki?

autor: Ews-34 » 24 lip 2019, 13:28

Ulotki dla firmy męża drukujemy w a3extra.pl gdzie mają naprawdę spory zakres usług w tym temacie.

henio87
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 07 maja 2015, 13:07
Re: Czy warto drukować ulotki?

autor: henio87 » 13 sie 2019, 13:12

Ulotki są skuteczną formą reklamy, jeżeli działa się lokalnie. My ostatnio w ramach promocji rozdawaliśmy magnesy na lodówkę, jak byliśmy na targach budowlanych.
Takie magnesy reklamowe zamówisz przez internet.

ArkadiuszKrol
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 25 maja 2019, 19:49
Re: Czy warto drukować ulotki?

autor: ArkadiuszKrol » 15 wrz 2019, 12:07

Sporo zależy także od profilu Twojej firmy. Uważam, że czasem lepiej zainwestować w inne środki reklamy. Ja posiadam sklep z urządzeniami do ogrodu i ulotki oraz plakaty zamawiam z crdruk.pl. Mają bardzo dobrą jakość i widzę stale rosnącą liczbę klientów.

Awatar użytkownika
martan
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 484
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: Czy warto drukować ulotki?

autor: martan » 30 sty 2020, 10:26

Obecnie prowadzę firmę i raz na jakis czas drukuję do firmy
ulotki
wizytówki
foldery
oraz pod koniec roku kalendarze ( rozdajemy je klientom oraz zauważyłem że bardzo chętnie się rozchodzą).
Reklama internetowa staje się coraz bardzie ważna ale nie mozna tutaj stwierdzić, ze reklama standardowa nie ma zupełnie znaczenia bo nie jest to prawdą. Szczególnie w przypadku mniejszych firm działających lokalnie ( za pomocą ulotek oraz wizytówek mozna poinformować innych o swojej działalności).

Ze swojej strony polecam firmę Fingerprint, dobra drukarnia z Łodzi, w której wiele razy drukowałem.
http://www.forumbudowlane.pl/

Joli11
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:56
Re: Czy warto drukować ulotki?

autor: Joli11 » 10 lut 2020, 12:44

Wydaję mi się że tak a przynajmniej w mojej firmie się sprawdzają :) W planach mam zainwestować dodatkowo w gadżety reklamowe szczególnie że 12 lutego będą targi remadays na które wybieram się z paroma osobami z firmy. Mam nadzieję że znajdziemy tam coś ciekawego :D

Dariusz80
Aktywny
Aktywny
Posty: 110
Rejestracja: 14 lut 2021, 11:01
Re: Czy warto drukować ulotki?

autor: Dariusz80 » 23 gru 2021, 18:30

Bardzo ciekawy temat. Ja także reklamuję swoją firmę budowlaną za pomocą ulotek i plakatów. Wydaje mi się, że jest to bardzo opłacalne rozwiązanie, ponieważ stale zgłaszają się do nas nowi klienci, którzy dowiedzieli się o naszych usługach właśnie dzięki nim. Artykuły reklamowe zamawiam z drukarni Tomczak w Śremie. Gwarantują wysoką jakość produktów oraz atrakcyjne ceny.

Kazikdobry
Aktywny
Aktywny
Posty: 123
Rejestracja: 17 sty 2019, 14:07
Re: Czy warto drukować ulotki?

autor: Kazikdobry » 07 mar 2024, 21:33

Decyzja o drukowaniu ulotek zależy od wielu czynników, w tym od celów kampanii reklamowej, grupy docelowej, budżetu oraz strategii marketingowej firmy. Istnieją sytuacje, w których drukowanie ulotek może być skuteczną formą promocji, ale również przypadki, w których może być mniej efektywne.

Warto rozważyć korzyści płynące z drukowania ulotek. Po pierwsze, ulotki są stosunkowo tanie w produkcji, co pozwala na masowe rozpowszechnianie przekazu reklamowego. Po drugie, ulotki mogą być łatwo dostosowywane pod kątem różnych kampanii i promocji, co pozwala na elastyczne korzystanie z tego medium reklamowego. Ponadto, ulotki są fizycznymi materiałami, które potencjalni klienci mogą trzymać i przechowywać, co może przypominać im o ofercie firmy w przyszłości.

Jednakże, warto również wziąć pod uwagę pewne wady drukowanych ulotek. Po pierwsze, istnieje ryzyko, że ulotki zostaną zignorowane lub wyrzucone przez odbiorców bez przeczytania. Po drugie, drukowanie ulotek generuje koszty, które mogą być znaczące, szczególnie jeśli kampania reklamowa ma dotrzeć do dużej liczby osób.

W związku z tym, decyzja o drukowaniu ulotek powinna być starannie przemyślana i uzależniona od indywidualnych potrzeb i celów firmy oraz od oceny potencjalnego zwrotu z inwestycji. W niektórych przypadkach drukowanie ulotek może być skuteczną formą reklamy, zwłaszcza jeśli jest dobrze wkomponowane w ogólną strategię marketingową firmy oraz skoncentrowane na odpowiedniej grupie docelowej.

Obrazek


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

Gotowe projekty domów