Meble Kuchenne Kraków

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

0Klientka0
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 04 paź 2017, 8:26
Meble Kuchenne Kraków

autor: 0Klientka0 » 04 paź 2017, 8:42

Zamawiałam meble na wymiar w firmie z Krakowa MEBLEX II, są na ul. Długiej.
Dużo czytałam w internecie z jakiego materiału wykonać meble, jakie są wykończenia i oczywiście wyposażenie. Szukałam mebli trwałych i niedrogich. Wycenę robiłam w kilku miejscach i teraz wiem, że dobrze wybrałam. Jestem bardzo zadowolona z mojego wyboru, bo meble są super. Muszę dodać, że obsługa jest bardzo miła, wszystko w szczegółach tłumaczą i doradzają (pokryło się to z wieloma rzeczami, które wyczytałam w internecie). Najlepiej udać się do nich przed remontem mieszkania, aby uzgodnić m.in. miejsce na gniazdka prądowe i płytki.
POLECAM!

adrianzadora
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 30 sty 2018, 10:07
Re: Meble Kuchenne Kraków

autor: adrianzadora » 30 sty 2018, 10:37

Miałem kupione przed remontem już wszystkie sprzęty AGD, ale w różnych kolorach, zero spójności aranżacyjnej. Musiałem zainwestować w pełną zabudowę. Zlecałem w [...] projekt mebli. Teraz w kuchni mam taką ściankę jakby ze wszystkimi sprzętami scalonymi, łatwy dostęp, kilka ukrytych szafek na akcesoria. W kuchni ogrom miejsca się zrobił. Na pewno nie oszczędzają na materiałach i dodatkach.

marek33
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 384
Rejestracja: 10 paź 2016, 15:14
Re: Meble Kuchenne Kraków

autor: marek33 » 16 maja 2018, 8:14

Polecam zamawiać meble kuchenne od producenta z innowacyjnymi systemami organizacji. Współpracowałam z marką [...]. Mieszkanie mam dość duże, natomiast kuchnia mała i wybrałam zabudowę do sufitu. Teraz mam jeszcze dodatkowo całkiem sporą spiżarnię wydzieloną, a producent podszedł kreatywnie do zagospodarowania małej kuchni.

robertkrajcarz
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 405
Rejestracja: 15 lut 2018, 11:13
Re: Meble Kuchenne Kraków

autor: robertkrajcarz » 20 cze 2018, 10:49

Zamawiałem szafę do sypialni z motywem graficznym na lustrze. Wzór dość abstrakcyjny, ale wyszedł rewelacyjnie. Do tego mocno zaawansowana organizacja szafy z wysuwanymi półkami na większe rzeczy. Tutaj mniej więcej zostawiam, jak to u mnie wygląda Obrazek

CeramicHouse
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 09 lis 2017, 8:56
Re: Meble Kuchenne Kraków

autor: CeramicHouse » 21 cze 2018, 13:44

a w jaki sposób dobieracie meble? Najpierw wybieracie płytki kuchenne a później meble, czy odwrotnie?

Marcepan33
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 28 lis 2018, 12:18
Re: Meble Kuchenne Kraków

autor: Marcepan33 » 29 lis 2018, 13:15

Świetnie wyszła mi kuchnia zamawiana z Kuchnie [...]. Wszystko jest zrobione precyzyjnie docięte bezbłędnie, dopasowane do pomieszczenia a akurat mamy kuchnię dość kanciastą i jeszcze ze skośnym dachem, także był to projekt dość skomplikowany.

pawelszabla
Aktywny
Aktywny
Posty: 283
Rejestracja: 14 sie 2018, 8:08
Re: Meble Kuchenne Kraków

autor: pawelszabla » 09 kwie 2019, 11:51

Poszczęściło mi się z kuchnią na wymiar bo zamawiałam dokładnie o tej samej firmy co siostra, także mieliśmy ich sprawdzonych. [...], tak się nazywają, można sobie ich ofertę przejrzeć na stronie firmowej. Siostra poza kuchnią kupowała też u nich szafę wnękową i też zrobili bardzo porządnie, elegancko, dokładnie dociętą pod wnękę.

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Meble Kuchenne Kraków

autor: Złotowłosa » 27 maja 2019, 10:45

Polecam nie patrzeć się jedynie na to jaką cenę za meble Wam zaoferuje firma wykonująca meble na wymiar bo jednak niska cena z czegoś będzie musiała wynikac. Dobre firmy się cenią, poza tym oferują dobrej jakości wykonanie frontów kuchennych, jak i zawiasów.

Ze swojej strony w Krakowie polecam firmę Woodworks studio

terminowe wykonanie mebli
meble z dobrej jakości materiałów
poza tym sensowny projekt ( przy którym czułam, ze praktycznie nie mam żadnych ograniczeń)

Masertiger
Aktywny
Aktywny
Posty: 108
Rejestracja: 08 lip 2009, 11:30
Re: Meble Kuchenne Kraków

autor: Masertiger » 24 lip 2019, 13:20

W salonie meblowym Max-Fliz na Zakopiańskiej 58 mają ciekawe kuchnie Zajc i Hacker, bardzo fajne systemy w różnych stylach
Ostatnio zmieniony 25 lip 2019, 12:34 przez Masertiger, łącznie zmieniany 2 razy.

IdaliaAxel
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 24 lip 2019, 13:31
Re: Meble Kuchenne Kraków

autor: IdaliaAxel » 24 lip 2019, 13:33

Z Krakowa to nie wiem, ale super ofertę ma Firma WIDAX Meble z Kielc.
Ostatnio zamawiałam tam meble do kuchni i jestem bardzo zadowolona!
Szybka realizacja i super wykonanie!
Polecam!

______________________
Podaję adres sklepu:
ul. Zagnańska 27
25-528 Kielce

Damina90000
Aktywny
Aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 31 maja 2019, 8:47
Re: Meble Kuchenne Kraków

autor: Damina90000 » 16 sty 2020, 10:48

Niedaleko Krakowa jest bardzo dobry salon Siorek, maja meble na zamowienie oraz na wymiar.

lucaskruszyna
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:27
Re: Meble Kuchenne Kraków

autor: lucaskruszyna » 07 gru 2020, 14:35

Zrobiłem kuchnię z większym blatem oddzielonym od strefy zmywania, stoi na szafce cargo można powiedzieć. Odwracam się i mam resztę kuchni. Postawiłem sobie nawet krzesło, mam trochę miejsca. Meble wszystkie zamawiałem przez producenta [...] w Krakowie. Mieszkam poza Krakowem, ale nie robili problemów z dojazdem. Po wstępnym projekcie wiedziałem, że ogarniają. Nie robią błędów technicznych.

adamsobczak90
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 17 cze 2020, 13:45
Re: Meble Kuchenne Kraków

autor: adamsobczak90 » 16 gru 2020, 8:58

W mojej ocenie oferty dostępne za pośrednictwem Mebel Partner będą dobrym wyborem jak ktoś będzie szukał dla siebie mebli do swojego wnętrza. Świetny sklep z dużą liczbą różnych mebli w sprzedaży więc faktycznie każdy coś tam sensownego będzie mógł dopasować do własnych oczekiwań.

sochaarek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 26 paź 2020, 8:38
Re: Meble Kuchenne Kraków

autor: sochaarek » 18 sty 2021, 10:11

U mnie poleciało kilka okrągłych stołów z wygodniejszymi fotelami do wydzielonej strefy vip w restauracji/klubie. Zamawiałem w Matyja Meble i elegancka współpraca. Mebel nawet bardzo prosty w transporcie, przenoszeniu, ze składanym motywem, bo mi na tym też zależało, żeby mebel był bardziej mobilny od standardowych, spotykanych w sklepach kompletów.

zbartosz
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 sty 2021, 11:44
Re: Meble Kuchenne Kraków

autor: zbartosz » 19 sty 2021, 11:53

Mogę polecić firmę eternokuchnie z Katowic. Dojazd do Krakowa nie jest dla nich problemem. Zrobili dla mnie nowoczesną kuchnie z wyspą wykończoną blachą nierdzewną. Prezentuje się świetnie i jest funkcjonalna. Wszyscy znajomi proszą o namiary na tego wykonawcy. Współpraca układała się wzorowo. Wszystko zgodnie z ustaleniami . Ceny tez mają przystępne i co ważne to ludzie komunikatywni i chcą swoją robotę wykonać jak należy nie tylko zrobić swoje , wziąć kasę i cześć.


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości

Gotowe projekty domów