Jakie gąsiory dachowe będą najlepsze?

Dachówka ceramiczna, dachówka cementowa a może blachodachówka? Jeżeli stoisz obecnie przed takim wyborem to koniecznie musisz poradzić się innych którzy mają już te doświadczenia za sobą. Zapytaj się, które pokrycie dachowe jest najlepsze.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

EinPlate
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 21 cze 2019, 21:35
Jakie gąsiory dachowe będą najlepsze?

autor: EinPlate » 21 lip 2019, 12:34

Jak zwykle muszę się czegoś porządnie naszukać żeby to kupić i z tym elementem budowy nie jest inaczej. Jaką markę i model poradzilibyście najbardziej? :) Gąsiory dachowe - no i mamy rozwiązanie na szczęście :)
Ostatnio zmieniony 31 lip 2019, 7:01 przez EinPlate, łącznie zmieniany 1 raz.

Dasos
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 58
Rejestracja: 20 sty 2012, 16:09
Re: Jakie gąsiory dachowe będą najlepsze?

autor: Dasos » 22 lip 2019, 14:25

Dopasowane do reszty pokrycia ;)

m_rybka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 73
Rejestracja: 11 lut 2014, 15:57
Lokalizacja: Włodawa
Re: Jakie gąsiory dachowe będą najlepsze?

autor: m_rybka » 24 lip 2019, 6:03

A widziałeś kiedyś uniwersalne gąsiory do dachu? :-) To trzeba zamawiać z tego samego systemu, co dachówki połaciowe. Standardowo każdy producent dachówek ceramicznych oferuje też akcesoria dachowe - gąsiory, szpilki, ławeczki, itp. W naszym przypadku wykorzystywany był system Koramic Alegra 9 i tam też oczywiście są gąsiory, w kolorze i powłoce pozostałych dachówek. Bo jakże by inaczej.

Budujew2018
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 15 maja 2019, 9:22
Lokalizacja: Częstochowa
Kontaktowanie:
Re: Jakie gąsiory dachowe będą najlepsze?

autor: Budujew2018 » 24 lip 2019, 6:08

Może te gąsiory modułowe, dedykowane blachodachówce? Firma Glinmet. Koniecznie zobacz, bo ja od tej firmy mam dach oraz rynny i jestem zadowolona :)
Wysokiej jakości blacha na dach.

Marek.Rozacki
Aktywny
Aktywny
Posty: 103
Rejestracja: 03 kwie 2018, 9:30
Re: Jakie gąsiory dachowe będą najlepsze?

autor: Marek.Rozacki » 09 sie 2019, 8:35

Ja moge polecić firmę, która oferuję pokrycia dachowe w dobrej cenie i jest to firma PAK STEEL, która oferuję pokrycia dachowe takich producentów jak : ZET ROOF, Blachprofil2, Braas.


Wróć do „Pokrycia dachowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości

Gotowe projekty domów