Prezenty na Walentynki - pomysły i propozycje

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

marcinmalinka
Aktywny
Aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 11 lis 2018, 23:13
Re: Prezenty na Walentynki - pomysły i propozycje

autor: marcinmalinka » 06 lut 2019, 22:35

ja kupuję swojej dziewczynie zazwyczaj na rocznice, czy też walentynki bieliznę. Osobiście mogę polecić etam.pl. Według mnie jest to najlepszy sklep. Moja kobieta za każdym razem jest zachwycona, a szczęście na jej twarzy jest warte każdych pieniędzy.
Gorąco polecam ten sklep. Jeszcze nie raz będę od nich zamawiać

zdunowa
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 07 lut 2019, 17:11
Re: Prezenty na Walentynki - pomysły i propozycje

autor: zdunowa » 07 lut 2019, 17:15

coś od serca

piotrowski
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 93
Rejestracja: 05 wrz 2018, 16:46
Re: Prezenty na Walentynki - pomysły i propozycje

autor: piotrowski » 07 lut 2019, 17:32

Może coś ze sklepu sportowego? Moja żona wymyśliła sobie łyżwy, bo nagle chce nauczyć się jeździć. Pozazdrościła dzieciom :D No to jej kupiłem, w sklepie online otosport.pl mają fajne i w całkiem dobrej cenie.

tomasz36
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 93
Rejestracja: 15 gru 2014, 17:43
Re: Prezenty na Walentynki - pomysły i propozycje

autor: tomasz36 » 10 lut 2019, 21:36

Spójrz sobie na http://www.edp24.pl/ tam jest naprawdę wiele różnych i bardzo ciekawych zapachów.\Głównie odpowiedników dla najsłynniejszych marek jak calvin klein, dolce gabbana, channel, armani itd. Szczególnie interesujące są zapachy de luxe nadal kosztują po 30/40 zł a mają bardzo dobrą trwałość

DomekzKart_com
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 01 sie 2018, 11:24
Re: Prezenty na Walentynki - pomysły i propozycje

autor: DomekzKart_com » 12 lut 2019, 16:45

Może ciekawą opcja będzie tutaj kupno na prezent poduszek lub narzuty ozdobnej? Oczywiście niech będą one z motywem przewodnim walentynkowym, czyli w kolorach czerwieni :)

KowalskaA
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 64
Rejestracja: 01 maja 2018, 12:04
Re: Prezenty na Walentynki - pomysły i propozycje

autor: KowalskaA » 19 lut 2019, 17:14

Może jakieś stroje erotyczne? Według mnie jest to całkiem ciekawy pomysł na prezent, w szczególności jeżeli chodzi o walentynki;) Taka opcja powinna bardzo fajnie się sprawdzić na rocznice, dzień kobiet, a także i bez okazji. Nie ma co się ograniczac :)

KubaSt
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 01 wrz 2018, 18:25
Re: Prezenty na Walentynki - pomysły i propozycje

autor: KubaSt » 12 mar 2019, 13:51

Jak dla mnie dobrym pomysłem na prezent walentynkowy może być zaproszenie swojej drugiej połówki do porządnej restauracji na kolację. Ja byłem w tej restauracji Rajcula i byliśmy bardzo zadowoleni.

boddekk
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 17 lut 2016, 19:28
Re: Prezenty na Walentynki - pomysły i propozycje

autor: boddekk » 26 mar 2019, 11:15

Miałbym długą listę dobrych restauracji w Katowicach do polecenia. Ale jakbym miał coś wybrać to może pizzeria gomorra. Ich znam od niedawna. Szukałem jedzenia z dowozem któregoś wieczora i mi do nich link wyskoczył w przeglądarce więc kliknąłem, zamówiłem i posmakowało. Na pewno fajną sprawą był sam krótki czas czekania na jedzenie, co mnie bardzo na plus zaskoczyło już na początku.

szymon_17
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 70
Rejestracja: 13 mar 2019, 21:57
Re: Prezenty na Walentynki - pomysły i propozycje

autor: szymon_17 » 01 kwie 2019, 20:26

Fajny i niecodzienny prezent na walentynki który jednocześnie stanie się wystrojem naszego pokoju to zegar ścienny Sunhouer. Stworzymy go sami w ciągu kwadransa. Efekt będzie można podziwiać aż do następnego malowania czy remontu czyli bardzo długo.

Silver25
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 13 gru 2017, 18:32
Re: Prezenty na Walentynki - pomysły i propozycje

autor: Silver25 » 21 kwie 2019, 23:56

Na te święto kobiecie podaruj elegancki zegarek znanej marki. Ponadto zleć dedykację grawerem i masz piękny prezent.

insomnia
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 09 mar 2015, 13:10
Re: Prezenty na Walentynki - pomysły i propozycje

autor: insomnia » 27 maja 2019, 10:02

Jest mnóstwo propozycji ale możesz skupić się na prostych rzeczach na przykład zabrać drugą połówkę na romantyczną kolację do restauracji.
i am who i am

duffy22
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 10 kwie 2019, 12:52
Re: Prezenty na Walentynki - pomysły i propozycje

autor: duffy22 » 04 lip 2019, 14:21

Dla tych co nie znaleźli jeszcze swójej połówki to polecam np. Randkuj.my. Jest to fajna sprawa, można szybko znaleźc osoby o podobnych zainteresowaniach i kto wie, może wyniknie z tego coś więcej ^^.

szymon_17
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 70
Rejestracja: 13 mar 2019, 21:57
Re: Prezenty na Walentynki - pomysły i propozycje

autor: szymon_17 » 14 lip 2019, 21:38

Do walentynek jeszcze sporo czasu ale może warto spróbować czasem czegoś nowego w walentynki dobrze jest zaskoczyć czymś partnerkę, być może zaproponowanie jej wspólnego oglądania dobrej jakości filmów erotycznych będzie wstępem do czegoś więcej, będzie inspiracją.

Karola_Maria
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 22 lut 2019, 8:08
Re: Prezenty na Walentynki - pomysły i propozycje

autor: Karola_Maria » 22 lip 2019, 13:02

Dostałam na Walentynki od narzeczonego najpiękniejszy prezent. Zestaw bielizny na noc a do tego klucz do jego mieszkania. W ten sposób poprosił mnie, żebym z nim zamieszkała (ewentualnie, żebym poszła z nim do łóżka :D)

lokomoloko
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 08 lut 2019, 13:57
Re: Prezenty na Walentynki - pomysły i propozycje

autor: lokomoloko » 01 sie 2019, 14:54

Jak nie masz pomysłu na prezent sprawdź tutaj czasnaparty.pl


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

Gotowe projekty domów