Domowe sposoby na wodę gazowaną. Urządzenia i koszty

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Domowe sposoby na wodę gazowaną. Urządzenia i koszty

autor: Redakcja » 20 lip 2019, 17:35

Nie od dziś wiadomo, że woda to najzdrowszy z dostępnych napojów. Dotyczy to zarówno zwykłej wody bez gazu, jak i nieco lepszej w smaku „sodówki”, czy Domowe sposoby na wodę gazowaną. Urządzenia i koszty >>
Redakcja

adadobrarada
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 14 kwie 2017, 9:34
Domowe sposoby na wodę gazowaną. Urządzenia i koszty

autor: adadobrarada » 20 lip 2019, 17:35

Ale to urządzenie sporo kosztuje. Jednak zostanę przy gazowanej cisowiance, butelka to grosze a stopień zgazowania mi odpowiada

manang
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 19 lip 2019, 23:06
Re: Domowe sposoby na wodę gazowaną. Urządzenia i koszty

autor: manang » 21 lip 2019, 1:10

Super, bardzo mi się podoba!

Zuza1991
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 sie 2021, 14:02
Domowe sposoby na wodę gazowaną. Urządzenia i koszty

autor: Zuza1991 » 10 sie 2021, 14:25

Do Pani adadobrarada- proszę sobie policzyć roczny koszt zakupu wody gazowanej, zapewniam że kupując saturator w rozrachunku rocznym wyjdzie Pani na plus. Do tego każda butelka plastikowa z wodą to obciążenie dla naszej planety, ten kosz trudno oszacować. Drobne zmiany nawyków każdego z nas, a takim jest przerzucenie się na wodę gazowaną z saturatora zamiast sklepowej półki, przyniosłyby cuda w kontekście dbania o środowisko. Ja swój saturator kupiłam w sklepie. Cena z przesyłką była bardzo atrakcyjna i nie żałuje tego zakupu.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości

Gotowe projekty domów