Stół okrągły rozkładany do salonu

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

MajkaRel
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 08 kwie 2019, 17:16
Stół okrągły rozkładany do salonu

autor: MajkaRel » 08 kwie 2019, 17:24

Cześć,
Chciałbym zapytać Was, gdzie znajdę dobrej jakości stoły drewniane do salonu? Zależy mi przede wszystkim na wysokiej jakości wykonania, szerokiej ofercie wymiarów i najlepiej aby były to wersje drewniane bo też nie chcę zaraz wymieniać tych ze sklejki.

malaka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 818
Rejestracja: 20 lut 2014, 17:17
Re: Stół okrągły rozkładany do salonu

autor: malaka » 09 kwie 2019, 11:10

Takie stoły widziałam w Ikea. I wydaję mi się, że są bardzo dobrej jakości.

JoachimKon
Aktywny
Aktywny
Posty: 216
Rejestracja: 24 lis 2016, 20:06
Re: Stół okrągły rozkładany do salonu

autor: JoachimKon » 11 kwie 2019, 15:07

Akurat jeżeli chodzi o meble drewniane w tym głównie stoły oraz krzesła to mogę polecić Ci abyś również zwrócił uwagę na ofertę sklepu batdom w którym kupowaliśmy zestaw do jadalni i naprawdę co do wykonania i ilości modeli nie można narzekać. Fajne jest również to że można dopierać zestawienia kolorów.

Natan21
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 24 paź 2016, 10:34
Re: Stół okrągły rozkładany do salonu

autor: Natan21 » 14 kwie 2019, 19:20

Świetne stoły dla każdego wnętrza tylko mają w edinos. Niskie ceny i wile możliwości aranżacji.

seba676
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 520
Rejestracja: 26 cze 2014, 16:09
Re: Stół okrągły rozkładany do salonu

autor: seba676 » 15 kwie 2019, 12:00

Na pewno porządny stół drewniany będzie swoje kosztował, natomiast jeżeli chodzi już o samo miejsce gdzie będziesz mogła znaleźć ich większy wybór co do wymiarów, dobranej palety kolorów i też modeli to batdom.pl przygotował bardzo fajny wybór i też dbają o dość szybką realizację i dostawę więc może lepiej właśnie pójść w tym kierunku.

Florekk
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 80
Rejestracja: 14 mar 2019, 15:10
Re: Stół okrągły rozkładany do salonu

autor: Florekk » 19 kwie 2019, 8:31

seba676 pisze:Na pewno porządny stół drewniany będzie swoje kosztował, natomiast jeżeli chodzi już o samo miejsce gdzie będziesz mogła znaleźć ich większy wybór co do wymiarów, dobranej palety kolorów i też modeli to batdom.pl przygotował bardzo fajny wybór i też dbają o dość szybką realizację i dostawę więc może lepiej właśnie pójść w tym kierunku.


Myślę, że to jedna z lepszych propozycji jeżeli chodzi o dobrej jakości meble drewniane. Dlatego sprawdź w wolnej chwili i jeżeli nic odpowiedniego nie znajdziesz to wtedy może coś jeszcze znajdę bo nie pamiętam gdzie dokładnie stół wcześniej kupowaliśmy dla rodziców.

Tomko43
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 689
Rejestracja: 28 mar 2015, 20:11
Lokalizacja: Białystok
Re: Stół okrągły rozkładany do salonu

autor: Tomko43 » 24 kwie 2019, 18:27

No to może warto pomyśleć nad trwałym rozkładanym stołem, który na pewno pomoże Ci w pomieszczeniu wszystkich osób przy rodzinnym stole. Mają również duży wybór zestawów stołowych wraz z krzesłami. Jak ława ZT155 czyli z białymi nogami oraz drewnianym blatem.

aga01
Aktywny
Aktywny
Posty: 201
Rejestracja: 20 sty 2016, 13:18
Re: Stół okrągły rozkładany do salonu

autor: aga01 » 25 kwie 2019, 14:32

Ktoś napisał, że drewniany stół musi swoje kosztować, ale wiecie co wolę to swoje zapłacić i mieć pewność, że kupiłam cos porządnego co posłuży mi długo i co równie długo będzie wyglądać elegancko. Dlatego my zdecydowaliśmy się na zakup stołu i krzeseł na superwnetrze.pl i to był bardzo dobry wybór. Meble solidne, trwałe i pieknie sie prezentują. Polecam, moim zdaniem warto je zobaczyć.
agadys

dariaborowinka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: 04 sie 2018, 22:09
Re: Stół okrągły rozkładany do salonu

autor: dariaborowinka » 23 maja 2019, 22:02

my mamy taki malutki stoliczek z salonu agata tylko w salonie - taki jak tutaj Obrazek :) Obok jest jadalnia, wiec nie bylo potrzeby kombinowac, a dzieki temu centrum dowodzenia w salonie to naroznik :)
Ostatnio zmieniony 03 cze 2019, 22:46 przez dariaborowinka, łącznie zmieniany 2 razy.

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Stół okrągły rozkładany do salonu

autor: lideropinii » 24 maja 2019, 15:48

Przy niedużym salonie opcja stołu rozkładanego jest optymalna, dająca możliwość zrobienia większego obiadu, ale na co dzień nie zajmująca dużo miejsca.

Pozdrawiamy, zespół Decoroom
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: Stół okrągły rozkładany do salonu

autor: MichalBudowniczy » 24 maja 2019, 21:45

Świetny pomysł. Też szukam czegoś podobnego.

Awatar użytkownika
tracks
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 08 maja 2017, 12:30
Re: Stół okrągły rozkładany do salonu

autor: tracks » 19 lip 2019, 10:38

Dobrze jest od razu postawić na jakiś stół z krzesłami. Kupując taki zestaw można nieco zaoszczędzić, ponieważ pojedynczo takie meble kosztować mogą więcej. ;)
Ostatnio zmieniony 23 lip 2019, 10:30 przez tracks, łącznie zmieniany 1 raz.

manang
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 19 lip 2019, 23:06
Re: Stół okrągły rozkładany do salonu

autor: manang » 21 lip 2019, 1:16

Majka - a myślałaś o stolarzu?


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

Gotowe projekty domów