Montowanie bagażnika w samochodzie

Wybór rodzajów ogrodzeń jest bardzo duży. Tu znajdziesz informacje i opinie o rodzajach ogrodzeń, a także praktyczne porady na temat tego jak samodzielnie wykonać ogrodzenie i jakie materiały wybrać.
olafka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 50
Rejestracja: 12 cze 2018, 12:31
Montowanie bagażnika w samochodzie

autor: olafka » 27 lip 2018, 10:08

Mamy z mężem 2 rowery i chcielibysmy zarbierać się na jakieś wycieczki w ciekawsze regiony, potrzebuje do tego bagażnik rowerowy, nie wiem tylko jaki. Kilka modeli znalazłam tutaj https://falveo.pl/ , ale nie ma zbytnio o tym pojęcia i nie wiem na co się zdecydować

Krisiti90
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 02 lis 2017, 15:46
Re: Montowanie bagażnika w samochodzie

autor: Krisiti90 » 27 lut 2019, 20:41

Zobacz sobie też co proponuje producent http://www.amos.auto.pl Z tego co widziałam to mają oni każdy typ bagażników w swojej ofercie. Według mnie najlepiej kupić bagażnik na hak samochodu. Nie zwiększy on wielkości samochodu podczas jazdy, więc i też nie zwiększy spalania, a to na długich trasach może sporo zmienić.

karolinamak
Aktywny
Aktywny
Posty: 288
Rejestracja: 15 cze 2017, 22:57
Re: Montowanie bagażnika w samochodzie

autor: karolinamak » 24 kwie 2019, 7:35

My wreszcie mamy porządne auto, bo kupiliśmy mazdę cx5 i naprawdę pojemna jest. W końcu Suv. No i nie ma problemu żeby spakować dwa rowery czy coś. Dobrze że nam tak doradzili w ich salonie Klimczak w Częstochowie bo to naprawdę mega wygoda

hajacekha
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2019, 14:04
Re: Montowanie bagażnika w samochodzie

autor: hajacekha » 26 kwie 2019, 14:06

Jeśli macie w samochodzie hak, to polecam bagażnik na hak

________
Ranking chwilówek na FinansowySupermarket.pl

90bartekCe
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2019, 17:15
Re: Montowanie bagażnika w samochodzie

autor: 90bartekCe » 28 kwie 2019, 19:53

Ja mam bagażnik na rowery na dachu, ale do tego z kolei potrzebne są relingi

______________
Świat Dekoracji

Argentina
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 47
Rejestracja: 15 gru 2015, 6:05
Re: Montowanie bagażnika w samochodzie

autor: Argentina » 26 cze 2019, 20:33

Bagażnik na rower raczej nie powinien być na dachu. A jak już masz to powinno się pamiętać o jednej rzeczy, a mianowicie prędkość z jaką możemy jechać przy takim bagażniku. Ja raczej rozglądam się za bagażnikiem taki na tył samochodu http://www.akcesoria-ford.pl Uważam, ze jest to znacznie bezpieczniejsze.

elizjusz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 99
Rejestracja: 21 gru 2015, 18:25
Re: Montowanie bagażnika w samochodzie

autor: elizjusz » 18 lip 2019, 22:07

Ja mam taki bagażnik na haku. Jeśli chodzi o rower do to tez montujemy właśnie na takim bagażniku. Uważam, ze jest stabilniej. A właśnie, a propos roweru, szukam licznika rowerowego i znalazłem taki licznik rowerowy sigma. Ma ktoś może i jest mi w stanie doradzić co wybrać?


Wróć do „Ogrodzenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości

Gotowe projekty domów