Gumy, tabletki, plastry, aerozol?

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Meatyb
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 25 cze 2019, 20:16
Gumy, tabletki, plastry, aerozol?

autor: Meatyb » 05 lip 2019, 9:58

Która forma leku wspomagającego rzucanie palenia jest Waszym zdaniem najskuteczniejsza?!?
Już kilka razy próbowałem skończyć z papierosami - i prędzej czy później wracałem do nałogu... widać moja silna wola należy raczej do słabowitych. Teraz zamierzam wspomóc się farmakologicznie i wreszcie wygrać. Na razie wypróbowuję plastry nikotynowe z https://aptisan.pl/plastry-nikotynowe/n ... -h-7-sztuk i udaje mi się wytrzymywać bez fajek.
Ale gdybym się złamał, to chyba spróbuję czegoś innego - a z czego korzystali ex-palacze na tym forum :?:

marles
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 07 cze 2019, 13:10
Re: Gumy, tabletki, plastry, aerozol?

autor: marles » 17 lip 2019, 16:08

Ja np. rzuciłam rzucenie palenia

Radzka
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 24 paź 2019, 8:31
Re: Gumy, tabletki, plastry, aerozol?

autor: Radzka » 25 paź 2019, 9:14

teraz jest sporo preparatów w aptekach na rzucanie palenia - gumy, spraye czy tabletki, a nawet inhalator :) ja pewnie wybiorę coś z marki Nicorette

Zosia38
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 05 kwie 2020, 15:54
Re: Gumy, tabletki, plastry, aerozol?

autor: Zosia38 » 26 kwie 2022, 19:35

Może zamiast tabletek warto spróbować kurs Resetu zrobić? desmoxan pomaga zwalczyć fizyczny głód nikotynowy. na psychiczny głód mi pomogły filmy resetu


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości

Gotowe projekty domów