Legowiska dla zwierząt i inne meble

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Legowiska dla zwierząt i inne meble

autor: Redakcja » 21 lut 2019, 9:35

Wszyscy doceniamy wygodne łóżka. Nie inaczej jest z psami i kotami, dlatego proponujemy pomysły na legowisko dla... Legowiska dla zwierząt i inne meble >>
Redakcja

Masertiger
Aktywny
Aktywny
Posty: 108
Rejestracja: 08 lip 2009, 11:30
Legowiska dla zwierząt i inne meble

autor: Masertiger » 21 lut 2019, 9:35

Legowisko dla psa wybieram ze sklepu Abigail abigail-legowiska.pl/produkty/linia-glamour do różnych ras tam znajdziesz, bardzo fajnie one wyglądają, pasują do wnętrz. Sprzedają też tam takie ozdobne, wystylizowane, czyści się je prosto. Trochę trzeba zapłacić, ale myślę, że są tego warte, także polecam Abigail legowiska

PawełNM
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 22 kwie 2014, 23:22
Re: Legowiska dla zwierząt i inne meble

autor: PawełNM » 03 kwie 2019, 11:40

Mnie osobiście jeżeli już o legowiskach dla psiaków mowa, bardzo do gustu przypadły produkty, dostępne w ofercie dogplus.eu/pl/60-ponton . Wybór w tym przypadku jest bowiem bardzo duży, także w przypadku transporterów, czy też legowisk do bagażnika. Co więcej, ich stylistyka jest różnorodna, dzięki czemu każdy bez problemu znajdzie coś odpowiedniego dla siebie:), a w zasadzie dla swojego pupila:).

Kano
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 30 wrz 2016, 18:39
Re: Legowiska dla zwierząt i inne meble

autor: Kano » 17 lip 2019, 12:39

Ja jeżeli chodzi o legowisko dla kota, wybrałem klasyczne, miękkie legowisko. Chyba najlepsze co może być. Dużo osób nie wie jakie legowisko dla kota kupić. Przede wszystkim istotne jest, by wiedzieć to, gdzie nasz kot lubi odpoczywać i tam legowisko ulokować. Reszta, to kwestia prób i błędów, czy dane legowisko się przyjmie - tak to już jest ze zwierzakami :D

Agata Dębińska
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 89
Rejestracja: 15 mar 2018, 15:34
Re: Legowiska dla zwierząt i inne meble

autor: Agata Dębińska » 23 mar 2020, 18:37

SKlep Karusek prowadzi sprzedaż online i mają spory wybór przeróżnych legowisk dla zwierzaków. Polecam przejrzeć legowiska dla psów, na pewno uda znaleźć się coś odpowiedniego.

amatorka1
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 03 lut 2020, 14:21
Re: Legowiska dla zwierząt i inne meble

autor: amatorka1 » 31 lip 2020, 15:10

Ja właśnie też szukam jakiegoś fajnego legowiska, ale ciężko jest coś wybrać. Właśnie za duży wybór jest w tych sklepach i po prostu nie mogę się zdecydować.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości

Gotowe projekty domów