Czarne płytki w łazience

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

aleksi06
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 02 kwie 2019, 10:03
Re: Czarne płytki w łazience

autor: aleksi06 » 02 kwie 2019, 10:14

my mamy czarne płytki w łazience i szczerze polecam. Oczywiście problem czyszczenia i utrzymania istnieje i od tego się nie ucieknie, ale naprawdę warto jeżeli ktoś lubi czarny kolor. Wiadomo w sypialni i w salonie ciężko zastsować ten kolor, a w łazience lub kuchni jak najbardziej pasuje. Do tych czarnych płytek dokupiliśmy miedziane dodatki i wygląda naprawde ekstra. Jakby ktos chcial zdjecie to moge podeslac na maila albo na msg

Laura005
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 lip 2019, 14:35
Re: Czarne płytki w łazience

autor: Laura005 » 10 lip 2019, 14:49

Dla mnie bardziej inspirującym kolorem jest szary. Nie wyobrażam sobie wnętrza, które pozbawione by było tego pięknego koloru. W łazience szczególnie biała ceramika prezentuje się wspaniale. Zerknijcie na ciekawą ofertę płytek i ceramiki jaką możecie nabyć w Gnsbud.

PiotrNiski
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 471
Rejestracja: 01 cze 2012, 11:30
Re: Czarne płytki w łazience

autor: PiotrNiski » 11 lip 2019, 12:03

Cała czarna podłoga, rzeczywiście może być niepraktyczna, ale wąski pasek? Myślę, że będzie wyglądać naprawdę oryginalnie i elegancko. Jeśli chodzi o funkcjonalność i warunki utrzymania w czystości, to liczy się nie tylko kolor, ale ogólnie sam materiał z jakiego wykonana jest podłoga. Moim zdaniem warto na wstępie poczytać trochę w necie, chociażby takie wpisy jak: Kafelki, glazura, terakota. Na czym polega różnica i co wybrać? Mnie osobiście dużo łatwiej było po takiej lekturze dokonać trafnych decyzji przy remoncie

Kacper Biały
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 468
Rejestracja: 11 mar 2015, 14:01
Re: Czarne płytki w łazience

autor: Kacper Biały » 15 lip 2019, 11:44

Alternatywą mogą być płytki klinkierowe w odpowiedniej kolorystyce oczywiście. U mnie są King Klinker i sobie chwalę

nieZadlużony
Aktywny
Aktywny
Posty: 133
Rejestracja: 30 maja 2016, 9:22
Re: Czarne płytki w łazience

autor: nieZadlużony » 16 lip 2019, 11:18

Czarne płytki na pewno będą wyglądać ładnie, ale w czyszczeniu nie są zbyt fajne.

Beta0
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 61
Rejestracja: 20 lut 2019, 19:23
Re: Czarne płytki w łazience

autor: Beta0 » 23 lip 2019, 13:38

Nie do końca się zgodzę, bo myślę, że łatwiej je wyczyścić niż białe :p

Na dodatek płytki cenionych marek, takie jak sprzedają w salonie Bellamica są bardzo solidne i łatwo je utrzymać w czystości, a do tego wyglądają bosko.

ArkadiuszKrol
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 25 maja 2019, 19:49
Re: Czarne płytki w łazience

autor: ArkadiuszKrol » 23 lip 2019, 20:04

Myślę, że czarne matowe płytki mogą wyglądać bardzo dobrze.

żann
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 326
Rejestracja: 09 cze 2009, 17:12
Re: Czarne płytki w łazience

autor: żann » 23 lip 2019, 20:13

Czarne płytki elegancko prezentują się w łazience , mi bardzo podoba się ta kolekcja Obrazek

diannapasek
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 17 lip 2017, 22:25
Re: Czarne płytki w łazience

autor: diannapasek » 30 lip 2019, 14:37

Kacper Biały pisze:Alternatywą mogą być płytki klinkierowe w odpowiedniej kolorystyce oczywiście. U mnie są King Klinker i sobie chwalę


Fakt. Coś innego niż płytki. Dwa łatwo umyć, trzy coś bardziej oryginalnego. Akurat nie musi być czerń, ale KK polecam

e-Rzecznik Śnieżka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1227
Rejestracja: 25 maja 2012, 8:26
Kontaktowanie:
Re: Czarne płytki w łazience

autor: e-Rzecznik Śnieżka » 06 sie 2019, 14:08

Szanowni Państwo,
Czarne płytki w łazience są coraz bardziej popularne. Aby zachować odpowiedni balans kolorystyczny, ściany oraz sufit warto wówczas pomalować np. na biało. Z uwagi na to, że łazienka jest pomieszczeniem „wilgotnym” rekomenduję zastosować farbę Śnieżka Kuchnia Łazienka. Farba nie chlapie w trakcie malowania, równo się rozprowadza, charakteryzuje się dużą siłą krycia. Zawiera cząsteczki srebra posiadające właściwości antybakteryjne oraz antygrzybiczne.

ulik
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 27 cze 2011, 17:57
Re: Czarne płytki w łazience

autor: ulik » 22 sie 2019, 19:48

Czarne płytki dodają łazience bardziej eleganckiego wyglądu , mi się bardzo podoba ta kolekcja Monaco Monte Carlo
Obrazek

Awatar użytkownika
markeffka
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 22 sie 2019, 19:43
Re: Czarne płytki w łazience

autor: markeffka » 22 sie 2019, 19:56

Ja mam czarne płytki i to był mój największy błąd... nie mogę już patrzeć na te zacieki... dostaję szału jak to widzę. Czekam tylko aż znowu będziemy robić remont. Także polecam jak najmniej czarnych.

Greco2
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 24 sie 2019, 22:58
Re: Czarne płytki w łazience

autor: Greco2 » 24 sie 2019, 23:01

Witam was. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad remontem w moim mieszkaniu. Czy możecie mi polecić jakąś firmę, która się tym zajmuje? Tutaj znalazłem jedną Akumocny ale nie wiem co o niej sądzić. Możecie przesłać jakieś informacje na jej temat. Możecie również podesłać inne firmy, które się tym zajmują. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam i miłego dnia życzę.

Pamta
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 16 gru 2015, 12:05
Kontaktowanie:
Re: Czarne płytki w łazience

autor: Pamta » 31 paź 2020, 20:14

To ja polecam po prostu coś z kolekcji importowanych, wśród krajowych też się coś znajdzie. Zerknijcie sobie na stronę salonu Cristopol to salon pod Warszawą. Mają bardzo ciekawą ofertę

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Czarne płytki w łazience

autor: lideropinii » 01 lis 2020, 12:56

To są bardzo wyraziste modele i kolorystyka,bez wątpienia przed zakupem warto live zobaczyć ten materiał.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości

Gotowe projekty domów