Chce zainstalować instalacje przeciwpożarową.

Instalacja wodna w mieszkaniu czy w domu to bardzo istotna kwestia. Jeżeli masz problem ze swoją instalacją wodną, nie wiesz jak ją rozplanować, jak zainstalować hydrofor, czy wykonać podłączenia, tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Darex85
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 87
Rejestracja: 31 paź 2017, 10:52
Re: Chce zainstalować instalacje przeciwpożarową.

autor: Darex85 » 11 lip 2019, 11:44

Ja znam firmę Pirotoks , która może takie systemy przeciwpożarowe zaprojektować. Warto bliżej zapoznać się z działaniami firmy bo oprócz projektowania takich systemów oferują również szeroki zakres działań ukierunkowanych na zabezpieczenie obiektów i inwestycji budowlanych

uuwjad
Aktywny
Aktywny
Posty: 231
Rejestracja: 26 maja 2019, 20:38
Re: Chce zainstalować instalacje przeciwpożarową.

autor: uuwjad » 16 sie 2019, 22:22

U mnie w firmie taką instalację przeciwpożarową wykonywała firma Alins - alins.pl . Dużo dobrego o nich słyszeliśmy od znajomych, zatem wybór był oczywisty. Jak już decydujemy się na tego typu instalację, to powinniśmy pamiętać aby wykonał ją ktoś kto ma o tym pojęcie. W przeciwnym wypadku będą to pieniądze wyrzucone w błoto.

PaulinaS1982
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 12 wrz 2019, 10:55
Re: Chce zainstalować instalacje przeciwpożarową.

autor: PaulinaS1982 » 12 wrz 2019, 13:45

W tym roku instalację przeciwpożarową zaprojektowała i wykonała mi firma Sinbud z Częstochowy pomogli wszystko dobrać i zainstalować.
Ponadto pomogli przy bramie i garażu - firma z szerokim wachlarzem usług i profesjonalnym podejściem do klienta. Można polecić o fachowców jest trudno.

Derryll
Aktywny
Aktywny
Posty: 171
Rejestracja: 01 lut 2020, 11:04
Re: Chce zainstalować instalacje przeciwpożarową.

autor: Derryll » 20 mar 2020, 7:22

Bardzo dobra decyzja. Możesz sprawdzić ofertę firmy Tapi. Wykonali dla mnie instalację grzewczą oraz instalację przeciwpożarową. Oferują kompleksowe usługi, przejrzyste warunki współpracy i szybkie przeprowadzenie prac.

piotrowski
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 93
Rejestracja: 05 wrz 2018, 16:46
Re: Chce zainstalować instalacje przeciwpożarową.

autor: piotrowski » 17 lip 2020, 23:09

To może wam się też przydać namiar na węże do hydrantów wykonane z wysokiej jakości jedwabiu poliestrowego, produkuje je firma Bogdangil z Bielska-Białej. Jakość pierwsza klasa, ceny rozsądne, także warto się u nich zaopatrywać.


Wróć do „Instalacje wodne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Gotowe projekty domów