PROGRAM DO ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM, jaki wybrać ????

Planujesz budowę lub remont? Zastanawiasz się jakie materiały wykorzystać? W tym dziale znajdziesz opinie na temat różnego rodzaju materiałów i rozwiązań konstrukcyjnych. Możesz też podzielić się swoimi doświadczeniami.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 552
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: PROGRAM DO ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM, jaki wybrać ????

autor: smichalek » 27 mar 2019, 7:24

Ale przy Berberis to masz komplet rozwiązań, a nie jedno. Magazyn? To tylko jedna apka - a przez system zarządzasz planowaniem, marketingiem, magazynem, sprzedażą, rozliczeniami i tak naprawdę wszystkim, co składa się na działalność firmy. Po prostu - tak aktualnie wygląda rynek.

jan_ek_754
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 28 mar 2019, 20:07
Re: PROGRAM DO ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM, jaki wybrać ????

autor: jan_ek_754 » 28 mar 2019, 20:13

Zgadzam się z wypowiedzią powyżej. Odpowiednie dobrane oprogramowanie magazynowe nie tylko usprawnia zarządzanie ale i stanowi wiele istotnych funkcji w naszej firmie. Pozwala na lepszą organizację pracy, wystawianie dokumentacji czy choćby po przez raporty kontrolować i oceniać sprzedaż. Wybór jest bardzo duży, więc warto poświęcić trochę czasu na wybór. Dla mojej firmy najlepiej sprawdził się Weaver WMS mogę polecić.

Waldi99
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 22 sty 2019, 8:21
Re: PROGRAM DO ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM, jaki wybrać ????

autor: Waldi99 » 05 kwie 2019, 8:45

My używamy programu nie tylko do magazynku, bo potrzebny tam trochę większy zakres jeśli chodzi o zarządzanie. Oprogramowanie do piekarni jest bardzo rozbudowane i jeśli prowadzicie biznes nieco bardziej rozbudowany to polecam, znajdziecie tam wszystko. Od zamówień, po crm, sprzedaż i logistykę :)

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 552
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: PROGRAM DO ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM, jaki wybrać ????

autor: smichalek » 25 kwie 2019, 6:26

Potwierdzam działanie Berberis - i pod prosty magazyn i pod pełną gospodarkę magazynową. Pod każdym względem przynosi to fajne efekty, ale trzeba też pilnować absolutnych podstaw. Nasze doświadczenia z nimi są wyłącznie pozytywne i doskonale widzimy, ile to nam dało. Tak naprawdę można tym wszystkim zdecydowanie lepiej zarządzać.

malinarek70
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 21 wrz 2012, 14:31
Re: PROGRAM DO ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM, jaki wybrać ????

autor: malinarek70 » 02 maja 2019, 12:56

Przyjazny i niedrogi program magazynowy to Pakiet Przedsiębiorcy Sprzedaż i Magazyn :) Można przed zakupem potestować 30 dni bez żadnych zobowiązań. Ja u siebie w firmie używam od kilku lat i zadowolony jestem póki co :)

robertkrajcarz
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 405
Rejestracja: 15 lut 2018, 11:13
Re: PROGRAM DO ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM, jaki wybrać ????

autor: robertkrajcarz » 30 maja 2019, 13:25

Dobrze mi się korzysta przy magazynie sklepowym z programu Lomag. Można łatwo wprowadzać poprawki w PZ WZ PW RW i tak dalej, robić korekty, remanent i całą resztę. Krótko mówiąc program jest dopasowany do codziennej pracy, bardzo życiowy, to jest chyba jego największa zaleta na tle innych tego typu systemów.

miki789
Aktywny
Aktywny
Posty: 256
Rejestracja: 27 lis 2015, 10:21
Re: PROGRAM DO ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM, jaki wybrać ????

autor: miki789 » 31 maja 2019, 13:40

Ja również polecam Lomag

PWSK
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 01 lut 2007, 8:09
Lokalizacja: Gliwice
Kontaktowanie:
Re: PROGRAM DO ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM, jaki wybrać ????

autor: PWSK » 07 cze 2019, 10:39

Jeśli zarządzasz majątkiem, sprzętem czy materiałami, zachęcamy do przetestowania wersji DEMO programu Narzędziownia, którego jesteśmy producentami.

Dzięki temu systemowi:
- ograniczysz koszty na zakupy nowego sprzętu,
- zwiększysz odpowiedzialność pracowników za wypożyczone narzędzia,
- będziesz kontrolował terminy przeglądów technicznych,
- poznasz położenie sprzętu w oddziałach, czy na poszczególnych budowach.

Wybierając różne moduły oprogramowania, możesz dostosować program do swoich własnych potrzeb.
Pomimo wielu możliwości programu, przekonaj się jak prosta i intuicyjna jest Narzędziownia :D

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 552
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: PROGRAM DO ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM, jaki wybrać ????

autor: smichalek » 13 cze 2019, 6:15

Berberis - polecam ten kierunek głównie dlatego, że to realna optymalizacja. Po prostu - zauważycie korzyści, zauważycie zmiany na plus. Nasze doświadczenia są takie, że w ten sposób można sporo zmienić, sporo poprawić. Oczywiście optymalizacja wymaga zwrócenia uwagi na wiele kwestii, ale też wiele można po prostu zyskać.

marek33
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 384
Rejestracja: 10 paź 2016, 15:14
Re: PROGRAM DO ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM, jaki wybrać ????

autor: marek33 » 01 lip 2019, 11:59

Jakiś czas temu stałem przed podobnym dylematem i w moim odczuciu dobry jest program magazynowy LOMAG. Bardzo intuicyjna obsługa, do tego nie musiałem kupować w ciemno bo byłą wersja demonstracyjną. Myślę, że warto abyś zaczął od demo właśnie i sprawdził czy Tobie odpowiada ten program.

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 552
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: PROGRAM DO ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM, jaki wybrać ????

autor: smichalek » 04 lip 2019, 6:23

Potwierdzam Berberis - przyniósł nam on bardzo duże korzyści, widzimy zmiany na plus i głównie o takie kwestie nam zawsze chodziło. Trudno powiedzieć, jak to będzie wyglądać dalej, ale na pewno pod tym względem sporo się zmieniło. W podstawowej wersji macie jedynie prosty magazyn, ale już w wyższych normalnie bardziej zaawansowane rozwiązania - pełną gospodarkę magazynową, ale też inne ważne funkcje. Korzyści na pewno zauważycie.

monikabert90
Aktywny
Aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 16 lis 2016, 17:21
Re: PROGRAM DO ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM, jaki wybrać ????

autor: monikabert90 » 08 lip 2019, 9:41

A skoro już o systemach dla firm mowa, to czy ktoś z Was korzysta może z nowoczesnych systemów SAP? Jeśli tak, to czy ich administracją zajmujecie się samodzielnie, czy może ją komuś zlecacie? Widziałam ostatnio, że firma Hicron oferuje między innymi takie usługi. Jak myślicie, warto z tego skorzystać?

naarie
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 22 lip 2018, 13:56
Re: PROGRAM DO ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM, jaki wybrać ????

autor: naarie » 11 lip 2019, 6:11

Wybierz system, który będzie najlepiej odpowiadał oczekiwaniom w twojej firmie. Może zobacz rozwiązania od Sente lub skup się na kluczowych obszarach firmy i pod nie dobierz system. Im bardziej elastyczny system, tym łatwiej da się go dopasować do specyfiki firmy.

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 552
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: PROGRAM DO ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM, jaki wybrać ????

autor: smichalek » 12 lip 2019, 6:24

Kwestia taka, ile macie kasy do wydania, jaki to rodzaj działalności, ale i tak największe znaczenie powinno mieć dopasowanie wszystkich niezbędnych elementów. W przeciwnym wypadku nic z tego nie wyjdzie.

marta89
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 13 cze 2019, 11:49
Re: PROGRAM DO ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM, jaki wybrać ????

autor: marta89 » 20 sie 2019, 22:21

Na rynku istnieje dużo programów do zarządzania magazynem i nie wiadomo który wybrać i który najlepiej się sprawdzi. W wyborze programu i nie tylko może pomóc nam doświadczona firma KMC Services. Na ich stronie można sprawdzić ofertę.


Wróć do „Materiały budowlane - opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

Gotowe projekty domów