zaplecze dla firmy

Koszt budowy domu lub remontu to często najważniejsza kwestia, decydująca o rozpoczęciu prac, wyborze technologii lub wykonawcy. W tym dziale uzyskasz odpowiedzi na pytania dotyczące realnych kosztów budowy, rady jak zaoszczędzić i jak budować z określonym budżetem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Jans
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 384
Rejestracja: 22 sty 2015, 15:12
Lokalizacja: Rybnik
Kontaktowanie:
zaplecze dla firmy

autor: Jans » 19 paź 2016, 7:29

Hej! Czy warto zainwestować w kontener budowlany?

alexo
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 30 maja 2016, 9:08
Re: zaplecze dla firmy

autor: alexo » 19 paź 2016, 7:38

Ja myślę, że tak :) Kontenery są dobrym rozwiązaniem, jeśli chcemy szybko postawić na przykład jakiś obiekt. Szybko się je montuje :) Widziałem fajną ofertę tutaj: http://www.hepamos.com.pl/ - z tego co mi wiadomo, to firma zajmuje się również transportem i zawsze są na czas. Kontenery można przenosić z miejsca na miejsce :)

andrzej.dobrzeń
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 06 maja 2017, 14:29
Re: zaplecze dla firmy

autor: andrzej.dobrzeń » 06 maja 2017, 20:02

Dla osób i firm z okolic Wrocławia polecam MobilneKontenery,pl - oferujące kontenery biurowe, na wynajem i sprzedaż. Duży wybór używanych oraz odnowionych kontenerów.

Ignas87
Aktywny
Aktywny
Posty: 118
Rejestracja: 31 paź 2017, 11:02
Re: zaplecze dla firmy

autor: Ignas87 » 18 gru 2017, 13:23

Ja potrzebowałem taki kontener na smieci budowlane, który było mnóstwo,mnóstwo. Nazbierało się też dużo gruzu wiec trzeba było to jakoś ogarnąć. Zamówiłem kontener z firmy www.utylizacja.legnica.pl - firma ogólnie zajmuję się utylizacją i gospodarką odpadami, ale też można u nich wynająć taki kontener.

Adam145
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 04 cze 2019, 7:43
Re: zaplecze dla firmy

autor: Adam145 » 10 lip 2019, 16:57

]Kontenera nie trzeba od razu kupować warto na początku wynająć i sprawdzić czy nam odpowiada. Koszty wynajmu kształtują się w okolicach 300 - 500 zł w zależności od stanu za miesiąc, Wynajmowałem taki kontener od firmy pod Wrocławiem [url]https://www.mobilnekontenery.pl/ [/url]mają własny środek transportu wiec dostawa odbyła się ekspresowo.


Wróć do „Ile kosztuje budowa domu, remont domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości

Gotowe projekty domów