wideorejestrator z gps

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

dariawaria
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 10 kwie 2018, 12:58
wideorejestrator z gps

autor: dariawaria » 30 kwie 2019, 11:12

Hej,

Właśnie odebrałam moje prawo jazdy, auto już na mnie czeka niemniej jednak zastanawiam się czy wideorejestrator z gps nie byłby dla mnie dodatkową pomocą przy jeździe. Co o tym myślicie?

Big09
Aktywny
Aktywny
Posty: 216
Rejestracja: 24 paź 2011, 8:53
Re: wideorejestrator z gps

autor: Big09 » 30 kwie 2019, 11:14

na początek to zalecam spokojną jazdę zgodnie z przepisami :)

karolinamak
Aktywny
Aktywny
Posty: 288
Rejestracja: 15 cze 2017, 22:57
Re: wideorejestrator z gps

autor: karolinamak » 30 maja 2019, 7:50

Ja sobie taki wideorejestrator kupiłam też od razu po zdaniu prawka, mam fajny model, nie duży i dzięki temu nie zasłania mi widoku - Xblitz Z9. Do tego ma technologię WDR więc nawet jak jest coś słabo doświetlone to dobra jakość nagrania jest

damyoo
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 96
Rejestracja: 10 lip 2017, 9:42
Re: wideorejestrator z gps

autor: damyoo » 26 cze 2019, 5:25

Big09 pisze:na początek to zalecam spokojną jazdę zgodnie z przepisami :)

Jasne, że masz rację, ale nawet jak Ty będziesz jeździł przepisowo zawsze może się znaleźć jakiś osioł za przeproszeniem, który będzie sprawcą kolizji dlatego ja u siebie w aucie posiadam kamerę samochodowa https://ov.overmax.eu/produkt/camroad-6-2/ żeby w razie jakiegokolwiek wypadku mieć dowód winnego całego zamieszania. Przezorny zawsze ubezpieczony!

Pasko33
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 16 mar 2017, 11:35
Re: wideorejestrator z gps

autor: Pasko33 » 03 lip 2019, 9:17

damyoo pisze:
Big09 pisze:na początek to zalecam spokojną jazdę zgodnie z przepisami :)

Jasne, że masz rację, ale nawet jak Ty będziesz jeździł przepisowo zawsze może się znaleźć jakiś osioł za przeproszeniem, który będzie sprawcą kolizji dlatego ja u siebie w aucie posiadam kamerę samochodowa https://ov.overmax.eu/produkt/camroad-6-2/ żeby w razie jakiegokolwiek wypadku mieć dowód winnego całego zamieszania. Przezorny zawsze ubezpieczony!



Też mam tę kamerę Camroad 6.2 , nagrywa w dobrej jakości i to z przodu i z tyłu, więc widąć wzsystko :P

Awatar użytkownika
Gramin
Aktywny
Aktywny
Posty: 238
Rejestracja: 03 mar 2017, 11:13
Lokalizacja: małopolska
Kontaktowanie:
Re: wideorejestrator z gps

autor: Gramin » 03 lip 2019, 9:36

A po co w takim urządzeniu w ogóle GPS?
Silver Service - usługi sprzątające

Mariopo
Aktywny
Aktywny
Posty: 183
Rejestracja: 08 lis 2016, 9:58
Re: wideorejestrator z gps

autor: Mariopo » 05 lip 2019, 11:29

Pasko33 pisze:
damyoo pisze:
Big09 pisze:na początek to zalecam spokojną jazdę zgodnie z przepisami :)

Jasne, że masz rację, ale nawet jak Ty będziesz jeździł przepisowo zawsze może się znaleźć jakiś osioł za przeproszeniem, który będzie sprawcą kolizji dlatego ja u siebie w aucie posiadam kamerę samochodowa https://ov.overmax.eu/produkt/camroad-6-2/ żeby w razie jakiegokolwiek wypadku mieć dowód winnego całego zamieszania. Przezorny zawsze ubezpieczony!



Też mam tę kamerę Camroad 6.2 , nagrywa w dobrej jakości i to z przodu i z tyłu, więc widąć wzsystko :P


Kamery od Overmax akurat są niedrogie a jakościowo biją na głowę niektóre większe marki. Z Camroada też korzystam :)

vauseman
Aktywny
Aktywny
Posty: 270
Rejestracja: 15 maja 2017, 10:57
Re: wideorejestrator z gps

autor: vauseman » 10 lip 2019, 13:06

CHyba kupię taką kamerę.

Norman93
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 14 sie 2019, 9:07
Kontaktowanie:
Re: wideorejestrator z gps

autor: Norman93 » 02 wrz 2019, 9:12

Ja swój [url=http://www.smartcams.pl/32-kamery-do-samochodu]wideorejestrator z GPS[/url] zakupiłem w Smartcams.

Jakość obrazu jest całkiem niezła, a dodam, że kamerka okazała się niezbędna po kilku tygodniach ze względu na przypadkową stłuczkę, gdzie posłużyła jako dowód.
Ostatnio zmieniony 03 paź 2019, 11:58 przez Norman93, łącznie zmieniany 2 razy.

monikabert90
Aktywny
Aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 16 lis 2016, 17:21
Re: wideorejestrator z gps

autor: monikabert90 » 17 wrz 2019, 17:20

Ja również kupiłam taki wideorejestrator z wbudowanym GPS w sklepie internetowym Smartcams. Ceny nie są tam wcale wygórowane, więc polecam się rozejrzeć :) Mają tez inne kamerki samochodowe, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie :)


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości

Gotowe projekty domów