Problem z wyglądem

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

nikolamm88
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 04 lut 2019, 19:43
Problem z wyglądem

autor: nikolamm88 » 22 mar 2019, 9:06

Dzień dobry chciałam się nieco dowiedzieć na temat najczęstszych problemów z wyglądem. U kobiet do tej grupy z pewnością zaliczają się zmarszczki - jak sobie z nimi radzić???
Ja stosowałam już wiele kosmetyków, ale żaden nie daje zadowalających efektów. Postanowiłam szarpnąć się na większy wydatek i skonsultować się ze specjalistą z kliniki kosmetycznej. Myślicie, że w ten sposób uda mi się rozwiązać problem???
Ostatnio zmieniony 25 mar 2019, 11:36 przez nikolamm88, łącznie zmieniany 1 raz.

Gustav2
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 68
Rejestracja: 17 lip 2018, 9:30
Re: Problem z wyglądem

autor: Gustav2 » 22 mar 2019, 11:43

Zmarszczki to naturalna kolej rzeczy... nie ma co się niby przejmować :) Takie uroki dojrzałości!

Adamila021
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 20 lut 2017, 16:07
Re: Problem z wyglądem

autor: Adamila021 » 19 kwie 2019, 15:53

Ze zmarszczkami można poradzić sobie na wiele sposobów, na pewno jednym z lepszych będzie medycyna estetyczna. Dzięki takim zabiegom będziecie mogły szybko i skutecznie poradzić sobie z tym problemem. Oferta od evospa powinna was zainteresować jeżeli będziecie planowały poradzić sobie z różnymi problemami natury urody :)

FrankieeFran
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 05 paź 2017, 9:25
Re: Problem z wyglądem

autor: FrankieeFran » 24 kwie 2019, 11:05

Zmarszczki to normalna rzecz, występują zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Jednak na wszystkie problemy są odpowiednie sposoby. Ja znalazłam na jednej stronie urządzenie do twarzy z ozonem, które właśnie pomaga w walce ze zmarszczkami. Na pewno znacznie lepiej niż niejeden krem przeciwzmarszczkowy

martakurek0
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 64
Rejestracja: 16 kwie 2018, 12:13
Re: Problem z wyglądem

autor: martakurek0 » 30 kwie 2019, 10:35

A ja ostatnio zdecydowałam się na laserowe usuwanie zmian. Skorzystałam z oferty body careclinic i jestem bardzo zadowolona. Świetna sprawa, po zmianach nie ma ani śladu. W ogóle jestem bardzo miło zaskoczona zabiegami laserowymi. Rozważam jeszcze przed wakacjami skorzystanie z oferty dotyczącej liftingu twarzy. Ktoś już taki wykonywał? Jak wrażenia?

arek_ch
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 636
Rejestracja: 28 paź 2016, 14:44
Re: Problem z wyglądem

autor: arek_ch » 25 cze 2019, 14:46

Ja miałem taki problem że mój nos od małego mi się nie podobał, był duży, garbaty. Dlatego zdecydowałem się na korekcję, w dr Osuch Clinic w Warszawie mi ją robili i powiem wam że teraz dużo lepiej się czuję w swoim ciele. Wyglądam tak ja chciałem.

Ogrodka
Aktywny
Aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 01 wrz 2011, 15:44
Re: Problem z wyglądem

autor: Ogrodka » 09 lip 2019, 17:04

Jeśli zmarszczki Ci przeszkadzają bez problemu możesz się ich pozbyć. Zobacz: dermedik.pl

dabrowik888
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 10 lip 2019, 2:39
Re: Problem z wyglądem

autor: dabrowik888 » 10 lip 2019, 2:43

Trzeba się starzeć z godnością ;)

vauseman
Aktywny
Aktywny
Posty: 270
Rejestracja: 15 maja 2017, 10:57
Re: Problem z wyglądem

autor: vauseman » 10 lip 2019, 13:09

dabrowik888 pisze:Trzeba się starzeć z godnością ;)

Też tak uważam :)

dżoana123
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 30 maja 2016, 22:00
Re: Problem z wyglądem

autor: dżoana123 » 24 wrz 2019, 10:38

Każdy z nas ma jakieś kompleksy. Jeżeli tylko mamy szansę to powinniśmy je zwalczać. Ja przykładowo długo borykałam się z krzywą przegrodą nosową. Zdecydowałam się na wykonanie zabiegu na nos w klinice chirurgii plastycznej. Na stronie: chirplast.com.pl możecie znaleźć informacje dotyczące oferty tego miejsca. Ja jestem bardzo zadowolona z ich usług, podejścia do pacjenta oraz jestem pod wrażeniem rewelacyjnych warunków, które panują w klinice.

zmiloscidowlosow
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2020, 14:20
Re: Problem z wyglądem

autor: zmiloscidowlosow » 27 sty 2020, 14:36

Jak dla mnie zmarszczki są oczywistą konsekwencją starzenia się skóry, każdy prędzej czy później je ma...
Ale nie wyobrażam sobie nie mieć zębów albo włosów... Na szczęście żyjemy w czasach, w których można korzystać z dobrodziejstw medycyny! W wielu problemach związanych z włosami i skórą głowy może pomóc dobry trycholog.

kazadi
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 22 wrz 2019, 12:12
Re: Problem z wyglądem

autor: kazadi » 28 sty 2020, 10:35

Też nie wyglądam najlepiej - i niestety ale żaden specjalista nic na to nie poradzi. Na pewnym poziomie z genetyką po prostu się nie wygra :| Dlatego ew. niedoskonałości urody maskuję makijażem, ubiorem oraz rozmaitymi dodatkami.
Niektórzy złośliwie przyrównywali mnie do konia... więc zafundowałam sobie parę ładnych rzeczy z hippicznymi motywami, żeby pokazać że mimo wszystko mam do siebie dystans :mrgreen: Dobry wygląd prędzej czy później przemija, pogodę ducha lepiej mieć zawsze!!!
Ostatnio zmieniony 04 lut 2020, 8:12 przez kazadi, łącznie zmieniany 1 raz.

FARTYLKA99
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 20 sie 2018, 11:02
Re: Problem z wyglądem

autor: FARTYLKA99 » 29 sty 2020, 13:05

ja tez mam problemy z wyglądem, niestety mam już swoje lata i własnie zmarszczki pierwsze już wychodzą, ale dobrze, że mam taką sytuację, że mogę sobie iść poprawić to i owo, do kliniki dermed do krakowa icieszyć się młodym i naturalnym wygladem

almonars44
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2020, 20:57
Re: Problem z wyglądem

autor: almonars44 » 20 kwie 2020, 22:03

Na pewno w takiej sytuacji warto jest skorzystać z usług jakiejś dobrej kliniki medycyny estetycznej. Jednak warto jest wiedzieć jeśli chodzi o takie rzeczy kwas hialuronowy z czym nie łączyć Opole . Na pewno będzie to dla was przydatna informacja

Luizjana
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 22 sty 2020, 18:51
Re: Problem z wyglądem

autor: Luizjana » 25 sie 2020, 21:23

Jeśli chodzi o zęby to na szczęscie można wybrać się do odpowiedniego stomatologa. Warto regularnei chodzić do dentysty aby nie pogłębiać problemu. Krzywe zęby mogą być także przyczyną wielu innych dolegliwości ,dlatego taka endodoncja mikroskopowa dla przykładu - może być konieczna. Polecam od siebie klinikę stomatologiczną dr Świątkowskiej bo pracują tutaj zaangażowani stomatologowie którzy rozwiążą Twój problem z zębami - nawet ten estetyczny


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

Gotowe projekty domów