Zbiornik betonowy czy plastikowy?

Budownictwo energooszczędne zyskuje coraz większą popularność. Tu znajdziesz mnóstwo podpowiedzi na temat budowy domu energooszczędnego i pasywnego ? od opłacalności takiej inwestycji, poprzez wybór projektu i wykonawców, do technologii budowy i montażu instalacji.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Domator38
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 02 cze 2015, 10:24
Zbiornik betonowy czy plastikowy?

autor: Domator38 » 18 lis 2018, 15:04

Według Was aktualnie lepiej opłacalny jest montaż zbiornika betonowego na szambo czy może jednak plastikowego? Z tego, co wyszukałem w sieci, to jednak więcej ofert jest, jeśli chodzi o takie zbiorniki betonowe, więc muszą być one po prostu bardziej popularne. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? I co z trwałością, co będzie bardziej trwałe?

Elka084
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 09 cze 2017, 20:43
Re: Zbiornik betonowy czy plastikowy?

autor: Elka084 » 08 lip 2019, 21:23

Zdecydowanie jeśli chodzi o szambo to najlepiej jest wybrać zbiornik betonowy. Takei zbiorniki są trwałe, wytrzymałe i bezawaryjne. O tym jak dobrać szambo i w jaki sposób je użytkować można poczytać sobie na blogu - http://beechhousevetbrighton.moonfruit.com Sama znalazłam tam dużo cennych porad i informacji, które mogą ułatwić mi wybranie odpowiedniego zbiornika do mojego nowego domu.


Wróć do „Dom energooszczędny i dom pasywny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Gotowe projekty domów