Jaki samochód dla ekipy budowlanej

Jak kryzys wpłynął na rozwój budownictwa? Kogo dotknął najbardziej? Czy budowa w kryzysie jest łatwiejsza, czy trudniejsza? Podziel się swoimi uwagami i doświadczeniami.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
martan
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 490
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Jaki samochód dla ekipy budowlanej

autor: martan » 27 cze 2019, 9:23

Pytanie o jakiegoś vana lub inny samochód z dosyć dużą przestrzenią do załadunku. Możecie polecić mi coś z tego zakresu? Taki, którym będzie można przewieźć co najmniej 3 osoby. Możecie polecić coś z tego zakresu?
http://www.forumbudowlane.pl/

karp30
Aktywny
Aktywny
Posty: 115
Rejestracja: 07 paź 2014, 11:36
Re: Jaki samochód dla ekipy budowlanej

autor: karp30 » 27 cze 2019, 12:40

Możliwości z tego zakresu jest stosunkowo dużo: tylko pytanie czy to ma być nowe auto czy używane,

Ceny nowych aut dostawczych bardzo często przekraczają nawet 100 tys zł.
Ceny używany, są wielokrotnie niższe.

Kolejna sprawa, to źródło: czy to ma być zakup z jakiejś giełdy? A może z salonu samochodowego, w którym też przecież sprzedawane są samochody używane.

Sprawdź jeszcze auta od VW - masz tam opcje konfiguracji, różne opcje dot. finansowania oraz wyboru najbardziej odpowiedniego modelu.

janczar15
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 67
Rejestracja: 13 lut 2017, 11:52
Re: Jaki samochód dla ekipy budowlanej

autor: janczar15 » 03 lip 2019, 10:30

Z własnego doświadczenia polecam Toyota Pro Ace. Komoftowe auto. Czasem używane mają w Carolina Toyota Włochy - można wejść na ich stronę www i sobie sprawdzić

andrzejparko
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 92
Rejestracja: 09 kwie 2014, 10:03
Re: Jaki samochód dla ekipy budowlanej

autor: andrzejparko » 04 lip 2019, 13:07

Również polecam ten salon sprzedaży. Sporo aut do wyboru, realne przebiegi itd. Dla mnie to OK rozwiązanie

maxhax
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 19 lut 2018, 14:07
Re: Jaki samochód dla ekipy budowlanej

autor: maxhax » 06 lip 2019, 20:14

U nas na firmie jeździ pick up musso, na pake sporo się załaduje, a nie było sytuacji żebyśmy ugrzęźli na jakiejś budowie za miastem bo to mocna maszyna

aleksandra1977
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 79
Rejestracja: 09 cze 2017, 20:21
Re: Jaki samochód dla ekipy budowlanej

autor: aleksandra1977 » 20 sie 2019, 21:29

W przypadku nagłego zapotrzebowania na samochód warto jest rozejrzeć się jakie modele są oferowane przez wypożyczalnię. Tam możecie znaleźć różne modele samochodów, które mogą okazać się dla Was odpowiednie. Cenowo wychodzi to bardzo korzystnie, a dodatkowo samochody są w pełni sprawne, po przeglądach i przede wszystkim ubezpieczone.

jarzabekart
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 62
Rejestracja: 18 kwie 2015, 15:03
Re: Jaki samochód dla ekipy budowlanej

autor: jarzabekart » 05 gru 2019, 12:37

Można skorzystać chociażby z oferty Carolina Toyota Włochy i kupić samochód używany, ale z realnym przebiegiem w bardzo dobrym stanie. Dzięki temu można zaoszczędzić i mieć porządny samochód

Lechick
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 16 gru 2015, 12:22
Re: Jaki samochód dla ekipy budowlanej

autor: Lechick » 06 gru 2019, 10:05

jarzabekart pisze:Można skorzystać chociażby z oferty Carolina Toyota Włochy i kupić samochód używany, ale z realnym przebiegiem w bardzo dobrym stanie. Dzięki temu można zaoszczędzić i mieć porządny samochód


Można i należy. Ale też trzeba brać pod uwagę to, że nie kupujemy samochodu w jakimś tam komisie, tylko w autoryzowanym salonie Toyoty, a więc mamy pewnosć, że zakupione auto nie ma np. cofniętego przebiegu czy jakiś ukrytych usterek. Tylko stan faktyczny jest bardzo dobry

adam.m
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 19 kwie 2018, 11:33
Re: Jaki samochód dla ekipy budowlanej

autor: adam.m » 06 gru 2019, 11:10

Może Ford Transit? 3 miejsca z przodu + spory załadunek z tyłu.

Kiero33
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 26 lis 2019, 11:26
Re: Jaki samochód dla ekipy budowlanej

autor: Kiero33 » 13 gru 2019, 12:42

Ponieważ już sporo osób poleciło ci całkiem praktyczne auta, to ja trochę z innej beczki. Na pewno raz na jakiś czas będziesz musiał przeprowadzić przegląd tego samochodu, zwłaszcza że pełni on ważną funkcję w firmie. Sprawdź koniecznie Okręgową Stację Kontroli Pojazdów w Gliwicach, gdzie sam zaglądam. Mają tam fachowców na najwyższym poziomie. Sprawnie przeprowadzają przegląd, mają najnowszy sprzęt diagnostyczny, dlatego mam pewność, że dokładnie prześwietlili moje auto - układ sterowniczy, hamulcowy - nie obawiam się dzięki nim wyruszać w trasy bo wiem, że mój samochód mnie nie zawiedzie, dzięki ich doświadczeniu i wiedzy.

Kacper Biały
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 468
Rejestracja: 11 mar 2015, 14:01
Re: Jaki samochód dla ekipy budowlanej

autor: Kacper Biały » 04 sty 2024, 15:08

Dobrym rozwiązaniem, gdy zależy nam na szybkiej i kompleksowej naprawie jest w Warszawie auto serwis Wacar. Ceny mają przystępne, jakość usług bardzo dobra, do tego szybka naprawa, więc auto dostaniemy maksymalnie szybko, jak tego potrzebujemy. Montują też profesjonalne części


Wróć do „Kryzys w budownictwie - spostrzeżenia, uwagi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Gotowe projekty domów