Prezenty dla młodej pary

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

kukusia142
Aktywny
Aktywny
Posty: 162
Rejestracja: 24 cze 2016, 15:52
Kontaktowanie:
Re: Prezenty dla młodej pary

autor: kukusia142 » 05 gru 2016, 19:38

Ja myślałam nad zakupem skutera , bo moja siostra wychodzi niedługo za mąż i chciałam sprawić jej taki piękny prezent, o którym marzyła już od najmłodszych lat. Teraz właśnie nadarzyła się okazja,ponieważ serwis suzuki bińkowskiego w Radomiu organizuje taki konkurs, w którym można wygrać cudny skuter suzuki address o wartości prawie 7 000 zł. Uważam,że to bardzo fajna inicjatywa i wezmę w nim udział. Zgłaszać się można do 11 grudnia także czas mnie goni :D Regulamin można znaleźć tutaj http://www.binkowski.suzuki.pl/konkurs.html trzymajcie kciuki !

Sam75
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2017, 11:09
Re: Prezenty dla młodej pary

autor: Sam75 » 20 wrz 2017, 11:13

Bardzo przydatnym i w dobrym guście jest ekspres do kawy np taki https://www.morele.net/ekspres-cisnieniowy-saeco-incanto-deluxe-hd8921-09-1176559/
sam taki kupiłem mojej siostrze jako prezent ślubny i była mile zaskoczona, tym bardziej że uwielbia kawę. Ekspres fajnie wygląda w nowym domu czy mieszkaniu, także duży plus :D

famrosa
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 05 lut 2018, 9:21
Re: Prezenty dla młodej pary

autor: famrosa » 05 lut 2018, 9:50

Gdy potrzebny mi pomysł na prezent ślubny], staram się, by był on wyjątkowy, oryginalny i nie oklepany. Pieniądze na pewno nie wchodzą w grę, gdyż zwykle młoda para ma już wszystko. Najczęściej wybieram voucher na weekend. Ciekawe prezenty dla pary można znaleźć na Prezentokracja.pl - bon na lot balonem, voucher na weekend off-road, romantyczny wieczór w SPA i wiele innych. Dla mnie bomba :)

vauseman
Aktywny
Aktywny
Posty: 270
Rejestracja: 15 maja 2017, 10:57
Re: Prezenty dla młodej pary

autor: vauseman » 08 lut 2018, 9:13

Zawsze można kupić dom podarunkowy do Ikei.

thor0066
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 06 gru 2017, 19:05
Re: Prezenty dla młodej pary

autor: thor0066 » 20 mar 2018, 23:57

Ja w prezencie żeby nie iść tylko z koperta dawałem taki zestaw skarpetek https://recenogi.pl/pl/p/Zestaw-dla-nie ... -kurki/393 . Dla niej i dla niego. A jako główny prezent to wiadomo, koperta ;)

Canvas
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 21 mar 2018, 11:04
Re: Prezenty dla młodej pary

autor: Canvas » 21 mar 2018, 11:19

Polecam z organizować coś ekstra, np lot balonem, czasami są promocje i za 500 zł można sprawić niezapomniane wrażenia do końca życia ;)

heman
Aktywny
Aktywny
Posty: 172
Rejestracja: 13 maja 2015, 20:57
Re: Prezenty dla młodej pary

autor: heman » 18 lis 2018, 18:00

Była tu mowa o skuterze. My z rodzina składaliśmy się na skuter śnieżny. Obdarowani kochają śmigać na nim a mieszkają na takich terenach że mogą sobie na to pozwolić. Zazdroszczę. Skuter kupowaliśmy w firmie Taurus, można ich znaleźć w całej Polsce.

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 553
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: Prezenty dla młodej pary

autor: smichalek » 04 lip 2019, 12:54

Hmm... a nie wydaje się wam, że wystarczy po prostu zrobienie fotoksiążki? To żaden koszt, a przynajmniej prezent będzie praktyczny. Poza tym to już kwestia dopasowania zestawu zdjęć - jest aplikacja Empik Foto, całość powinno się udać łatwo złożyć w całość i efekt będzie po prostu znakomity. Można na to samo wydać dużo więcej, ale pytanie - po co?


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

Gotowe projekty domów