Modne wnętrze

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

zlotykot
Aktywny
Aktywny
Posty: 192
Rejestracja: 26 lis 2015, 9:03
Modne wnętrze

autor: zlotykot » 14 maja 2019, 17:06

Już od jakiegoś czasu poszukuje fajnych, drewnianych dekoracji do domu. W sumie to zauważyłam, bardzo fajne drewniane ramy do zdjęć. Myślicie, że takie dodatki dalej są w modzie?

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Modne wnętrze

autor: lideropinii » 14 maja 2019, 20:39

Wszystko zależy do jakiego wnętrza, do jakiego stylu itd.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

e-Rzecznik Śnieżka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1227
Rejestracja: 25 maja 2012, 8:26
Kontaktowanie:
Re: Modne wnętrze

autor: e-Rzecznik Śnieżka » 01 lip 2019, 15:17

Tak, wszystko zależy od stylu wnętrza i kontekstu użycia ramek. Nawet przaśne czy stylowe ramy mogą być ozdobą ściany w nowoczesnym salonie, ale należy pamiętać, że ważna jest cała kompozycja (rama, oświetlenie, coś co w ramie chcemy prezentować, wykończenie ściany, sąsiadujące meble itd.) a nie tylko sama rama.

damyoo
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 96
Rejestracja: 10 lip 2017, 9:42
Re: Modne wnętrze

autor: damyoo » 02 lip 2019, 5:59

A powiedzcie mi proszę, bo przeglądam teraz ofertę https://www.belmeb.pl/plyty-meblowe.html i są mi potrzebne solidne płyty meblowe. Nigdy dotąd nie robiłem zakupów w tym stylu i zastanawiam się czym powinienem kierować się przy wyborze. W tym przypadku wysoka cena = wysoka jakość?


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 135 gości

Gotowe projekty domów