Materac do sypialni jaki

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
rotke
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 56
Rejestracja: 01 sie 2018, 2:56
Re: Materac do sypialni jaki

autor: rotke » 31 maja 2019, 17:03

Również miałem trudności związane z wyborem materaca. Dużą zasługę zawdzięczam doradcom ze sklepu expertsnu, dzięki którym udało mi się znaleźć najlepszy dla mnie materac.

Wronka84
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 20 mar 2019, 2:57
Re: Materac do sypialni jaki

autor: Wronka84 » 05 cze 2019, 2:07

Nie ma jednego materaca, który wszystkim by pasował. Jedni wolą spać na twardych inni na miękkich- to kwestia czysto indywidualna. Swój pierwszy materac zamówiłam od FDM przez internet po konsultacji z nimi a po roku przerzuciłam się na zupełnie inny model. Fakt, że trochę zmusił mnie do tego wypadek ale różnica była diametralna. Nie ma co oszczędzać ani wybrzydzać, sen i odpoczynek to ważna sprawa ;)

gargulov7
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 05 cze 2019, 20:43
Re: Materac do sypialni jaki

autor: gargulov7 » 05 cze 2019, 20:48

Z miękkich i dobrych materacy polecam model Rumba od Hildinga. Piankowy, dosyć miękki ale dopasowuje się do kształtu i wagi ciała. Twardośc na poziomie chyba H2, ale na kręgosłup działa rewelacyjnie, przynajmniej na mnie.

robertrys
Aktywny
Aktywny
Posty: 257
Rejestracja: 17 cze 2017, 18:14
Re: Materac do sypialni jaki

autor: robertrys » 13 cze 2019, 10:16

Dokładnie zgadzam sie z osobą powyżej nie ma jednego materaca który pasowałby wszystkim. Każdy ma inne wymagania i każdy powinien indywidualnie wybierać materac. Na senpo.pl znajdziecie duży wybór materacy jak i innych akcesoriów do sypialni.

Zosia76
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 57
Rejestracja: 08 paź 2018, 7:00
Re: Materac do sypialni jaki

autor: Zosia76 » 18 cze 2019, 9:27

Zgadza sie, wybór materaca jest trudny, ale jest pare lifehacków również na to. Polecam zajżeć na [więcej informacji poprzez PW] tam dają praktyczne wskazówki jak dobrać odpowiedni ą twardość materaca do sylwetki i upodobań.

dajwuu
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 19 mar 2019, 13:19
Re: Materac do sypialni jaki

autor: dajwuu » 18 cze 2019, 13:07

taki materac trzeba dobrać bezpośrednio pod siebie - tylko wtedy mamy pełen komfort snu i maksimum wypoczynku

robertrys
Aktywny
Aktywny
Posty: 257
Rejestracja: 17 cze 2017, 18:14
Re: Materac do sypialni jaki

autor: robertrys » 24 cze 2019, 17:24

My mamy piankowy i na dzień dzisiejszy nie zamieniłbym go na nic innego. Materac bardzo wygodny polecam

Mariopo
Aktywny
Aktywny
Posty: 183
Rejestracja: 08 lis 2016, 9:58
Re: Materac do sypialni jaki

autor: Mariopo » 26 cze 2019, 13:04

robertrys pisze:My mamy piankowy i na dzień dzisiejszy nie zamieniłbym go na nic innego. Materac bardzo wygodny polecam


Materace z zona-design.pl są tanie, polecam tam kupić. Ten o którym piszesz jest niczego sobie :)

damyoo
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 96
Rejestracja: 10 lip 2017, 9:42
Re: Materac do sypialni jaki

autor: damyoo » 27 cze 2019, 17:43

Fajne, fajne te materace. Ja się zastanawiam bo tak czytam Wasze sugestie i wychodzi na to, że te z rodzaju piankowych (lateksowych) sprawują się najlepiej tj. dużo lepiej niż materace nawierzchniowe, mam rację? :)

bomba99
Aktywny
Aktywny
Posty: 106
Rejestracja: 09 sty 2018, 18:21
Re: Materac do sypialni jaki

autor: bomba99 » 29 cze 2019, 19:42

materace z pianki termoelastycznej to swietna sprawa. Ja do tej pory mialam straszne problemy z kregoslupem, zwlaszcza z rana - mialam niewygodny materac ,ale zakupilam nowy od polskiego producenta co bylo dobra decyzją. Wkoncu sie wysypiam i nie wstaje z bólami pleców tak jak wcześniej.

Mareczek21
Aktywny
Aktywny
Posty: 129
Rejestracja: 12 cze 2012, 9:02
Re: Materac do sypialni jaki

autor: Mareczek21 » 29 cze 2019, 20:02

Podrzucam Wam link tego do tego sklepu - sypialniaplus.pl. Zerknijcie sobie. Ja u nich akurat stacjonarnie kupowałem, ale online też można. Co jakiś czas organizują fajne akcje z fizjoterapeutami, można się przejść, pogadać i doradzi jaki materac dla nas byłby najlepszy.

rotke
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 56
Rejestracja: 01 sie 2018, 2:56
Re: Materac do sypialni jaki

autor: rotke » 02 lip 2019, 23:37

Jeśli nie wiecie jaki materac wybrać, warto skonsultować to ze specjalistami, gdzie dowiecie się jaki materac będzie dla Was najodpowiedniejszy.

bukowska
Aktywny
Aktywny
Posty: 174
Rejestracja: 17 maja 2014, 23:23
Re: Materac do sypialni jaki

autor: bukowska » 03 lip 2019, 19:45

Moim zdaniem materace sprężynowe to najlepsze rozwiązanie, ja mam model Wenecja z Senpo. On ma sprężyny i piankę wysokoelastyczną, bardzo wygodnie się na nim śpi, w kocu zaczęłam się wysypiać. On dopasowuje się do kształtu ciała, polecam ten model, warto kupić choć kosztuje niemało.

Altzhebrim
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 15 mar 2018, 15:48
Re: Materac do sypialni jaki

autor: Altzhebrim » 05 lip 2019, 2:55

Boże, sprężyny to tragedia, nie proponuj czegoś takiego :/ Ja mam swoje materace z Fabryki Dobrych Materacy, dla całej rodziny tak naprawdę, czyli małżeństwa i dzieciaków - polecam, bo to solidna polska firma i mega dobre produkty warte ceny

ionny
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2019, 12:58
Re: Materac do sypialni jaki

autor: ionny » 07 lip 2019, 13:03

Nie zgadzam sie do końca, sam mam materac sprężynowy, medyczny i uważam, że to kwesta materiałów i firmy bo na moim Pasodoble od Hildinga śpi się znakomicie, jest wytrzymały i daje stabilne podparcie, może to kwestia tego, że spręzyny są w kieszeniach więc zupełnie inaczej się na takim czymś śpi.


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

Gotowe projekty domów