Jak kupować płytki ceramiczne do łazienki i jak czytać etykiety

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Jak kupować płytki ceramiczne do łazienki i jak czytać etykiety

autor: Redakcja » 27 lut 2019, 9:51

Płytki ceramiczne to jeden z tych materiałów wykończeniowych, które już od wielu lat nie wychodzą z mody. Choć aktualnie dostępne są również inne... Jak kupować płytki ceramiczne do łazienki i jak czytać etykiety >>
Redakcja

majeczkaa
Aktywny
Aktywny
Posty: 153
Rejestracja: 24 wrz 2014, 16:21
Jak kupować płytki ceramiczne do łazienki i jak czytać etykiety

autor: majeczkaa » 27 lut 2019, 9:51

W dobrym salonie powinniśmy dostać to czego chcemy, nam w salonie bokaro bardzo dobrze doradzili w kwestii wyboru płytek. Zdecydowaliśmy się na płytki z kolekcji atlas concorde. Teraz mam piękną łazienkę :)

majeczkaa
Aktywny
Aktywny
Posty: 153
Rejestracja: 24 wrz 2014, 16:21
Jak kupować płytki ceramiczne do łazienki i jak czytać etykiety

autor: majeczkaa » 27 cze 2019, 17:58

Moja siostra kupiła w tym salonie płytki do łazienki, które wyglądają jak prawdziwe drewno, pięknie wygląda podłoga w łazience, do tego drewniany blat pod umywalkę

Florekk
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 80
Rejestracja: 14 mar 2019, 15:10
Re: Jak kupować płytki ceramiczne do łazienki i jak czytać etykiety

autor: Florekk » 01 lip 2019, 9:19

ja lubię poszukać promocji, bo czasami naprawdę można trafić na piękne propozycje i to w bardzo niskiej cenie (najczęściej w sieci).


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości

Gotowe projekty domów