mały salon

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
Zosia76
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 57
Rejestracja: 08 paź 2018, 7:00
mały salon

autor: Zosia76 » 18 cze 2019, 9:23

Zastanawiam się nad odświeżeniem swojego [więcej informacji poprzez PW]. Myślałam nad jakimś nowoczesnym rozwiązaniem, żeby trochę kreatywnie poeksperymentować. Stare meble mi się znudziły. Generalnie obecnie: kolory szare, białe meble i czerwone dodatki. Fajnie to wygląda, ale coś mnie nosi. Podpowiecie coś?

mario10
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 88
Rejestracja: 27 maja 2017, 21:44
Re: mały salon

autor: mario10 » 20 cze 2019, 20:55

Pewnie że tak. Lato to i zmiany się przydają. Mozna poszaleć. Zwłazcza ze teraz meble nie kosztują juz fortuny jak jeszcze jakis czas temu. W salonach agata prowadza tez specjalny dział online WYPRZEDAŻE więc jak sie śledzi na bieżąco to od czasu do czasu naprawde mozna wyhaczyć jakąś perełke

robertrys
Aktywny
Aktywny
Posty: 257
Rejestracja: 17 cze 2017, 18:14
Re: mały salon

autor: robertrys » 24 cze 2019, 17:21

Mały salon to naprawdę duże wyzwanie wiem coś o tym bo ja również urządzałem mały salon u siebie w mieszkaniu. Dość dużo mebli do niego zamówiłem w sklepie zona-design.pl Zerknijcie sobie bo naprawdę jest spory wybór.

Mariopo
Aktywny
Aktywny
Posty: 183
Rejestracja: 08 lis 2016, 9:58
Re: mały salon

autor: Mariopo » 26 cze 2019, 13:05

robertrys pisze:Mały salon to naprawdę duże wyzwanie wiem coś o tym bo ja również urządzałem mały salon u siebie w mieszkaniu. Dość dużo mebli do niego zamówiłem w sklepie zona-design.pl Zerknijcie sobie bo naprawdę jest spory wybór.


Ja mam z tego sklepu stolik kawowy, tez mam mały salon i dużo mebli zamawiałem z zona-design.pl właśnie.

MDRemont
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 30 kwie 2019, 17:54
Re: mały salon

autor: MDRemont » 26 cze 2019, 13:44

Mam diwe ciekawe inspiracje na mały salon - choc nie do końca w szarościach. ale odpowiednie oswietlenie, dodatki i tworzy się przytulna aranzacja:

Wersja 1
http://www.malyduzyremont.pl/2015/09/ap ... szkan.html

Wersja 2
http://www.malyduzyremont.pl/2015/07/ap ... szkan.html

cyfro
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 02 gru 2015, 16:49
Re: mały salon

autor: cyfro » 30 cze 2019, 7:45

Jak salon jest mały to nie dawałbym na ściany kamienia dekoracyjnego czy ogólnie grubych okładzin tylko tynk ewentualnie gładź coś w stylu acryl-putz. Do tego malowanie odpowiednią farbą i będzie ładny efekt, a miejsce zaoszczędzone

e-Rzecznik_Magnat
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 654
Rejestracja: 27 lis 2014, 20:38
Lokalizacja: Warszawa
Re: mały salon

autor: e-Rzecznik_Magnat » 10 lip 2019, 13:34

Najprostszym i najtańszym sposobem na odświeżenie wizerunku salonu jest zmiana jego kolorystyki. Zapraszamy do naszej zakładki inspiracje, może jakiś pomysł kolorystyczny (koncepcyjny) złapie za serce :)
[więcej informacji poprzez PW]

Awatar użytkownika
bratka
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2019, 19:37
Re: mały salon

autor: bratka » 16 lip 2019, 19:40

Ja mam salon bardzo średniego metrażu. W salonie tak naprawdę odbywa się całe życie w ciągu dnia... jest to miejsce gdzie mamy mała jadalnię, telewizor, miejsce odpoczynku... jednak ciężko mi było wszystko w nim zmieścić i dlatego zglosiłam się do biura projektowego i oni mi pomogli.

_________________________________________________________________
http://www.plplus.pl/


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości

Gotowe projekty domów