Jaka tania hurtownia elektryczna?

Domowe prace związane z prądem mogą być bardzo niebezpieczne. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat instalacji elektrycznych począwszy, od wymiany kontaktu po podłączenie prądu.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Awatar użytkownika
budek11
Aktywny
Aktywny
Posty: 261
Rejestracja: 27 kwie 2015, 16:30
Kontaktowanie:
Jaka tania hurtownia elektryczna?

autor: budek11 » 06 kwie 2019, 9:10

Potrzebuję jakiejś taniej hurtowni elektrycznej. Możecie polecić mi coś z tego zakresu? Na co należy zwracać uwagę przy jej wyborze? Gdzie się zwykle zaopatrujecie?

King-Dom
Aktywny
Aktywny
Posty: 174
Rejestracja: 22 sty 2019, 12:47
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:
Re: Jaka tania hurtownia elektryczna?

autor: King-Dom » 07 kwie 2019, 16:05

Ja zaopatruje się w hurtowni ORTEN jak trochę u nich bierzesz to dają duże upusty.Pozdrawiam
Lepiej raz a dobrze.

emsti
Aktywny
Aktywny
Posty: 244
Rejestracja: 02 sty 2016, 10:37
Re: Jaka tania hurtownia elektryczna?

autor: emsti » 08 kwie 2019, 11:14

Konkurencja w tym obszarze jest dosyć duża. Interesujące oferty można znaleźć zarówno na portalach aukcyjnych, które są przecież tylko pośrednikami. Warto też zainteresować się ofertami bez pośrednictwa portali internetowych. Wystarczy zadać odpowiednie pytanie w Google, aby się o tym przekonać.

mstawskam
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:43
Re: Jaka tania hurtownia elektryczna?

autor: mstawskam » 20 cze 2019, 10:06

Tak jak pisał ktoś wyżej, konkurencja obecnie na rynku jest spora. Ja przetestowałam już kilka sklepów i hurtowni, ale najlepszym okazał się dlaelektrykow.pl. Wysoka jakość, dobre ceny, możliwość zakupów przez internet wraz z dostawą do domu. Ani razu się nie zawiodłam, także z czystym sumieniem mogę polecić.

Prescot
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 22 paź 2018, 10:55
Re: Jaka tania hurtownia elektryczna?

autor: Prescot » 24 cze 2019, 9:17

Prescot bardzo dobra hurtownia elektryczna polecam :)

Kryspin99
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 90
Rejestracja: 21 cze 2019, 8:50
Re: Jaka tania hurtownia elektryczna?

autor: Kryspin99 » 05 lip 2019, 18:59

Po wszelakie zaopatrzenie elektryczne zawsze zgłaszam się do hurtowni elektrycznej Macieja Rusowicza w Krakowie. Ogromny wybór i zawsze konkurencyjne ceny.

ArkadiuszKrol
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 25 maja 2019, 19:49
Re: Jaka tania hurtownia elektryczna?

autor: ArkadiuszKrol » 15 wrz 2019, 17:00

Ja od dłuższego czasu korzystam z usług firmy algrakrol.pl. Posiadają szeroki wybór osprzętu elektrycznego i elektroinstalacyjnego takich marek jak: Legrand Cariva, Sistena, Celiane czy Valena Life. Gwarantują profesjonalną obsługę klienta oraz atrakcyjne ceny.

mlekoslaw
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 321
Rejestracja: 12 lis 2018, 18:14
Re: Jaka tania hurtownia elektryczna?

autor: mlekoslaw » 24 wrz 2019, 20:40

Ze swojej strony mogę zarekomendować hurtownię Mitronik. Wielokrotnie od nich zamawiałem i nigdy nie było na co narzekać. Zarówno w kwestii wysyłki jak i samego asortymentu. W swojej ofercie mają mnóstwo produktów, zatem nikt nie powinien mieć problemu aby znaleźć coś dla siebie.

adamsobczak90
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 17 cze 2020, 13:45
Re: Jaka tania hurtownia elektryczna?

autor: adamsobczak90 » 20 sty 2021, 13:35

To co możesz brać jako pewnik to fakt, że w ofercie Elektrospark Z ich propozycjami praktycznie wszystko bez problemu jesteś w stanie wykonać i małe instalacje i jakieś duże, firma ma tak dużo propozycji, tak dużo części w sprzedaży, że właściwie każdy element u nich się znajdzie.

Mark Schmit
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 15 kwie 2021, 11:37
Re: Jaka tania hurtownia elektryczna?

autor: Mark Schmit » 29 kwie 2021, 12:49

budek11 pisze:Potrzebuję jakiejś taniej hurtowni elektrycznej. Możecie polecić mi coś z tego zakresu? Na co należy zwracać uwagę przy jej wyborze? Gdzie się zwykle zaopatrujecie?


Elstar na przewozie

palomek
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 29 wrz 2021, 13:05
Re: Jaka tania hurtownia elektryczna?

autor: palomek » 29 wrz 2021, 13:09

Jeśli tania hurtownia elektryczna, to proponuję zajrzeć do deltaelektro24.

fire
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 19 wrz 2013, 9:45
Re: Jaka tania hurtownia elektryczna?

autor: fire » 19 paź 2021, 1:14

wiadomo każdy na ceny patrzy, ale że coś tanie nie koniecznie musi być dobre. mało słyszało się o brakach w zamówieniach, spóźnieniach w dostawach itd. z różnych hurtowni? jak już to polecam TIM.pl, największy w branży elektrotechnicznej, solidny


Wróć do „Instalacje elektryczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości

Gotowe projekty domów