Akcesoria do łazienki

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
marzena222
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 78
Rejestracja: 31 sty 2016, 15:30
Akcesoria do łazienki

autor: marzena222 » 16 cze 2019, 10:07

Kończymy remontować naszą łazienkę. Kolory panujące to biel i odcienie beżu ze wzorem marmuru. Wszystko wyszło super tak jak chcieliśmy. Jednak mam mały problem z doborem i w ogóle znalezieniem czegoś ładnego rozchodzi mi się o akcesoria: wieszaki, pojemniki itd. Może podpowiecie mi coś, a także gdzie można kupić ładne i dobre wyposażenie.
marzena222

iza72
Aktywny
Aktywny
Posty: 150
Rejestracja: 22 sty 2016, 10:50
Re: Akcesoria do łazienki

autor: iza72 » 17 cze 2019, 9:31

Ciepłe i spokojne kolory wybraliście i raczej nie powinnaś mieć problemu z doborem akcesoriów. Może coś w kolorze chromu tak aby troche ją rozweselić i nadać nowoczesnego charakteru. Podejrzyj sobie te https://www.superwnetrze.pl/zack,k260.html bardzo fajne rzeczy w dobrych cenach jak za tę markę. Sama mam ich akcesoria i bardzo je sobie chwalę.
iza72


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

Gotowe projekty domów