Fajne mieszkanie w Gdańsku

Zakup mieszkania jest poważną inwestycją, często na długie lata. Dlatego dobrze jest sprawdzić, czy deweloper, od którego chcemy je kupić jest rzetelny, a budowane przez niego mieszkania ? funkcjonalne i dobrze wykonane. W tym dziale możesz poznać opinie na temat różnych deweloperów.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

malina32
Aktywny
Aktywny
Posty: 161
Rejestracja: 03 mar 2016, 10:33
Re: Fajne mieszkanie w Gdańsku

autor: malina32 » 30 maja 2019, 21:09

Jeśli chodzi o Trójmiasto to ja bym wybrała mieszkanie z widokiem na morze, takie jak są na osiedlu które Atal teraz buduje. Można spokojnie na takim mieszkaniu zarobić albo spłacić je wynajmem bez problemu, chętnych na wynajem go nie zabraknie

saratki
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 11 cze 2018, 11:04
Re: Fajne mieszkanie w Gdańsku

autor: saratki » 02 cze 2019, 23:29

My z mężem już od dawna myśleliśmy nad kupnem mieszkania nad morzem. Ale własnie szukalismy czegos w mniejszych miejscowościach, niekoniecznie takich dużych, przepełnionych turystami. No i ostatecznie zakupiliśmy apartament Lubicz w nadmorskiej miejscowości Rowy. Jest to malutka wieś, jednak nie jest tak, że brak tu turystów. Bo przeznaczylismy nasza inwestycja wlasnie pod wynajem krotkoterminowy. I jest zainteresowanie, więc nam się to szybko zwróci i mieszkanie zacznie na siebie zarabiać :)

Lampek3
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:59
Re: Fajne mieszkanie w Gdańsku

autor: Lampek3 » 03 cze 2019, 14:42

A mnie przekonuje Fotoplastykon w Gdańsku, chyba ze względu na architekturę głównie. Bardzo ładnie to wszystko wygląda! Cenowo wychodzi może trochę więcej, ale, trzeba przyznać, duży wybór i małych i większych mieszkań.

celia.celia84
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 97
Rejestracja: 14 lut 2017, 20:18
Re: Fajne mieszkanie w Gdańsku

autor: celia.celia84 » 14 cze 2019, 23:14

My też szukamy nowego mieszkania, ale we Wrocławiu i mam dość spory problem z wyborem odpowiedniej lokalizaji. Dewelopera już znalazłam kierując się opiniami, ale ponieważ prowadzi on kilka inwestycji to nie wiem, na którą się zdecydować :D Może ktoś podpowiedzieć jaką część Wrocławia najlepiej wybrać?

RobertLEW
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 30 kwie 2019, 17:00
Re: Fajne mieszkanie w Gdańsku

autor: RobertLEW » 08 lip 2019, 14:42

Gdańsk ma coraz więcej do zaoferowania młodym ludziom to i fajnych mieszkań się trochę buduje. Na Fotoplastykonie jest tak jakby luksusowo ;)

ManiekJedl
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:22
Re: Fajne mieszkanie w Gdańsku

autor: ManiekJedl » 18 lip 2019, 14:36

Fotoplastykon? Panie, ja się tam bałem zaglądać, bo wyglądało mi to na jakieś miejsce dla nowobogackich. Ale nie, okazało się, że ceny znośne. A poziom osiedla szacun. Inna sprawa, że od jakiegoś czasu w całym Gdańsku ceny mieszkań zwyżkują, a wg mnie to „lekka” przesada.

Lampek3
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:59
Re: Fajne mieszkanie w Gdańsku

autor: Lampek3 » 22 lip 2019, 15:15

Zgadzam się z przedmówcą. Stosunek jakość-cena na Plastykonie więcej niż zadowalająca.

Igor443
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 23 lip 2019, 9:08
Re: Fajne mieszkanie w Gdańsku

autor: Igor443 » 23 lip 2019, 9:10

Teraz wszędzie gdzie tylko się spojrzy to wybór mieszkań jest bardzo duży.Tak uważam.

RobertLEW
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 30 kwie 2019, 17:00
Re: Fajne mieszkanie w Gdańsku

autor: RobertLEW » 23 lip 2019, 15:25

Generalnie spieszcie się, bo nie wiem jak na tym waszym Plastykonie, ale słyszę tu i ówdzie u innych deweloperów, że ceny idą w górę mocno cały czas. I mówię tutaj nie o okresie roku, tylko miesiąca, a nawet tygodnia!

Hoping
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 23 lip 2019, 17:50
Re: Fajne mieszkanie w Gdańsku

autor: Hoping » 23 lip 2019, 18:21

Jestem w trakcie szukania mieszkania, mam już parę upatrzonych i zastanawiam się tylko nad firmą, która odbiera technicznie mieszkania. Słyszeliście o takiej usłudze? Przekazanie kluczy to z kolei moment, kiedy przechodzi na nas "posiadanie" mieszkania. Przekazanie kluczy to więc to samo, co "wydanie mieszkania". W momencie przekazania mieszkania, przechodzą na nas wszystkie "ciężary i koszty" związane z mieszkaniem (np. opłaty za media, obowiązek czynszu).

Lampek3
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:59
Re: Fajne mieszkanie w Gdańsku

autor: Lampek3 » 30 lip 2019, 15:17

[quote="RobertLEW"]Generalnie spieszcie się, bo nie wiem jak na tym waszym Plastykonie, ale słyszę tu i ówdzie u innych deweloperów, że ceny idą w górę mocno cały czas. I mówię tutaj nie o okresie roku, tylko miesiąca, a nawet tygodnia![/quote]

True. Ostatnio znajomy szukał, spodobało mu się jedno mieszkanie, dali mu jakieś warunki cenowe, po tygodniu wrócił z żoną prawie już zdecydowany, a tu ceny o kilkaset złotych w górę poszły przez ten czas…

RobertLEW
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 30 kwie 2019, 17:00
Re: Fajne mieszkanie w Gdańsku

autor: RobertLEW » 31 lip 2019, 15:33

PARANOJA!

Lampek3
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:59
Re: Fajne mieszkanie w Gdańsku

autor: Lampek3 » 06 sie 2019, 15:13

Trochę tak, ale takie prawa rynku.

RobertLEW
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 30 kwie 2019, 17:00
Re: Fajne mieszkanie w Gdańsku

autor: RobertLEW » 08 sie 2019, 15:35

Gadałem ostatnio ze znajomym z polnordu, on nic nie słyszał o takich procederach więc ok. Ciekawe jak z innymi deweloperami z 3City

Lolo08
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 17 kwie 2019, 14:36
Re: Fajne mieszkanie w Gdańsku

autor: Lolo08 » 14 sie 2019, 13:15

Też muszę stanowczo potwierdzić, że Polnord jest ok. w tym temacie. W ostatnich tygodniach finalizowałem umowę kupna/sprzedaży .Ceny były takie same na każdym etapie, choć trochę się zastanawiałem.


Wróć do „Opinie o deweloperach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Gotowe projekty domów