Samodzielne montowanie balustrady co i jak?

Czy jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami ogrodu z tarasem czy malutkiego balkonu musimy się zastanowić nad aranżacją tego miejsca i doborem roślin. Tutaj znajdziesz inspiracje, ciekawe pomysły i nietypowe rozwiązania związane z tym tematem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Kacper Biały
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 468
Rejestracja: 11 mar 2015, 14:01
Re: Samodzielne montowanie balustrady co i jak?

autor: Kacper Biały » 27 kwie 2017, 8:52

saganek pisze:Gdzie w okolicach Warszawy można kupić elementy montażowe do balustrad?


W MG Stal. Są na Konwaliowej na Białołęce + chyba o ile pamiętam mają sklep internetowy, ale to musisz sobie sprawdzić. Sam jak montowałem to właśnie od nich brałem i mieli wszystko, co jest potrzebne.

marekbielski
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 19 cze 2017, 21:59
Re: Samodzielne montowanie balustrady co i jak?

autor: marekbielski » 27 cze 2017, 16:06

Ja zamawialem elementy do balustrad online i nie mialem zadnego problemu z montazem. Wszystkie potrzebne narzedzia byly spakowane a instrukcja byla jasna i przejrzysta.

marek33
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 384
Rejestracja: 10 paź 2016, 15:14
Re: Samodzielne montowanie balustrady co i jak?

autor: marek33 » 14 sie 2017, 12:25

Jak umiesz samodzielnie zamontować balustrady ze stali nierdzewnej to cenowo dobra oferta jest w sklepie Kladakor. Przyznam, że lepszych stawek nie znalazłem, a projekty balustrad mocno uniwersalne i pasują właściwie do każdego stylu aranżacji wnętrza. Piszę z perspektywy architekta/dekoratora wnętrz.

Balustrady1
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 08 cze 2018, 12:01
Re: Samodzielne montowanie balustrady co i jak?

autor: Balustrady1 » 22 cze 2018, 9:05

Po co samemu montować. Nie lepiej zlecić to jakiejś profesjonalnej firmie?

markop12
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 09 kwie 2018, 9:49
Re: Samodzielne montowanie balustrady co i jak?

autor: markop12 » 26 cze 2018, 10:48

Najpierw należy sprawdzić jakie uchwyty posiadają balustrady. Dużo producentów decyduje się na własne rozwiązania które ułatwiają montaż. Czasami mogą one się różnić od innych. Najczęściej opiera się to mocowaniu słupków bezpośrednio wierconych w schodach i na tej konstrukcji montuje się poręcze. Rozwiązanie bardzo proste

Awatar użytkownika
tetate
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 626
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Samodzielne montowanie balustrady co i jak?

autor: tetate » 14 cze 2019, 10:43

Też się nad tym zastanawialiśmy bo wiadomo, ze remont domu to dosć poważne przedsięwzięcie oraz człowiek chce zaoszczędzić praktycznie na wszystkim Jednak zdecydowaliśmy się ostatecznie na firmę, która wykonała dla nas balustradę i ja zamontowała

Wszystko jest do siebie dobrze dopasowane
Balustrada prezentuje się dobrze
Jak również baliśmy się, ze nie poradzimy sobie z porządną kutą balustradą na jaką się zdecydowaliśmy


Wróć do „Ogrody, balkony i tarasy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 17 gości

Gotowe projekty domów